Sudden Strike 4 Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Kite Games


Wydawca:

Kalypso Media


Wydawca PL:

CDP


Data premiery:

11 sierpnia 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / sieć lokalna


Gatunek: Strategiczne, II wojna światowa, RTS, wojenne, Xbox Game Pass, EA Play

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, koreański, japoński

Pełna Wersja + Crack

Sudden Strike 4 Complete Collection

Polska wersja językowa

Pobrano 4699 razy

Waga: 10.48GB

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe Sudden Strike 4:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Quad Core 3.2 GHz/AMD Quad Core 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti/Radeon RX 470
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Wielbiciel i miłośników tej popularnej serii z pewnością ucieszy fakt, iż w niedługim czasie na rynku ukaże się Sudden Strike 4. Jest to czwarta już odsłona serii, która została zapoczątkowana w 2000 roku przez studio Fireglow Games. Część pierwsza nosiła nazwę po prostu Sudden Strike. W następnych latach ukazywały się kolejne odsłony, natomiast ostatnia z nich na platformę PC Windows została oddana fanom w 2009 roku i nosiła nazwę Sudden Strike: The Last Stand. Data premiery na PC 11 sierpień 2017.

Sudden Strike 4 Download – do pobrania na PC

Sudden Strike 4 pobierz Ściągnij Grę!

Za powstanie części czwartej odpowiada założone w 2015 roku węgierskie studio Kite Games, które stworzenie gry powierzyło ekipie z Kalypso Media. Gra stanowi pełnoprawną kontynuację poprzednich części. Jeśli uwielbiasz gry typu RTS osadzone w realiach II wojny światowej, to Sudden Strike 4 z całą pewnością przypadnie Ci do gustu. Pobierz za darmo Sudden Strike 4 PC Download i zadbaj o odpowiednią strategię swoich kolejnych bitew w taki sposób, aby w rezultacie zwyciężyć całą wojnę.

Akcja gry rozrywa się w realiach II wojny światowej, podobnie jak we wszystkich pozostałych odsłonach cyklu. Podczas historii gracze przejmują władzę na czterema wojskami: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, ZSRR oraz Niemiec. Gra pozwala na rozegranie czterech różnych kampanii fabularnych. Gracze mają do swojej dyspozycji ponad 100 różnych jednostek, pośród których znalazły się m.in. niemiecki bombowiec Heinkel He111, rosyjski czołg T-64, brytyjski samolot Hawker Typhoon czy niemiecki czołg Panzerkampfwagen VI Tiger.

Deweloperzy przygotowali ponad 20 różnych scenariuszy, w których gracze kierują szeregiem bardzo zróżnicowanych jednostek. Zupełną nowością jest możliwość jednego z dziewięciu generałów, w tym również postaci autentycznych. Są to m.in. George Patton czy Bernard Montgomery, a każdy z nich odznacza się zupełnie odmiennym zestawem umiejętności na polu bitwy, dzięki czemu walki prowadzone są na różne, czasami zaskakujące sposoby. A możliwości na polu bitwy jest naprawdę sporo. Zobacz również podobną grę Steel Division: Normandy 44 pobierz.

Gracze mogą wykorzystać słabe punkty czołgów, przygotowywać różnego rodzaju pułapki lub zasadzki, wzywać naloty lub zajmować budynki z pomocą piechoty. Pomyślne zrealizowanie każdego z dwudziestu scenariuszy pozwala na obejrzenie historycznego filmu, którego akcja rozgrywa się w czasie, jakiego dotyczy misja. Jeśli uważasz, że jesteś doskonałym strategiem, to spróbuj swoich sił kolejnej odsłonie serii Sudden Strike i pokaż wszystkim, jak należy prowadzić żołnierzy do zwycięstwa. Ściągnij Sudden Strike 4 free download i tak rozplanuj rozłożenie kolejnych jednostek na mapie, aby żołnierze przeciwnika wpadli w Twoją zasadzkę i przegrali całą wojnę.

Gra wypuszczona na platformę PC Windows z pewnością zachwyci graczy doskonałą, trójwymiarową grafiką najwyższej jakości. Całość prezentuje się niezwykle nowocześnie, z dużą dozą realizmu. Deweloperzy bardzo zadbali o zupełnie nowy system nagród, który nagradza za odpowiednie podejście do kolejnych walk i strać. Zwycięzcy otrzymują punkty umiejętności i mogą dokształcać się dzięki licznym materiałom wideo.

Twórcy powiększyli również rozmiary map, co sprawia, że wszelkie batalie i starcia są jeszcze efektowniejsze, a także prowadzone są z większym rozmachem. Pełna wersja Sudden Strike 4 do pobrania już dziś i zmierz się z siłami nieprzyjaciela, który pragnie zawłaszczyć Twoje terytorium. Pokaż mu, jak wybitnym strategiem jesteś i wygraj tę wojnę!

Sudden Strike 4 Pobierz pełna wersja

Sudden Strike 4 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Dual Core 3.0 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Grafika: GeForce 660 / Radeon HD 7850 / 2 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
 

 • Free Download Sudden Strike 4 Crack Chomikuj
 • Pobierz Sudden Strike 4 Torrent Exsite 3DM
 • Pebx Sudden Strike 4 Pobierz za darmo na PC
 • Skidrow Sudden Strike 4 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.