State of Decay 2 Download

State of Decay 2 to kontynuacja popularnej gry z 2013 roku wydanej na PC Windows. Podobnie, jak pierwsza część rozgrywki, także i State of Decay 2 osadza nas w upiornej rzeczywistości życia po życiu, czyli w świecie po apokalipsie zombie, gdzie nic nie jest już na swoim miejscu, a codzienna egzystencja to uciążliwa walka o przetrwanie. W przeciwieństwie do “jedynki”, część druga uruchamia jednak tryb multiplayer. Chcesz poczuć dreszczyk emocji i grozy? Pobierz State of Decay 2 download i zacznij się bać! Producentem jest Undead Labs, a wydawcą Xbox Game Studios / Microsoft Studios. Data premiery PC 22 maj 2018.

State of Decay 2 Download Cracked 3DM

State of Decay 2 pobierz Ściągnij Grę!

Światy postapokaliptyczne

Sięganie po alternatywne rzeczywistości po wybuchu epidemii, to stały zabieg w grach komputerowych. Nowy świat zazwyczaj jest nieprzyjazny, odziera jednostkę z godności i człowieczeństwa, każe jej przekraczać własne granice, by przetrwać. Apokalipsa zombie w wirtualnym świecie jest bardzo “na czasie”, to także obecnie interesujący trend w literaturze czy filmie. State of Decay 2 to również gra strategiczna polegająca na współpracy z innymi graczami, ponieważ tylko efektywna współpraca gwarantuje ocalenie. Zasadza się ona na kilku filarach: codziennych zmaganiach z nieumarłymi, szukaniu schronienia, które choć na chwilę stanie się bezpieczną przystanią oraz zapewnianiu swojej grupie pożywienia niezbędnego do przetrwania w nowych, okrutnych realiach.

Świat gry, choć wyimaginowany, teoretycznie nie jest zupełnie niemożliwy, bo przypomina chociażby rzeczywistość dwóch wojen światowych. Dlatego też gra jest w stanie zaangażować nas w pełni. Jak to jest ciągle uciekać i zmagać się z uczuciem lęku? Przekonasz się, otrzymując niewiarygodną dawkę adrenaliny po kliknięciu w pobierz za darmo State of Decay 2 PC download. Sprawdź, czy to właśnie tobie uda się przetrwać w starciu z krwiożerczymi bestiami w ludzkiej skórze. Ciekawą grą zombie jest The Walking Dead Michonne pobierz.

Gdzie dzieje się akcja?

Rozgrywka toczy się w bliżej niezidentyfikowanych miasteczkach gdzieś na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. To miejsca, gdzie rozwój cywilizacji został zatrzymany, a dokonania myśli technologicznej zrównane z ziemią. Senne mieściny pustoszone są przez smętne oddziały nieumarłych, a przerażeni ludzie zmuszeni są nieustannie uciekać i ukrywać się przed przemienionymi członkami dawnego społeczeństwa. Grafika gry umiejętnie oddaje nastrój destrukcji i pobojowiska. Chcesz poczuć ten niezwykły klimat śmierci deptającej Ci po piętach? Ściągnij State of Decay 2 free download, a ciarki na plecach staną się twoimi stałymi towarzyszami niedoli.

Postacie

Co niezwykle istotne, bohaterowie gry nie są jednowymiarowi. Każdy z nich ma możliwość samorozwoju poprzez nabywanie nowych, cennych umiejętności i doświadczeń. Każda z postaci jest inna, obdarzona indywidualnymi cechami charakteru i osobowością. Jednostki mogą się rozwijać także we współdziałaniu z innymi. Te, które ujawnią zdolności przywódcze, mogą pokierować całą grupą. Niestety, gdy któryś z bohaterów umiera, to tracimy go bezpowrotnie, co jednak nadaje grze walor realizmu.

Techniki

Gra daje możliwość, zarówno solowej, jak i grupowej rozrywki. Można również co chwilę toczyć bitwę z punktu widzenia innej postaci dzięki swobodnemu przechodzeniu od bohatera do bohatera. Zrezygnowano ponadto z silnika Unity (jak w pierwszej części) na rzecz Unreal Engine 4.

State of Decay 2 Pobierz pełna wersja

State of Decay 2 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2500 2.7 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 760 / Radeon HD 7870 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 

  • Skidrow State of Decay 2 Free Download
  • Steam PC State of Decay 2 Torrent
  • Cracked State of Decay 2 3DM do pobrania
  • Pełna wersja State of Decay 2 Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *