Star Wars: Battlefront Download

Rok 2015 bez wątpienia był wspaniały dla wszystkich miłośników Gwiezdnych Wojen. W kinach ukazało się „Przebudzenie Mocy”, kolejny tytuł należący do legendarnej sagi. Film zdobył spore uznanie wśród fanów, zaś popchnięcie całej fabuły do przodu to ogromna gratka – tym bardziej, że oficjalnie zapowiedziano już powstanie kolejnych części. Niezwykłe nowości dla fanów tej serii nie kończą się jednak na ekranach kin. W listopadzie 2015 ukazała się także doskonała gra Star Wars: Battlefront. Gracze mogą w niej wcielić się w legendarne postaci z tego uniwersum i ruszyć do boju z innymi ludźmi z całego świata. Już teraz można wpisać w dowolnej wyszukiwarce internetowej hasło takie jak „Star Wars: Battlefront download” i znaleźć stronę oferującą grę do pobrania. Naprawdę warto, bowiem jest to bez wątpienia jeden z najciekawszych tytułów, jakie ujrzały światło dzienne w roku 2015!

Star Wars: Battlefront Download PC

Star Wars: Battlefront pobierz Ściągnij Grę!

Strzelanki w świecie Star Wars przeznaczone dla wielu graczy nie są żadną nowością – na przestrzeni lat ukazało się wiele tego typu tytułów. Star Wars: Battlefront jest najnowszą odsłoną, która wprowadza do tej serii mnóstwo nowości i dodatkowych emocji. W tym przypadku za stworzenie gry odpowiadało słynne studio Digital Illusions CE, które znane jest przede wszystkim z serii Battlefield. Fani tego tytułu wiedzą, że po tych twórcach zawsze można oczekiwać naprawdę wciągającej, pełnej emocji rozgrywki. Star Wars: Battlefront to gra, z którą każdy przeżyje niezapomniane przygody – nie trzeba być miłośnikiem uniwersum Star Wars, aby docenić wszystkie jej niesamowite zalety.

Wpisując w dowolnej wyszukiwarce internetowej hasło takie jak „Star Wars: Battlefront download” można bez problemu pobrać grę w wersji na komputery osobiste. Tytuł ukazał się rzecz jasna także na najważniejsze konsole, ale wersje te nie różnią się od siebie w żaden znaczący sposób. Jedynym mankamentem dla użytkowników komputerów jest fakt, że w przeznaczonej dla nich wersji nie jest dostępny tryb split – screen. Pomijając ten fakt, wersje na PC i konsole są praktycznie identyczne.

Star Wars: Battlefront jest grą osadzoną w świecie słynnej sagi filmowej. Nie należy jednak oczekiwać tu szczególnie rozbudowanej fabuły czy wnikania w całą historię opowiedzianą w filmach. Tytuł skupia się przede wszystkim na rozgrywce dla wielu graczy i na mechanice z tym związanej. Niemniej jednak sam fakt, że jest on osadzony w całym tym uniwersum stanowi dla fanów niemałą gratkę. Występują tutaj najbardziej znani bohaterowie z filmów, tacy jak Luke Skywalker, Han Solo, Darth Vader Boba Fett i wiele innych. Oczywiście, gracze otrzymują szeroki wybór broni i machin wojennych pojawiających się w filmach.

Zwiastun – Star Wars: Battlefront

Rozgrywka dla wielu graczy jest tutaj bardzo rozbudowana. Jednocześnie może w niej brać udział nawet 40 ludzi, co czyni grę niezwykle intensywną. Gracze muszą wykazywać się zarówno indywidualnymi umiejętnościami i dobrą znajomością dostępnej w grze broni jak i zdolnością do współpracy. W grze dostępne są liczne, bardzo zróżnicowane mapy przedstawiające lokacje znane z filmów.

Bardzo ważny jest niezwykle szeroki wybór broni. Gracze mogą walczyć zarówno za pomocą broni palnej i rzecz jasna toczyć pojedynki na miecze świetlne. Nie brakuje potężnych AT – AT i statków powietrznych. Tytuł zawiera kilka różnych trybów gry, które stawiają przed graczami odmienne zadania. Wszystko to sprawia, że zabawa może tu trwać naprawdę długo. Jak najbardziej warto w takim razie poszukać nieco pod hasłami takimi jak Star Wars: Battlefront pobierz i samemu przekonać się, jak wiele niesamowitych rzeczy skrywa w sobie ten tytuł. Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych gier akcji roku 2015.

Star Wars: Battlefront Pobierz na PC – zainstaluj

Star Wars: Battlefront download Pobierz Grę!

  • Pobierz Star Wars: Battlefront Torrent
  • Free Download Star Wars: Battlefront Chomikuj
  • Star Wars: Battlefront Pobierz za darmo
  • Pebx Star Wars: Battlefront Download
  • Exsite Star Wars: Battlefront Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *