Shroud of the Avatar Forsaken Virtues Download

Platformy: PC
Producent:

Portalarium


Wydawca:

Portalarium


Data premiery:

27 marzec 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: RPG, TPP, fantasy, zagraj za darmo, PvP, PvE, MMORPG, crowdfunding, kooperacja, MMO, klasyczne RPG

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5877 razy

Waga: 22GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce 8800 GT / Radeon HD 3870
 • Miejsce na dysku: 22 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 2.4 GHz
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1080
 • Miejsce na dysku: 22 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues to osadzona w realiach fantasy gra cRPG. Produkcja jest dziełem studia Portalarium, a jej główny projektant to znany z legendarnego cyklu Ultima Richard Garriott. Tytuł oferuje zarówno tryb multiplayer na dużych otwartych serwerach MMO, jak i kooperację z grupą przyjaciół oraz kampanię dla pojedynczego gracza. Jeżeli lubisz rozbudowane gry cRPG w klimatach fantasy, pobierz Shroud of the Avatar Forsaken Virtues Download i wypróbuj najbardziej odpowiedni tryb rozgrywki. Data premiery na PC 27 marzec 2018.

Shroud of the Avatar Forsaken Virtues Download

Shroud of the Avatar Forsaken Virtues pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Warstwa fabularna gry Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues opracowana została przez znanego pisarza, Tracy’ego Hickmana. Autor ten razem z Margaret Weis wykreował świat Dragonlance i uznawany jest za prawdziwego weterana gatunku fantasy. Odpowiada za utworzenie szeregu powieści osadzonych w tym popularnym uniwersum, z czego za najpopularniejsze uchodzą trylogie Legendy oraz Kroniki. Jeżeli jesteś fanem Hickmana i Weis, pobierz za darmo Shroud of the Avatar Forsaken Virtues PC Download i wkrocz do niezwykłego świata fantasy. Historia przedstawiona w grze toczy się w krainie pełnej magii, która opracowana została z wyjątkowym przywiązaniem uwagi do szczegółów.

Rozgrywka

Przystępując do zabawy, gracz ma bardzo duże możliwości przy wyborze postaci. Ludy zamieszkujące fantastyczną krainę zorganizowane są w niepowtarzalne cywilizacje, które posiadają własną historię oraz tradycje. Od gracza zależy, czy jego bohater zostanie rolnikiem, kupcem lub poszukiwaczem przygód. Jeżeli lubisz mieć maksymalny wpływ na wykreowaną postać, ściągnij Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues free Download i zadecyduj o jej charakterze oraz umiejętnościach.

Po rozpoczęciu zabawy niezbędne jest udzielenie odpowiedzi na kilka pytań, dzięki którym ukształtowany zostanie profil psychologiczny oraz system wartości bohatera. Rozgrywka niejednokrotnie wymaga podejmowania trudnych decyzji, a także radzenia sobie z ich zróżnicowanymi konsekwencjami. Wirtualny świat zwiedzany przez gracza charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem interaktywności, zapewniając m.in. możliwość wybudowania własnego domu. Jeżeli cenisz sobie szczegółowość świata przedstawionego w grze, pobierz Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues i podziwiaj wszystkie detale podczas rozgrywki. Zobacz również grę RPG Dragon Age Inquisition do pobrania.

Tryby gry

Gra Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues pozwala na udział zarówno w tradycyjnej kampanii dla pojedynczego gracza, jak i zabawę w rozgrywkach sieciowych w stylu MMORPG. Dzięki zastosowaniu pomysłowego systemu stopniowania elementów sieciowej zabawy, gracze mogą samodzielnie decydować o rodzaju zmagań w trybie multiplayer. Rozgrywka może się odbywać zarówno na otwartych serwerach zapełnionych tysiącami osób, jak w niewielkiej grupie znajomych.

Shroud of the Avatar Forsaken Virtues Pobierz grę na PC

Shroud of the Avatar Forsaken Virtues download Pobierz Grę!

 • Pobierz Shroud of the Avatar Forsaken Virtues Crack Chomikuj
 • Free Download Shroud of the Avatar Forsaken Virtues Torrent Pebx
 • Exsite Shroud of the Avatar Forsaken Virtues Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.