Shadows Awakening Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Games Farm


Wydawca:

Kalypso Media


Data premiery:

31 sierpień 2018


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, RPG akcji

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, German, Spanish, Russian, Chinese Simplified

Pełna Wersja + Crack

Shadows: Awakening + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 7458 razy

Waga: 5.88GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Shadows: Awakening:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 2.1 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 460
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Shadows Awakening to kompletne wydanie gry Shadows: Heretic Kingdoms. W pozycji zawarto zarówno pierwszą część opowieści, jak również jej drugi rozdział. Choć oryginalna wersja gry pojawiła się wyłącznie w wersji na PC, to jej kompletne połączenie jest dostępne zarówno w wersji na PlayStation 4, jak i na Xbox One. Producentem gry jest Games Farm, a wydawcą Kalypso Media. Data premiery gry 31 sierpień 2018 rok na PC, PS4 i XONE.

Shadows Awakening Download – Pełna Wersja PC

Shadows Awakening pobierz Ściągnij Grę!

Heretyckie Królestwa w nowej odmianie

Shadows Awakening to pozycja, która ponownie zabiera gracza do mitycznych, Heretyckich Królestw. Mamy tu do czynienia (podobnie jak w przypadku poprzednich części gry) z tajemniczym stowarzyszeniem Penta Negra. Czterech jego członków zostało zamordowanych a ich dusze padły ofiarą tak zwanych Pożeraczy, będących jednocześnie demonami. W ten sposób udało im się wejść do otaczającego świata materialnego, w którym rozpoczęły one walkę o władzę i dominację. W przypadku ich zwycięstwa, cała otaczająca kraina zostanie zniszczona. Jeśli więc chcesz stanąć w szranki ze wspomnianymi bytami, pobierz za darmo Shadows Awakening PC Download i odbądź podróż, jakiej nie zapomnisz do końca życia.

Specyfikacja rozgrywki

Shadows Awakening charakteryzuje się dobrze znanym wszystkim fanom RPG rzutem izometrycznym. W trakcie trwania rozgrywki, nasi bohaterowie przemierzają mnóstwo lokacji, które pod względem graficznym są bardzo dobrze dopracowane. Oczywiście jak na dobre RPG przystało, w międzyczasie walczymy z wieloma, bardzo zróżnicowanymi postaciami. Nabywamy też dodatkowe umiejętności i broń, która ma nam pomóc w walce z nimi.

Shadows Awakening to nie tylko zwykła, izometryczna rozgrywka rodem z początków XX wieku. To również bardzo bogata opowieść fabularna, w której poszczególne wątki mieszają się ze sobą, stale zaskakując gracza i poszczególnych bohaterów. Skoro już jesteśmy przy bohaterach, to trzeba zaznaczyć, że nie są oni czarno – białymi postaciami. Wręcz przeciwnie – każda z postaci poddawana jest stopniowej ewolucji, która może ją doprowadzić zarówno do dobrych, jak i do złych zachowań. Inną grą z widokiem izometrycznym jest Warhammer: Chaosbane pobierz.

Doświadczenie, broń i pancerz

Postępy w grze wiążą się ze zdobywaniem kolejnych artefaktów a te – jak już wspominaliśmy – umożliwiają rozbudowę poszczególnych umiejętności i cech herosa. Rosnąca potęga posiadanego ekwipunku sprawia, że wzmocnieniu ulega broń i opancerzenie postaci. Samo doświadczenie nabywamy po wyeliminowaniu konkretnego przeciwnika, lub po wykonaniu odpowiedniej misji. Również i Ty możesz tego dokonać. Chcesz sprawdzić jak? Ściągnij Shadows Awakening free Download i ulepszaj siebie i posiadane umiejętności.

Rozgrywka od strony technicznej

Shadows Awakening w wersji na komputery z systemem Windows, charakteryzuje się bardzo ciekawą, trójwymiarową grafiką, odzwierciedloną w dwuwymiarowym układzie współrzędnych. I choć w niektórych przypadkach szata graficzna nie jest do końca dopracowana, to jednak całość wynagradza nam niezwykle sugestywna ścieżka dźwiękowa.

Shadows Awakening Pobierz grę na PC

Shadows Awakening download Pobierz Grę!

 • Free Download Shadows Awakening Crack Chomikuj
 • Pobierz Shadows Awakening Torrent Pebx
 • SKIDROW Shadows Awakening Free Download
 • PROPHET Shadows Awakening Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.