Stronghold Crusader Download

Stronghold: Crusader

Platformy:  PC
Producent:
 

FireFly Studios


Wydawca:
 

Take 2 Interactive


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

25 września 2002


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / sieć lokalna


Liczba graczy:
 

1-8

Gatunek:  Strategiczne, ekonomiczne, RTS, średniowiecze, widok izometryczny

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8202 razy

Waga: 850 MB

Ocena użytkowników: 4.3/5

Wymagania sprzętowe Twierdza: Krzyżowiec:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Pentium 4 1.6Ghz
  • Pamięć: 512 MB RAM
  • Karta graficzna: 256 MB GeForce 6500
  • Miejsce na dysku: 850 MB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

Stronghold Crusader to gra, która znana jest w Polsce pod tytułem Twierdza Krzyżowiec. Stronghold Crusader jest grą będącą kontynuacją hitu wydanego kilkanaście lat wcześniej, dokładnie w roku 2001. Strategia czasu rzeczywistego, stworzona przez team deweloperski studia FireFly, tym razem przenosi nas na Bliski Wschód. Gra odbywa się w czasie wypraw krzyżowych, jest więc niemałą gratką nie tylko dla fanów gier typu strategia czasu rzeczywistego, ale i dla miłośników historii. Dostępna jest tutaj: Stronghold Crusader Download. Kliknij, pobierz i przenieś się w czasy wypraw krzyżowych

Stronghold Crusader Download PL

Stronghold Crusader pobierz gre Ściągnij Grę!

Gra Stronghold Crusader określana jest mianem symulatora twierdzy. To twierdzenie jest w pełni zgodne z rzeczywistością, gracz bowiem może od podstaw wybudować swoją twierdzę, zadbać o jej mieszkańców oraz o żołnierzy w niej mieszkających, zapewniając im żywność czy wodę. Zaspakajanie podstawowych potrzeb mieszkańców, rekrutacja armii, to jednak tylko niewielka część zadań, jakie przed graczem stoją. Najważniejszymi zadaniami jest jednak obrona twierdzy i odpieranie ataków wrogich wojsk.

W grze możemy wybrać jedną z czterech kampanii, co bardzo ważne, mogą to być kampanie prowadzone przez wojska europejskie, jak i kampanie prowadzone prowadzone przez wojowników arabskich, prowadzonych przez Salladyna. W porównaniu z poprzednią częścia tej znakomitej gry, zauważyć można nowe jednostki, między innymi konnych łuczników czy tez grenadierów. W grze nowością jest również temat wody, a raczej jej braku, co komplikuje kierowanie twierdzą i dość często stawia przed nami nowe zadania, woda bowiem jest podstawową potrzebą mieszkańców i należy ją zaspokoić w pierwszej kolejności.

Zwiastun – Twierdza Krzyżowiec

Zaletą gry jest nie tylko doskonała grywalność, ale bardzo wiele opcji wyboru maszyn oblężniczych oraz defensywnych środków obrony. W grze istnieje ponad 25 jednostek bojowych, defensywne środki obrony zaś to między innymi bogaty wybór różnej grubości murów, dostępne są również wilcze doły. Ciekawym defensywnym środkiem obrony jest tez wrzący olej. Wśród maszyn oblężniczych możliwych do wybrania przez gracza, można znaleźć tak interesujące i jednocześnie skuteczne maszyny jak balisty wieże, trebusze i mangonele. Dużą zaleta jest również edytor, który daje możliwość tworzenia własnych scenariuszy gry. Grac można samodzielnie, jednak nie jest to jedyna możliwość. Istnieje także możliwość gry w opcji multiplayer. W grze może uczestniczyć do ośmiu graczy połączonych siecią lokalną, lub po prostu siecią Internet.

Gra określana jest jako jedna z najlepszych strategii tego rodzaju i należy się z tym zgodzić, zapewnia bowiem bardzo wiele możliwości gry i wiele godzin ciekawej rozrywki. Warto pobrać tą grę i przekonać się, jak wyglądało życie przed laty, oraz zbudować i rozwijać własną twierdzę. Nie musisz szukać tej fantastycznej gry. Kliknij Stronghold Crusader Pobierz i w kilka chwil miej ją na swoim komputerze. Sugerowane wymagania sprzętowe to procesor Pentium III 500 Mhz, 128 MB pamięci Ram.

Twierdza Krzyżowiec Pobierz i zainstaluj pełną wersję PL

Stronghold Crusader Download Pobierz Grę!

  • Pobierz Stronghold Crusader Torrent
  • PC Download Twierdza krzyżowiec Chomikuj
  • Stronghold Crusader Pobierz na pc
  • Exsite Twierdza krzyżowiec Download pc
Komentarze odwiedzających
  1. lander

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *