Steel Division 2 Download

Platformy: PC
Producent:

Eugen Systems


Wydawca:

Eugen Systems


Data premiery:

20 czerwiec 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-20

Gatunek: Strategiczne, II wojna światowa, RTS, turowe, strategiczne wojenne, historyczne

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, German, Spanish, Russian, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Steel Division 2 Total Conflict Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 18744 razy

Waga: 40.88GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Steel Division 2:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Athlon 200GE 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5570
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i3-8100 3.6 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon R9 290X
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

Steel Division 2 to druga część popularnej gry wojennej. Jej producentem jest Eugen Systems, a wydawcą Paradox Interactive. Oficjalna premiera planowana jest na 2 maja 2019, jednak wczesny dostęp jest od 30 kwietnia 2019. Gra będzie dostępna wyłącznie na Microsoft Windows PC. Do dyspozycji są dwa tryby rozgrywki, czyli single oraz multi player.

Steel Division 2 PC Download pełna wersja

Steel Division 2 pełna wersja
Ściągnij Grę!

Interesujesz się tematyką wojenną? Pobierz Steel Division 2 Download i przenieś się do czasów II wojny światowej. W tej odsłonie gry zostajemy rzuceni na wschodni front, dzięki czemu możemy wziąć udział w wielu rozmaitych bitwach. To prawdziwa gratka dla miłośników historii.

Akcja gry strategicznej czasu rzeczywistego toczy się 1944 roku. To właśnie dzięki temu możemy wziąć udział w Operacji Bagration. Jest to sowiecka kontrofensywa, w której uczestniczyły również wojska polskie. Bitwa trwała kilka tygodni. Miejscem jej zakończenia był prawy brzeg Wisły. W tym czasie w Warszawie toczyło się powstanie. Steel Division 2 na PC to gra niezwykle wciągająca, a jej przebieg zależy w dużej mierze od naszych umiejętności. Do wyboru mamy tryb dla jednego, a także wielu graczy. Wszystko więc zależy wyłącznie od naszych osobistych upodobań. Warto wspomnieć, że w drugiej części wprowadzono wiele istotnych zmian. Niektórych elementów brakowało w pierwszej odsłonie. Ciekawostką jest to, że firma Eugen Systems jest odpowiedzialne za takie produkcje jak Steel Division: Normandy 44 z 2017 roku.

Chcesz stanąć na czele kampanii wojennej? Pobierz Steel Division 2 Download i poprowadź swoje wojsko do zwycięstwa. Wymaga to strategicznego myślenia. Musimy zarządzać dynamiczną kampanią wojenną (w trybie dla jednego gracza). Nie jest to łatwe zadanie. Kampania wojenna rozgrywa się na dużym obszarze, co stanowi dodatkowe utrudnienie. Plansze mają ogromne rozmiary - maksymalnie wynoszą one 150 x 100 km. W tym przypadku musimy zarządzać całą armią. Taka opcja nie była dostępna w pierwowzorze, więc jest to relatywna nowość. Z pewnością zadowoli to osoby, które mają zdolności przywódcze.

Do dyspozycji mamy również tryb turowy. Jedna tura trwa pół wirtualnego dnia. Naszym zadaniem jest zarządzanie jednostkami na polu walki. Musimy również opracować dokładną strategię działania. Ważne jest także to, aby zadbać o linie zaopatrzeniowe. Rozgrywka w czasie rzeczywistym wymaga od nas bezpośredniego zmierzenia się z wrogiem. Wiele zależy od skali przeprowadzanej kampanii wojennej. Za każdym razem musimy wykazać się czujnością oraz sprytem. Ważne jest, aby starannie planować działania, które zagwarantują nam sukces. Powtarzając misje powinniśmy spojrzeć na nie zupełnie inaczej. Grafika i soundtrack to zasługa silnika IrisZoom.

Steel Division 2 na PC dedykowana jest głównie osobom, które cenią sobie autentyczne historie. Gra została stworzona w oparciu o prawdziwe zdarzenia. Warto wspomnieć o tym, że twórcy gry postarali się o to, aby nawet najmniejsze detale były precyzyjnie dopracowane. Dzięki temu rozgrywka jest o wiele bardziej wciągająca.

Na specjalną uwagę zasługuje szczegółowo zaprojektowany sprzęt, czy też umundurowanie żołnierzy, który brali udział w walkach na wschodnim froncie. Warto również podkreślić, że równie profesjonalnie zostało zaprojektowane otoczenie, gdzie odbywają się wojenne potyczki. Cena gry na steam: 39,99 USD (przedpremierowa).

Oficjalna strona: https://www.steeldivision2.com/.

Steel Division 2 Pobierz na PC

Steel Division 2 Download
Ściągnij Grę!

 • Pobierz Steel Division 2 Torrent Pebx
 • Free Download Steel Division 2 Crack Chomikuj
 • Exsite Steel Division 2 Pobierz za darmo
 • Skidrow Steel Division 2 steam Download PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *