Sonic Mania Download

Sonic Mania to klasyczna, dwuwymiarowa platformówka wydana na platformę PC Windows. Seria gier o przygodach zabawnego jeża Sonica sięga 1991 roku – obecnie firma Sega postanowiła powrócić do korzeni i tak powstała najnowsza gra Sonic Mania. Studio zaprosiło do współpracy Headcannon oraz PagodaWest Games, w tym również Christiana Whiteheada oraz Simona Tomley’a, którzy wcześniej zajmowali się tworzeniem nowych portów do starszych gier Sonica. Tytuł został oficjalnie zapowiedziany podczas corocznych targów Comic-Con w San Diego, podczas których fani słodkiego jeża mogli obejrzeć pierwszy zwiastun gry. Uczczono w ten sposób dwudzieste piąte urodziny tytułowego bohatera. Jeśli i Ty jesteś wielkim fanem poczciwego jeża Sonica, to najnowsza odsłona jego przygód musi znaleźć się w Twojej kolekcji. Koniecznie pobierz Sonic Mania Download i przenieś się ponownie do przeszłości, by na nowo przeżywać kolejne, wspaniałe przygody razem z głównym bohaterem.

Sonic Mania Download Pełna Wersja gry

Sonic Mania pobierz

Pobierz za Darmo!

Sonic Mania stanowi przede wszystkim powrót do korzeni oraz do klasycznej formuły cyklu, co nie oznacza wcale, że gra nie może się pochwalić kilkoma ciekawymi modyfikacjami. Gracz, tak jak w poprzednich częściach ma za zadanie wcielić się w tytułowego bohatera – jeżą Sonica i razem z jego wiernymi przyjaciółmi musi przemierzać kolejne poziomy, które wypełnione są całym mnóstwem pułapek i znajdziek. Tails i Knuckles pomagają Sonicowi w tej niezwykle absorbującej przygodzie. Ciekawostkę stanowi fakt, iż w najnowszej odsłonie gry znalazło się kilka zremiksowanych poziomów jak np. Green Hill Zone, który pochodzi z pierwszej części gry z 1991 roku. Oczywiście nie można bazować jedynie na tradycyjnych, znanych już graczom poziomach i standardowych ruchach, dlatego twórcy zadbali również o wzbogacenie tej części gry.

Oprócz klasycznych ruchów jak spin attack czy spin dash w najnowszym tytule znalazł się manewr o nazwie drop dash, który pozwala na zwinięcie się w kulkę zaraz po wylądowaniu ze skoku. Oczywiście nie zabrakło również standardowych, charakterystycznych dla gry znajdziek w formie złotych pierścieni, które nie tylko pozwalają na ochronę przed obrażeniami, ale również pozwalają na odblokowanie innych, dodatkowych etapów. Ponadto Takashi Iizuka zapewnił, że projekt ten narodził się z miłości fanów do klasycznych dwuwymiarowych platformówek z Sonickiem w roli głównej, dlatego studio ma nadzieję, że nie zawiedzie najwierniejszych fanów jeżą i jego przyjaciół. Jeśli patrzysz na Sonica z sentymentem i pamiętasz długie godziny spędzone przed monitorem, to najnowsza odsłona serii musi wpaść w Twoje ręce. Przeżyj to jeszcze raz i ponownie wciel się w rolę jeża Sonica, walcz z wrogami, atakuj i broń się odblokowując kolejne poziomy i baw się doskonale!

Twórcy najnowszej odsłony zadbali o to, aby mocno nawiązywała ona nie tylko grafiką, ale również mechaniką do poprzednich części. Grę charakteryzuje bardzo oldschoolowa oprawa graficzna stylizowana na tą znaną z 1991 roku. Deweloperzy zrobili ukłon w stronę najwierniejszych fanów jeża oraz złożyli hołd jej klasycznym i najwyżej ocenianym odsłonom. Jeśli pragniesz się przekonać, co autorzy pozostawili bez ingerencji, natomiast jakie elementy uległy modyfikacji, to koniecznie pobierz Sonic Mania Download, ciesz się doskonałą rozrywką i postaraj się odblokować jak największą liczbę poziomów.

Sonic Mania Pobierz grę na PC

Sonic Mania download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Sonic Mania Torrent Pebx PC
  • Free Download Sonic Mania Crack Exsite
  • Chomikuj Sonic Mania Pobierz za darmo
  • CODEX Sonic Mania Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *