Sniper Elite 4 Download

Jesteś fanem serii taktycznych strzelanek Sniper Elite? Pobierz Sniper Elite 4 download. Czwarta część cyklu jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej odsłony gry (Sniper Elite III: Afrika). Tym razem znów przeniesiesz się w czasie do 1943 roku, by walczyć na włoskim froncie drugiej wojny światowej. Będziesz miał możliwość wcielić się w rolę odważnego snajpera, który swoim zaangażowaniem wspiera wojska alliantów i walczący z faszystami włoski ruch oporu. Spraw, aby dzięki Tobie przejęły kontrolę nad całym terytorium Włoch!

Sniper Elite 4 Download PC / zainstaluj pełna wersja

Sniper Elite 4 pobierz

Pobierz za Darmo!

Czwarta odsłona popularnego cyklu taktycznych strzelanek

Gra Sniper Elite 4 ma wiele cech charakterystycznych dla typowej strzelanki. Tym, co ją wyróżnia spośród wielu podobnych pozycji dostępnych na rynku, jest duży realizm. Zachowanie broni odwzorowano z dużą dokładnością. Dzięki temu gracz może obserwować realistycznie przedstawioną trajektorię pocisków oraz uczyć się planowania kolejnych kroków.

Gra Sniper Elite IV, podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, została stworzona przez studio Rebellion. Jej premiera będzie miała miejsce 14 lutego 2014 roku. Dostępna będzie zarówno w polskiej, jak i w angielskiej wersji językowej.

Fabuła gry

W czwartej części gry Sniper Elite znów będziemy mieli możliwość wcielenia się w postać bohatera znanego nam z poprzednich odsłon cyklu – Karla Fairburna. To doświadczony snajper, który walczy na włoskim froncie drugiej wojny światowej. Razem z nim będziemy mieli za zadanie walczyć z nazistami i przygotować teren pod nadciągającą inwazję wojsk aliantów. Jeżeli masz ochotę wziąć udział w tej przygodzie i walczyć o Włochy jako snajpier, pobierz Sniper Elite 4 download, a na pewno nie pożałujesz.

Mechanika rozgrywki

Pod względem mechaniki rozgrywki, czwarta część cyklu Sniper Elite prezentuje rozwiązania bardzo podobne do tych, które znamy już z trzeciej odsłony serii, jednak bardziej rozbudowane. Nowości w grze jest dużo, dlatego z pewnością starzy fani cyklu znajdą coś dla siebie. Nadaje się jednak ona także dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z cyklem.

Głównym celem w grze będzie eliminacja kolejnych wyznaczonych celów, dodatkowo będziemy mogli po drodze wykonywać różnego rodzaju zadania poboczne. Gra jest ciekawa i gracz ma duże możliwości decydowania o tym, w jaki sposób będzie kształtowała się akcja. Jest to możliwe dzięki bardzo rozbudowanym sandboxowym planszom. Warto zwrócić uwagę na duży rozmach, z którym zostały przedstawione krajobrazy, urokliwe włoskie miasteczka i odwzorowane niemieckie umocnienia. Dużym walorem gry jest to, że na wyższych poziomach wpływ na ostrzał mają nie tylko pozycje wroga, ale i takie aspekty jak kierunek i siła wiatru czy siła grawitacji. To czyni rozgrywkę bardzo realistyczną. W stosunku do poprzednich części bardzo udoskonalono także ruchy głównego bohatera.

W grze dostępne są tryby singleplayer oraz multiplayer – tryb kooperacyjny przeznaczony dla dwóch graczy. W wydaniu na PC znajdziemy także tryby multiplayer, które były dostępne również w poprzednich odsłonach cyklu. Gry z serii Sniper Elite 4 cieszą się niemalejącą popularnością na całym świecie. Do tej pory (2016 rok) poszczególne części gry rozeszły się w ponad 10 milionach egzemplarzy. istnieją duże szanse, że czwarta część cyklu powtórzy ich sukces. Jeśli masz ochotę sam się przekonać, co stoi za ich fenomenem, pobierz Sniper Elite 4 download, a z pewnością się nie rozczarujesz.

Sniper Elite 4 Pobierz PL Cracked

Sniper Elite 4 download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Sniper Elite 4 Crack pebx
  • Pobierz Sniper Elite 4 Torrent Chomikuj
  • CODEX Sniper Elite 4 Pobierz za darmo
  • Skidrow Sniper Elite 4 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *