Subnautica: Below Zero Download

Platformy: PC, PS4, XONE, PS5, XSX, Nintendo Switch
Producent:

Unknown Worlds Entertainment


Wydawca:

Unknown Worlds Entertainment


Data premiery:

14 maj 2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, FPP, sandbox, elementy RPG, survival, pod wodą, indie, crafting, przygodowe gry akcji, eksploracyjne, Find Your Next Game

Języki: Polski, English, French, German, Italian, Portuguese (Brazil), Portuguese, Spanish (Latin America), Spanish, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Croatian, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, Greek, Hungarian, Irish, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese

Pełna Wersja + Crack

Subnautica: Below Zero Ocean Bundle

Polska wersja językowa

Pobrano 9633 razy

Waga: 5.78GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Subnautica: Below Zero:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 2.6 GHz / AMD Ryzen 3 2.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: Intel HD 530
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz / AMD Ryzen 5 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 570
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Subnautica: Below Zero to popularna gra przygodowa RPG z elementami survivalu. Warto zaznaczyć, że jest to produkcja FPP, dzięki czemu otoczenie możemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby. Jest to dodatek do wersji podstawowej o nazwie Subnautica. Ponownie przenosimy się do krainy skutej lodem. Opisywany tytuł został wypuszczony na takie platformy, jak Microsoft Windows, Playstation 4 oraz Xbox ONE. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest studio Unknown Worlds Entertainment. Data premiery: 30 stycznia 2019.

Subnautica: Below Zero Pełna wersja

Subnautica Below Zero PC
Ściągnij Grę!

Mroźna planeta

Masz ochotę przenieść się do świata skutego lodem? Pobierz Subnautica: Below Zero Download i zrób wszystko, aby przetrwać niesprzyjające warunki otoczenia. Naszym zadaniem jest również odkrycie skrywanych tajemnic wspomnianego globu. Pamiętajmy, że wszędzie czekają na nas wskazówki, dzięki którym pozyskamy cenne informacje. Są one niezbędne do tego, aby popchnąć akcję do przodu.

Akcja opisywanej gry toczy się na planecie 4546B, która niemal w całości jest pokryta oceanami. Wszechobecny lód sprawia, że walka o przetrwanie nie będzie łatwa. Musimy zwrócić uwagę nawet na pozornie nieistotne elementy. Pamiętajmy, że zagrożenie czai się na nas z różnych stron. Podobnie, jak w podstawie, możemy zwiedzać podwodne lokacje. Tam również zachowajmy należytą ostrożność.

Podczas zabawy poruszamy się zarówno na, jak i pod powierzchnią ziemi. Priorytetem jest to, aby pozyskać surowce niezbędne do przetrwania. Jeśli tego nie zrobimy, to nasz bohater zginie. Darmowe gry wymagają od nas sporego sprytu. Musimy szybko reagować na pojawiające się wokół zagrożenia.

Potrzeby fizjologiczne

Oczywistym jest, że nasza postać posiada również potrzeby fizjologiczne. Ważne jest to, aby obserwować poszczególne wskaźniki, które pozwalają nam sprawdzić, czy wszystkie potrzeby bohatera są zaspokojone. Rozglądajmy się za surowcami, które znajdują się wokół. Niektóre z nich nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby zajrzeć nawet do najmniejszych zakamarków.

Napotkane surowce umożliwiają nam nie tylko zaspokojenie głodu kierowanej przez nas postaci. Twórcy położyli duży nacisk na system samodzielnego wytwarzania narzędzi, czy też niezbędnych produktów. Z pewnością okażą nam się one przydatne podczas walki o życie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć mech, czy też grawitacyjny skuter śnieżny. Nie zapominajmy jednak o tym, że wymaga to pewnych umiejętności.

Temperatura ciała

W opisywanej produkcji Subnautica: Below Zero PC, PS4 oraz XONE musimy stale kontrolować temperaturę ciała naszego bohatera. Ważne jest to, aby nie dopuścić do jego wychłodzenia. Jeśli temperatura niebezpiecznie spada, to musimy znaleźć schronienie, czy też znaleźć skuteczny sposób na rozgrzanie się. Nasza postać nie może więc zbyt długo przebywać pod wodą.

Plusem opisywanego rozszerzenia jest fakt, że jest ono kompletnie niezależne od podstawy. Nie potrzebujemy więc dodatkowo inwestować w grę Subnautica. Niesie to za sobą pewne oszczędności. Do dyspozycji mamy wyłącznie tryb single player, a więc nie możemy zagrać z innymi graczami. Na specjalną uwagę zasługuje spora ilość ścieżek dialogowych. Warto zapoznać się z opowiadaną historią. Cena na steam: ‎19,99 USD.

Subnautica: Below Zero Download

Subnautica: Below Zero Pobierz
Pobierz Grę!

 • pebx Subnautica Below Zero update torrent
 • chomikuj Subnautica Below Zero za darmo
 • codex Subnautica Below Zero PC Download

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *