State of Decay 2 Download

Platformy:  PC, XONE
Producent:
 

Undead Labs


Wydawca:
 

Xbox Game Studios / Microsoft Studios


Data premiery:
 

22 maj 2018


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Akcji, TPP, zombie, postapokalipsa, sandbox, survival, elementy strategiczne, kooperacja, MMO, crafting, Xbox Play Anywhere, Xbox Game Pass

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

State of Decay 2 Juggernaut Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 18633 razy

Waga: 13.48GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe State of Decay 2:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500 2.7 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4570 3.2 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 380
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

State of Decay 2 to kontynuacja popularnej gry z 2013 roku wydanej na PC Windows. Podobnie, jak pierwsza część rozgrywki, także i State of Decay 2 osadza nas w upiornej rzeczywistości życia po życiu, czyli w świecie po apokalipsie zombie, gdzie nic nie jest już na swoim miejscu, a codzienna egzystencja to uciążliwa walka o przetrwanie. W przeciwieństwie do „jedynki”, część druga uruchamia jednak tryb multiplayer. Chcesz poczuć dreszczyk emocji i grozy? Pobierz State of Decay 2 download i zacznij się bać! Producentem jest Undead Labs, a wydawcą Xbox Game Studios / Microsoft Studios. Data premiery PC 22 maj 2018.

State of Decay 2 Download Cracked 3DM

State of Decay 2 pobierz Ściągnij Grę!

Światy postapokaliptyczne

Sięganie po alternatywne rzeczywistości po wybuchu epidemii, to stały zabieg w grach komputerowych. Nowy świat zazwyczaj jest nieprzyjazny, odziera jednostkę z godności i człowieczeństwa, każe jej przekraczać własne granice, by przetrwać. Apokalipsa zombie w wirtualnym świecie jest bardzo „na czasie”, to także obecnie interesujący trend w literaturze czy filmie. State of Decay 2 to również gra strategiczna polegająca na współpracy z innymi graczami, ponieważ tylko efektywna współpraca gwarantuje ocalenie. Zasadza się ona na kilku filarach: codziennych zmaganiach z nieumarłymi, szukaniu schronienia, które choć na chwilę stanie się bezpieczną przystanią oraz zapewnianiu swojej grupie pożywienia niezbędnego do przetrwania w nowych, okrutnych realiach.

Świat gry, choć wyimaginowany, teoretycznie nie jest zupełnie niemożliwy, bo przypomina chociażby rzeczywistość dwóch wojen światowych. Dlatego też gra jest w stanie zaangażować nas w pełni. Jak to jest ciągle uciekać i zmagać się z uczuciem lęku? Przekonasz się, otrzymując niewiarygodną dawkę adrenaliny po kliknięciu w pobierz za darmo State of Decay 2 PC download. Sprawdź, czy to właśnie tobie uda się przetrwać w starciu z krwiożerczymi bestiami w ludzkiej skórze. Ciekawą grą zombie jest The Walking Dead Michonne pobierz.

Gdzie dzieje się akcja?

Rozgrywka toczy się w bliżej niezidentyfikowanych miasteczkach gdzieś na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. To miejsca, gdzie rozwój cywilizacji został zatrzymany, a dokonania myśli technologicznej zrównane z ziemią. Senne mieściny pustoszone są przez smętne oddziały nieumarłych, a przerażeni ludzie zmuszeni są nieustannie uciekać i ukrywać się przed przemienionymi członkami dawnego społeczeństwa. Grafika gry umiejętnie oddaje nastrój destrukcji i pobojowiska. Chcesz poczuć ten niezwykły klimat śmierci deptającej Ci po piętach? Ściągnij State of Decay 2 free download, a ciarki na plecach staną się twoimi stałymi towarzyszami niedoli.

Postacie

Co niezwykle istotne, bohaterowie gry nie są jednowymiarowi. Każdy z nich ma możliwość samorozwoju poprzez nabywanie nowych, cennych umiejętności i doświadczeń. Każda z postaci jest inna, obdarzona indywidualnymi cechami charakteru i osobowością. Jednostki mogą się rozwijać także we współdziałaniu z innymi. Te, które ujawnią zdolności przywódcze, mogą pokierować całą grupą. Niestety, gdy któryś z bohaterów umiera, to tracimy go bezpowrotnie, co jednak nadaje grze walor realizmu.

Techniki

Gra daje możliwość, zarówno solowej, jak i grupowej rozrywki. Można również co chwilę toczyć bitwę z punktu widzenia innej postaci dzięki swobodnemu przechodzeniu od bohatera do bohatera. Zrezygnowano ponadto z silnika Unity (jak w pierwszej części) na rzecz Unreal Engine 4.

State of Decay 2 Pobierz pełna wersja

State of Decay 2 download Pobierz Grę!

 • Skidrow State of Decay 2 Free Download
 • Steam PC State of Decay 2 Torrent
 • Cracked State of Decay 2 3DM do pobrania
 • Pełna wersja State of Decay 2 Download PC

crack Codex/machine

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *