Slain Download

Slain! to przykład platformowej gry slasherowej, w której co prawda brak rozbudowanej warstwy fabularnej ale za to możemy w niej cieszyć się tym co kochamy w podobnych grach czyli… totalnym zniszczeniem. Gra ta, przypomina nieco produkcję oldskulową – nie ma tu zbyt wymagającej grafiki lecz mimo to, ma ona w sobie to coś, co ciągnęło nas do Castlevanii – pierwowzoru gry.

Fabuła gry

Slain Download, to produkcja w której… fabuły w zasadzie nie ma. Wszystko opiera się na podróży pewnego wojownika o imieniu Bathoryn poprzez krainę ciemności w której aż roi się od różnych przerażających stworów, od kościotrupów zaczynając a na smokach kończąc. Jedyną bronią, dzięki której możemy poradzić sobie z tabunami wrogów jest… zwykły miecz. Właśnie – choć mamy do czynienia ze zwykłym, platformowym slasherem to w tym przypadku, grę tą warto pobrać chociażby ze względu na podwyższony stopień trudności.

Slain Download PC

Slain Pobierz

Pobierz za Darmo!

Grę Slain! bardzo trudno przejść. Oprócz samego wielkiego miecza mamy w niej możliwość korzystania ze specjalnych zaklęć. Niestety, jest ich zbyt mało by pewnie przechodzić każdy etap gry. Warto też dodać, że Slain jest grą dość długą. Naszym zadaniem jest przejście przez siedem różnych wież, w których ukrywają się bossowie. Tak naprawdę, gra jest podzielona na czternaście różnych części. Rozgrywka obejmująca każdą z wież to nie tylko dotarcie do nich ale też walka na ich terenie często w wykorzystaniem różnych logicznych układanek.

Dlaczego jeszcze warto pobrać tą grę? Chociażby dla muzyki. Została ona skomponowana przez członka zespołu Celtic Frost – Kurta Victora Bryanta. Ta niesamowicie ponura ścieżka dźwiękowa, dodaje nastroju całej grze dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze ciekawsza i bardziej pasjonująca.

Grafika i wizualizacja w grze

Slain to z pewnością produkcja w którą nie powinni grać wszyscy. Jest to produkcja przeznaczona zdecydowanie dla osób dorosłych. Wszystko przez wspomnianą muzykę, przerażające (jak na grafikę 2D) postacie i hektolitry krwi które leją się na wszystkie strony. Podczas trwania rozgrywki, jesteśmy narażeni na mnóstwo różnych narzędzi do zabijania zaczynając od ruchomych kolumn miażdżących ciało głównego bohatera a na łańcuchach kończąc. Jak już wspomnieliśmy – sama grafika przypomina dwuwymiarowe slashery znane z lat 80-tych i 90-tych. Dzięki temu, nasi przeciwnicy nie są tak przerażający ale mimo to, widok latających demonicznych ważek rozmiaru człowieka i tak jest przerażający 🙂

Logika w grze

Wbrew pozorom, Slain! jest grą w której musimy też od czasu do czasu ruszyć głowami. Chodzi o wspomniane wyżej zadania logiczne. Samo przemieszczenie się pomiędzy wciąż poruszającymi się narzędziami tortur nie jest zbyt proste a jeśli dodamy konieczność poruszania konkretnych artefaktów w celu np umożliwienia wjazdu na wieżę – to faktycznie zaczyna być trudno. Niektóre z logicznych zagadek mogą być trudne nawet dla „wyjadaczy”.

 

Podsumowanie i ocena gry

Slain Download, to produkcja z pewnością nie dla każdego. Niemniej, jeśli nie jesteśmy nieletnim graczem, to naprawdę – warto w nią zagrać. Nawet osoby które wcześniej nie miały kontaktu z takimi produkcjami po pewnym czasie same zostaną wciągnięte w wir zabawy. Wszystko dzięki prostej grafice i wciągającej muzyce. Slain to przykład na to, że stare grypc wciąż mogą podbić serca graczy. Dlatego serdecznie zapraszamy do pobrania tej produkcji z naszej strony.

Slain Pobierz

Slain! steam

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Slain Torrent
  • Pobierz Slain Chomikuj
  • Exsite Slain Pobierz za darmo
  • Pebx Slain Free Download
  • Crack Slain Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *