Shenmue III Pełna Wersja gry

Shenmue 3

Platformy:  PC, PS4
Producent:
 

Ys Net


Wydawca:
 

Deep Silver / Koch Media


Data premiery:
 

19 listopad 2019


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, beat 'em up, crowdfunding, przygodowe gry akcji

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Shenmue III Digital Deluxe

Polska wersja językowa

Pobrano 8744 razy

Waga: 17.86GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Shenmue III:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.4 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 Ti
 • Miejsce na dysku: 100 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-7700 3.6 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070
 • Miejsce na dysku: 100 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Shenmue 3 to gra akcji z elementami TPP. Została ona wyprodukowana przez studio Ys Net. Wydawcą jest Deep Silver / Koch Media. Gra dostępna jest na takie platformy, jak PC oraz PS4. To prawdziwa gratka dla osób, które cenią sobie wciągające produkcje o charakterze przygodowym. Plusem jest kolorowa i wysokojakościowa grafika na silniku Unreal Engine, która pozytywnie wpływa na odczucia gracza. Z pewnością oprawa wizualna uprzyjemnia zabawę. Data premiery gry: 19 listopad 2019.

Shenmue 3 Pobierz grę na PC

Gra Shenmue III Download
Pobierz Grę!

Wizyta w chińskich wioskach

Masz ochotę przemierzać chińskie wioski? Pobierz Shenmue III Download i zmierz się z niebezpieczeństwami, na jakie narażony jest nasz bohater przemierzający kolejne lokacje. Akcja opisywanej gry rozpoczyna się w wiosce Bailu. Należy jednak zaznaczyć, że nie spędzimy tutaj zbyt dużej ilości czasu. Kolejnym odwiedzonym przez nas miejscem będzie Chouba.

Gry darmowe takie jak Shenmue III w pełnej wersji do ściągnięcia gwarantują wciągającą fabułę, która zapewnia wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Duże znaczenie ma wątek Ryo Hazukiego. Jest to adept sztuk walki, który na własną rękę prowadzi śledztwo związane z zabójstwem swojego ojca. Pragnie się on dowiedzieć, kto i z jakich powodów go zamordował. Znalezienie sprawców stało się dla niego priorytetem. Warto tutaj wspomnieć o motywie bliźniaczych luster. Mogą one mieć duży wpływ na fabułę.

Shenmue III trailer gry

Podczas rozgrywki musimy przemierzać spore lokacje. Ważne jest to, aby bacznie obserwować otoczenie. Tylko wtedy uda nam się dostrzec detale które pozwolą nam zrealizować misję. Trzeba także dodać o rozmaitych aktywnościach, które stanowią przerywnik gry dostępnej na platformy na Microsoft Windows PC oraz Playstation 4. To właśnie one pozwalają nam popchnąć akcję do przodu.

Rozmowa z mieszkańcami

Na przebieg naszej misji w grze Shenmue III wpływa również wywiad, który musimy przeprowadzać z mieszkańcami danych lokacji. To właśnie dzięki nim możemy zgromadzić niezbędne nam aktywności. Ważne jest to, aby umiejętnie wyciągnąć od nieznajomych nowe wiadomości. Musimy robić to w taki sposób, aby nie wzbudzić ich podejrzeń. Istotne jest to, aby wzbudzić zaufanie i zbudować nić porozumienia. Na uwagę zasługuje fakt, że możemy rozmawiać z każdą napotkaną postacią, jednak nie każda będzie miała nam do przekazania godne uwagi informacje.

Należy pamiętać o tym, że podczas rozgrywki musimy gromadzić pieniądze. Są one nam niezbędne na każdym etapie zabawy. Zapewniają nam one przeżycie, a także umożliwiają przetrwanie w wielu różnych sytuacjach. Sposobów na zarobek jest wiele, więc wszystko zależy od naszych predyspozycji. Warto szukać nowych możliwości.

Na uwagę zasługuje niezwykle realistyczne otoczenie. Mamy tutaj do czynienia z cyklem dnia i nocy. Musimy mieć świadomość, że bezpośrednio wpływa to na zachowanie poszczególnych postaci. Jest to również sporym utrudnieniem podczas realizacji misji. Nie możemy działać przez cały dzień. W nocy miasto zapada w sen, co warto wziąć pod uwagę podczas planowania nowych działań.

Plusem opisywanej produkcji jest również zaawansowany system walki. Pod tym względem gra Shenmue III przypomina klasyczną bijatykę. Nie znajdziemy tutaj oryginalnych elementów, z którymi nie można było spotkać się w poprzednich osłonach. Przystępując do ataku pamiętajmy o zręczności i czujności. Ważne jest to, aby zachować ostrożność. Nie każdy przeciwnik będzie łatwy w eliminacji.

Ciekawym jest, że podczas rozgrywki możemy uczyć się nowych kombinacji ciosów. Oznacza to, że nasza postać może cały czas się rozwijać. Daje nam to pełną swobodę rozgrywki. Dla niektórych osób zaletą będzie komiksowe otoczenie. Nie jest to produkcja zbyt realistyczna pod względem oprawy graficznej, jednak nie można uznać tego za wadę.

Shenmue III Download PC

Shenmue III pelna wersja
Pobierz Grę!

 • Gra Shenmue III Pełna Wersja torrent pebx
 • Free Download Shenmue 3 crack chomikuj
 • Za darmo Shenmue III Pobierz grę CODEX

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *