Spintires Chernobyl Download za darmo

Jeśli lubicie gry darmowe, powiązane z tematyką historyczną, to ciekawą propozycją może być gra Spintires Chernobyl. Jest to gra przenosząca graczy w scenerie ukraińskiego miasta po katastrofie jądrowej. Brzmi ciekawie? Nie zastanawiaj się i pobierz grę już dziś (szybko i łatwo – wystarczy kliknąć download). Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej.

Spintires Chernobyl Pobierz za darmo na PC

Spintires Chernobyl download Free Download!

Gra Spintires Chernobyl przeznaczona jest na PC, wyprodukowana przez Oovee Games, a wydana została przez Oovee Games oraz IMGN.PRO. W grze uczestnicy przenoszą się do roku 1986, kiedy to nastąpił wybuch w elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Była to jedna z największych tragedii, z jaką ludzkość była zmuszona się zmierzyć w drugiej połowie XX wieku.

Dzięki grze każdy może wcielić się w rejestrator, wykorzystujący niezwykle nowoczesne pojazdy takie jak B-157 czy B-505. Gracz posiada między innymi licznik Geigera, a jednym z jego zadań jest unikanie silnie napromieniowanych obszarów. Tu jednak poza tym ważne są poszukiwania miejsc, w których znajduje się możliwie jak najwięcej zdrowych drzew.

Ciekawy symulator

Spintires Chernobyl to niezwykle ciekawy, zaawansowany pod względem możliwości symulator jazdy samochodami terenowym. Tu spotkać można kultowe auta i z dużymi możliwościami. To bez wątpienia będzie nie lada gratką nie tylko dla miłośników tego rodzaju gier, ale również pasjonatów elementów motoryzacji w grach na PC. Przekrój dostępnych pojazdów jest niezwykle szeroki, począwszy od pojazdów lekkich, kończąc na ciężkich autach ratunkowych z napędem 8×8.

Kilka słów o kwestiach technicznych

Spintires Chernobyl to gra pozwalająca korzystać ze swoich uroków na dwa sposoby – pojedynczo lub w ramach sieciowego trybu multiplayer (w zależności od upodobań). W tym przypadku całą oprawa graficzna stoi na bardzo wysokim poziomie. Pozwala to na bardzo realistyczne odwzorowanie wielu elementów, przez co gra staje się jeszcze atrakcyjniejsza dla wielu graczy. Sprawdź także pierwszą odsłonę gry Spintires do pobrania.

W tym przypadku twórcy dołożyli starań, aby przygotowana przez nich produkcja spełniała wymagania szerszego grona graczy. Dużym atutem tej gry z całą pewnością są imponujące projekty lokacji i pojazdów. Stanowią one niezwykle realne odwzorowanie realnego świata, co daje bardzo ciekawe efekty gry.

Spintires: Chernobyl – podstawowe wiadomości o mechanice

Jezioro Czarnobylskie, Czerwony Las oraz Prypeć to miejsca, w których toczy się cała akcja gry. Sięgając nieco do wiedzy historycznej dowiedzieć się można, że są to miejsca która najmocniej zostały dotknięte konsekwencjami związanymi z wybuchem ukraińskiego reaktora jądrowego, w związku z czym zostały najmocniej skażone promieniowaniem radioaktywnym.

Cała istota gry polega na tym, aby przy wykorzystaniu licznika Geigera (wskazującego stopień napromieniowania) jak najszybciej znaleźć miejsce o jak największej ilości drzew. Pamiętajmy jednak o tym, aby robić wszystko jak najszybciej i jak najsprawniej. W przeciwnym wypadku pojazd który porusza się gracz zostać może poddany poważnym uszkodzeniom, co prowadzi do rychłego zakończenia gry.

Spintires Chernobyl Download – Pełna Wersja PC

pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Pentium Dual Core 2.0 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Grafika: 512 MB GeForce 9600 GT
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
 

  • Pobierz Spintires Chernobyl torrent chomikuj
  • free Download Spintires Chernobyl cracked darkw
  • Pełna Wersja Spintires Chernobyl free download
  • elamigos Spintires Chernobyl pobierz na komputer

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *