StarCraft II Legacy of the Void Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Blizzard Entertainment


Wydawca:
 

Blizzard Entertainment


Wydawca PL:
 

CDP


Data premiery:
 

10 listopada 2015


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Strategiczne, science fiction, RTS, widok izometryczny, kooperacja

Języki:  polski, angielski, hiszpański, portugalski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, koreański, chiński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 903 razy

Waga: 21.5 GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe StarCraft II Legacy of the Void:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.20 GHz/AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.9 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 256 MB GeForce 7600/Radeon HD 2600 XT
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 3.3 GHz/AMD FX-4300 3.8
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650/Radeon HD 7790
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

W szeroko rozumianej komputerowej rozrywce można znaleźć kilka tytułów gier, które dziś z powodzeniem mogą być uznane za prawdziwe legendy. Takie serie w większości przypadków nie pojawiły się na rynku wydawniczym wczoraj – niektóre z nich istnieją już od kilkunastu lat. Pokazuje to doskonale, jak wiele magii mogą one w sobie skrywać. Ci najbardziej zapaleni gracze towarzyszą im niemalże od pierwszego momentu, gdy tylko komputery zaczęły być wykorzystywane do rozrywki. Są z nimi przez wszystkie kolejne odsłony serii, niezależnie od tego, czy poszczególne z nich są bardziej czy mniej udane – chodzi przede wszystkim o życie przedstawioną w nich historią. Do grona takich legendarnych gier z całą pewnością zalicza się seria Starcraft, istna klasyka wśród RTS-ów. Chyba nie znajdziemy wśród miłośników tego właśnie gatunku kogoś, kto przynajmniej raz w życiu nie miałby styczności z dowolną częścią Starcrafta. Niesamowita fabuła oraz wspaniała mechanika zawsze zapewniają mnóstwo wspaniałej zabawy na długie godziny.

StarCraft II Legacy of the Void Download PL

StarCraft II Legacy of the Void pobierz Ściągnij Grę!

Całkiem niedawno na rynku ukazała się wyczekiwana przez bardzo długi czas druga odsłona tej serii. Obecnie wystarczy jednak wpisać w dowolnej wyszukiwarce hasło takie jak „StarCraft II Legacy of the Void download” aby móc pobrać najnowszy dodatek do niej. Na pewno jest to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika zarówno tej serii, jak i całego tego gatunku. StarCraft II Legacy of the Void jest już trzecią częścią drugiej gry z serii Starcraft. Tytuł ten kontynuuje historię opowiedzianą w poprzednich odsłonach, przez co na pewno będzie niemałą gratką dla każdego, kto faktycznie mocno wciągnął się w opowiadaną tutaj fabułę. Czy jednak możemy oczekiwać jakichkolwiek istotnych zmian w samej mechanice gry?

W gruncie rzeczy wszystko przypomina tutaj poprzednie odsłony. Również w StarCraft II Legacy of the Void mamy do dyspozycji kampanie dla pojedynczego gracza, w których pokierujemy po kolei każdą z dostępnych w grze frakcji. Wprowadzono jednak pewne zmiany w poszczególnych jednostkach. Każda z nich może występować w odmiennych wariacjach, niektóre zyskały także zupełnie nowe umiejętności i możliwości. Sprawia to, że rozgrywka stała się z jednej strony ciekawsza, a z drugiej bardziej wymagająca. W końcu szersze możliwości oznaczają, że każdy gracz musi jeszcze lepiej zastanawiać się nad swoją strategią gry oraz nad dostępnymi sposobami na pokonanie swoich przeciwników. Niewątpliwie ulepszeniu uległa także szata graficzna gry, która teraz prezentuje się znacznie piękniej i jest dużo bardziej szczegółowa – warto zwrócić uwagę zwłaszcza na efekty specjalne w czasie atakowania poszczególnych jednostek. Jak już powiedzieliśmy, wszystkie te rzeczy możemy poznać wpisując tylko w jakiejkolwiek wyszukiwarce hasło „StarCraft II Legacy of the Void download” i pobierając grę.

Zwiastun gry – StarCraft II Legacy of the Void

Oczywiście, podobnie jak i w przypadku poprzednich części tej serii, również i w StarCraft II Legacy of the Void jedną z najważniejszych rzeczy jest gra multiplayer. To właśnie dzięki niej możemy zmierzyć się z prawdziwymi przeciwnikami i poczuć naprawdę duże emocje wynikające z dynamicznej rozgrywki. W przypadku tej odsłony mamy do dyspozycji kilka różnych typów gry, co tym bardziej sprawia, że jest to rewelacyjna zabawa. Serdecznie zachęcamy zatem każdego do znalezienia serwisu na którym zamieszczono StarCraft II Legacy of the Void i przekonania się, czy najnowsza odsłona serii Starcraft jest faktycznie udana. Naszym zdaniem gra jest naprawdę świetna i nadal trzyma bardzo wysoki poziom, tak charakterystyczny dla wszystkich poprzednich części tej legendarnej serii.

Pobierz StarCraft II Legacy of the Void pełną wersję PL

StarCraft II Legacy of the Void download Pobierz Grę!

 • Pobierz StarCraft II Legacy of the Void Torrent
 • PC Download StarCraft II Legacy of the Void Chomikuj
 • StarCraft II Legacy of the Void Pobierz na pc
 • Exsite StarCraft II Legacy of the Void Download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *