Shadows Awakening Download

Shadows Awakening to kompletne wydanie gry Shadows: Heretic Kingdoms. W pozycji zawarto zarówno pierwszą część opowieści, jak również jej drugi rozdział. Choć oryginalna wersja gry pojawiła się wyłącznie w wersji na PC, to jej kompletne połączenie jest dostępne zarówno w wersji na PlayStation 4, jak i na Xbox One.

Shadows Awakening Download – Pełna Wersja PC

Shadows Awakening pobierz

Pobierz za Darmo!

Heretyckie Królestwa w nowej odmianie

Shadows Awakening to pozycja, która ponownie zabiera gracza do mitycznych, Heretyckich Królestw. Mamy tu do czynienia (podobnie jak w przypadku poprzednich części gry) z tajemniczym stowarzyszeniem Penta Negra. Czterech jego członków zostało zamordowanych a ich dusze padły ofiarą tak zwanych Pożeraczy, będących jednocześnie demonami. W ten sposób udało im się wejść do otaczającego świata materialnego, w którym rozpoczęły one walkę o władzę i dominację. W przypadku ich zwycięstwa, cała otaczająca kraina zostanie zniszczona. Jeśli więc chcesz stanąć w szranki ze wspomnianymi bytami, koniecznie pobierz na swój komputer Shadows Awakening Download i odbądź podróż, jakiej nie zapomnisz do końca życia.

Specyfikacja rozgrywki

Shadows Awakening charakteryzuje się dobrze znanym wszystkim fanom RPG rzutem izometrycznym. W trakcie trwania rozgrywki, nasi bohaterowie przemierzają mnóstwo lokacji, które pod względem graficznym są bardzo dobrze dopracowane. Oczywiście jak na dobre RPG przystało, w międzyczasie walczymy z wieloma, bardzo zróżnicowanymi postaciami. Nabywamy też dodatkowe umiejętności i broń, która ma nam pomóc w walce z nimi.

Shadows Awakening to nie tylko zwykła, izometryczna rozgrywka rodem z początków XX wieku. To również bardzo bogata opowieść fabularna, w której poszczególne wątki mieszają się ze sobą, stale zaskakując gracza i poszczególnych bohaterów. Skoro już jesteśmy przy bohaterach, to trzeba zaznaczyć, że nie są oni czarno – białymi postaciami. Wręcz przeciwnie – każda z postaci poddawana jest stopniowej ewolucji, która może ją doprowadzić zarówno do dobrych, jak i do złych zachowań.

Doświadczenie, broń i pancerz

Postępy w grze wiążą się ze zdobywaniem kolejnych artefaktów a te – jak już wspominaliśmy – umożliwiają rozbudowę poszczególnych umiejętności i cech herosa. Rosnąca potęga posiadanego ekwipunku sprawia, że wzmocnieniu ulega broń i opancerzenie postaci. Samo doświadczenie nabywamy po wyeliminowaniu konkretnego przeciwnika, lub po wykonaniu odpowiedniej misji. Również i Ty możesz tego dokonać. Chcesz sprawdzić jak? Koniecznie pobierz na swój komputer Shadows Awakening free Download i ulepszaj siebie i posiadane umiejętności.

Rozgrywka od strony technicznej

Shadows Awakening w wersji na komputery z systemem Windows, charakteryzuje się bardzo dciekawą, trójwymiarową grafiką, odzwierciedloną w dwuwymiarowym układzie współrzędnych.

I choć w niektórych przypadkach szata graficzna nie jest do końca dopracowana, to jednak całość wynagradza nam niezwykle sugestywna ścieżka dźwiękowa. Chcesz się przekonać, jak wygląda to niezwykłe połączenie? Pobierz na swój komputer Shadows Awakening Download, smakując tą grę wzrokiem i słuchem.

Shadows Awakening Pobierz grę na PC

Shadows Awakening download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Shadows Awakening Crack Chomikuj
  • Pobierz Shadows Awakening Torrent Pebx
  • SKIDROW Shadows Awakening Free Download
  • PROPHET Shadows Awakening Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *