Street Fighter V: Arcade Edition Download

Platformy: PC, PS4
Producent:

Capcom


Wydawca:

Capcom


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

14 lutego 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Bijatyki, na 2 osoby, funkcje cross-platform, 2.5D, podzielony/wspólny ekran

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7539 razy

Waga: 11.96GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Street Fighter V: Arcade Edition:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4690K 3.50 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce 960 GTX
 • Miejsce na dysku: 13 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Street Fighter V: Arcade Edition jest bardziej rozbudowaną odsłoną piątej części kultowej serii bijatyk. Ponownie jak w przypadku innych części cyklu, za jej przygotowanie odpowiada firma Capcom. Tak samo jak wersja podstawowa gra przeznaczona jest między innymi na platformę PC Windows oraz konsolę Playstation 4. Data premiery PC 16 styczeń 2018.

Street Fighter V: Arcade Edition Download PC

Street Fighter V: Arcade Edition pobierz Ściągnij Grę!

Mechanika

Pod względem mechaniki, w porównaniu do oryginalnej odsłony Street Fighter V: Arcade Edition nie wprowadza żadnych zmian. Autorzy skupili się przede wszystkim na przygotowaniu możliwie najbardziej kompletnej edycji gry. Do dyspozycji gracza pozostawiono szesnastu zawodników znanych z wersji podstawowej, a także dwunastu dodatkowych wojowników, pochodzących z pierwszego i drugiego  sezonu zmagań. Należą do nich m.in. Necalli, inteligentny wojownik z nieznanego kraju, potrafiący manipulować wiatrem Rashid czy Laura Matsuda, brazylijska wojowniczka. Jeżeli chcesz wypróbować ich wszystkich, pobierz za darmo Street Fighter V Download i przeżyj niezapomniane starcia. Razem w grze znaleźć można dwudziestu ośmiu bohaterów, z których każdy posiada unikalne zdolności bojowe.

Rozgrywka

Zabawa polega przede wszystkim na umiejętnym wykorzystywaniu umiejętności poszczególnych zawodników w każdym kolejnym pojedynku. Nowością w grze są także V-Triggers, które gwarantują graczowi różnego rodzaju premie. Przyznawane są one w zamian za energię V-Gauge, otrzymywaną podczas ataku na kontrolowaną przez gracza postać. Jeżeli również chcesz zyskać przydatne bonusy, ściągnij Street Fighter V: Arcade Edition free Download i osiągaj jak najlepsze wyniki. Na graczy czekają także dwa dodatkowe warianty zabawy. Jednym z nich jest Arcade Mode, zainspirowany klasycznymi rozwiązaniami z kultowych gier, takich jak na przykład Street Fighter. Drugim jest natomiast Extra Battle, który pozwala na udział w specjalnych wyzwaniach. Można dzięki nim wygrać ekskluzywne kostiumy. Podstawowa wersja gry Street Fighter V pobierz.

Strona techniczna

Oprawa graficzna Street Fighter V: Arcade Edition nie wyróżnia się żadnymi wyraźnymi zmianami w porównaniu z pierwowzorem gry. Twórcy przygotowali jednak nowe efekty wizualne, które towarzyszą wymianie ciosów podczas walki. Aby zobaczyć efektowne bijatyki z mnóstwem combosów, pobierz grę w pełnej wersji i sam weź udział w każdym z trybów gry. Tytuł przygotowany został na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu zapewnia odpowiedni poziom wizualny. Niczego nie można zarzucić także dynamicznej ścieżce dźwiękowej oraz odgłosom. Produkcja pozwala również na rozgrywkę cross-platformową, pomiędzy graczami konsolowymi oraz właścicielami pecetów.

Street Fighter V: Arcade Edition Pobierz reloaded

Street Fighter V: Arcade Edition download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i3-4160 3.60 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 480 / 1.5 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 13 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit
 

 • Prophet PC Street Fighter V Arcade Edition Skidrow
 • Pebx free Street Fighter V Arcade Edition za darmo Pobierz
 • Warez-bb Street Fighter V Arcade Edition Cracked-3dm
 • Do pobrania Street Fighter V Arcade Edition Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.