Street Fighter V: Arcade Edition Download

Street Fighter V: Arcade Edition jest bardziej rozbudowaną odsłoną piątej części kultowej serii bijatyk. Ponownie jak w przypadku innych części cyklu, za jej przygotowanie odpowiada firma Capcom. Tak samo jak wersja podstawowa gry, Street Fighter V: Arcade Edition przeznaczona jest między innymi na platformę PC Windows oraz konsolę Playstation 4.

Street Fighter V: Arcade Edition Download PC

Street Fighter V: Arcade Edition skidrow

Pobierz za Darmo!

Mechanika w grze Street Fighter V: Arcade Edition

Pod względem mechaniki, w porównaniu do oryginalnej odsłony Street Fighter V: Arcade Edition nie wprowadza żadnych zmian. Autorzy skupili się przede wszystkim na przygotowaniu możliwie najbardziej kompletnej edycji gry. Do dyspozycji gracza pozostawiono szesnastu zawodników znanych z wersji podstawowej, a także dwunastu dodatkowych wojowników, pochodzących z pierwszego i drugiego  sezonu zmagań. Należą do nich m.in. Necalli, inteligentny wojownik z nieznanego kraju, potrafiący manipulować wiatrem Rashid czy Laura Matsuda, brazylijska wojowniczka. Jeżeli chcesz wypróbować ich wszystkich, pobierz Street Fighter V: Arcade Edition Download i przeżyj niezapomniane starcia. Razem w grze znaleźć można dwudziestu ośmiu bohaterów, z których każdy posiada unikalne zdolności bojowe.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Rozgrywka w grze Street Fighter V: Arcade Edition

Zabawa polega przede wszystkim na umiejętnym wykorzystywaniu umiejętności poszczególnych zawodników w każdym kolejnym pojedynku. Nowością w grze są także V-Triggers, które gwarantują graczowi różnego rodzaju premie. Przyznawane są one w zamian za energię V-Gauge, otrzymywaną podczas ataku na kontrolowaną przez gracza postać. Jeżeli również chcesz zyskać przydatne bonusy, pobierz Street Fighter V: Arcade Edition Download i osiągaj jak najlepsze wyniki. Na graczy czekają także dwa dodatkowe warianty zabawy. Jednym z nich jest Arcade Mode, zainspirowany klasycznymi rozwiązaniami z kultowych gier, takich jak na przykład Street Fighter. Drugim jest natomiast Extra Battle, który pozwala na udział w specjalnych wyzwaniach. Można dzięki nim wygrać ekskluzywne kostiumy. Jeżeli chcesz wziąć udział w dodatkowych trybach gry, pobierz Street Fighter V: Arcade Edition Download i wykaż się swoimi umiejętnościami.

Strona techniczna gry Street Fighter V: Arcade Edition

Oprawa graficzna Street Fighter V: Arcade Edition nie wyróżnia się żadnymi wyraźnymi zmianami w porównaniu z pierwowzorem gry. Twórcy przygotowali jednak nowe efekty wizualne, które towarzyszą wymianie ciosów podczas walki. Aby zobaczyć efektowne bijatyki z mnóstwem combosów, pobierz Street Fighter V: Arcade Edition Download i sam weź udział w każdym z trybów gry. Tytuł przygotowany został na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu zapewnia odpowiedni poziom wizualny. Niczego nie można zarzucić także dynamicznej ścieżce dźwiękowej oraz odgłosom. Produkcja pozwala również na rozgrywkę cross-platformową, pomiędzy graczami konsolowymi oraz właścicielami pecetów. Aby wziąć udział w międzyplatformowych zmaganiach, pobierz Street Fighter V: Arcade Edition Download i zmierz się z przyjaciółmi. Gra przygotowana została w polskiej wersji językowej.

Street Fighter V: Arcade Edition Pobierz reloaded

Street Fighter V: Arcade Edition warez-bb

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Street Fighter V Arcade Edition Skidrow
  • Pebx free Street Fighter V Arcade Edition za darmo Pobierz
  • Warez-bb Street Fighter V Arcade Edition Cracked-3dm
  • Do pobrania Street Fighter V Arcade Edition Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *