SpellForce 3: Soul Harvest Download

SpellForce 3

Platformy:  PC
Producent:
 

Grimlore Games


Wydawca:
 

THQ Nordic / Nordic Games


Data premiery:
 

28 maj 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-24

Gatunek:  Strategiczne, fantasy, RTS, elementy RPG

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

SpellForce 3: Soul Harvest SpellForce 3 Collection (2017-2020)

Polska wersja językowa

Pobrano 14885 razy

Waga: 27.04GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe SpellForce 3: Soul Harvest:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 Ti / Radeon 7850
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

SpellForce 3: Soul Harvest jest bardzo ciekawym dodatkiem, a właściwie samodzielnym rozszerzeniem do gry SpellForce 3. Oficjalna premiera na PC będzie miała w czerwcu 2019 roku. Gra będzie miała dostępne zarówno polskie jak i angielskie napisy oraz dialogi. Jesteście tym zainteresowani? Pobierz SpellForce 3: Soul Harvest Download, aby móc się cieszyć nowym wymiarem gry. Producentem dodatku, podobnie jak i całej gry jest Grimlore Games, wydawcą natomiast THQ Nordic/ Nordic Games. Polski wydawcą SpellForce 3: Soul Harvest został CDP.

SpellForce 3: Soul Harvest Download PC

SpellForce 3 pobierz Ściągnij Grę!

Najistotniejsze informacje o fabule

Cała fabuła SpellForce 3: Soul Harvest rozgrywa się 3 lata po wydarzeniach, które są ukazane w pierwotnej wersji gry. Można zatem powiedzieć, że jest to jej kontynuacja, idealna dla wszystkich tych, którzy odczuwają pewnego rodzaju niedosyt po pierwotnej wersji tej gry. W całej zabawie chodzi o to, aby mieszkańcy, stosując różne dostępne i metody i sposoby mogli uporać się skutecznie z niszczącą plagą. Choć z różnych powodów marzenia o pokoju są złudne, to jednak mieszkańcy Eo w dalszym ciągu skrycie marzą, może w końcu uda im się zaznać upragnionego spokoju. Ponadto w grze SpellForce 3: Soul Harvest lud krasnoludów będzie stał na skraju wojny domowej, pojawi się także niespotykana dotąd sekta mrocznych elfów, działających nieco mrocznie i tajemniczo.

Mechanika gry

Jeżeli chodzi o zastosowaną mechanikę, to w grze SpellForce 3, w przeciwieństwie do jej pierwotnej wersji pojawia się dość dużo zmian. Prawdopodobnie twórcy gry wyciągnęli wnioski postanowili nieco ulepszyć wersję pierwotną, zdając sobie sprawę z licznych pojawiających się niedoskonałości, które mniej lub bardziej wielu graczy po prostu raziły. Zmiany dotyczą w głównej mierze postaci, bowiem w tym przypadku pojawiają się dwie nowe rasy – krasnoludy oraz mroczne elfy. Zmiany nie ominęły także systemu surowców. Główna nowość w tym zakresie dotyczy przede wszystkim dodania globalnej dystrybucji dóbr, co pozwala na zastosowanie wyjątkowej mechaniki w poszczególnych frakcjach.

Dostępne tryby gry

Jeżeli spodobała wam się pierwotna wersja gry, z całą pewnością będziecie ogromne zainteresowani SpellForce 3: Soul Harvest. Aby otrzymać ten dodatek wystarczy kliknąć tylko pobierz, aby móc cieszyć się wyjątkową i bardzo ciekawą grą. Ze względu na to, gra stanowi kampanię fabularną, graczom udostępniona została możliwość gry w trybie wieloosobowym oraz możliwość tworzenia własnych map, gdzie mogą wykazać się dużą kreatywnością i pomysłowością.

SpellForce 3: Soul Harvest Pobierz – Pełna Wersja

SpellForce 3: Soul Harvest download Pobierz Grę!

 • crack SpellForce 3: Soul Harvest ściągnij chomikuj
 • torrent SpellForce 3: Soul Harvest pobierz pebx
 • codex SpellForce 3: Soul Harvest free download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.