Sunless Skies Download

Sunless Skies to połączenie dwóch gatunków gier – strategii i RPG. A jeśli dodamy do tego jeszcze elementy steampunkowe, to połączenie to będzie naprawdę ciekawe i zaskakujące. Za stworzenie tej niezwykłej produkcji, odpowiedzialne jest studio Failbetter Games. Data premiery to 31 styczeń 2019 na platformę PC.

Sunless Skies Pobierz grę PC

Sunless Skies download Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Sunless Skies jest kontynuacją innej, dobrze znanej miłośnikom gatunku gry o wdzięcznej nazwie Sunless Sea. Tym razem jednak, porzucamy bezkresną przestrzeń oceanu, by przenieść się do tajemniczego kosmosu.

Fabularnym tłem wydarzeń, które mają miejsce w tej niezwykłej grze, są starania królowej Wiktorii, która chce wskrzesić Imperium Brytyjskie. Oczywiście nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie rządy twardej ręki wprowadzone przez królową. Gracz wciela się więc w rolę lokalnego wyrzutka, który walczy z zawistną władzą. Jeśli i Ty chcesz stanąć z nią w szranki, pobierz za darmo Sunless Skies Download i stań się zbawcą ludzkości.

Mechanika gry

Jeśli ktoś grał w poprzednią odsłonę gry, to mamy dla niego dobre informacje. Jej mechanika nie różni się praktycznie niczym od tego, co znajdziemy w Sunless Skies. Naszym zadaniem (podobnie jak i wcześniej), będzie więc eksploracja zdobywanych obszarów, toczenie bitew i gromadzenie zapasów. W grze bardzo ważne jest dokładne przemyślenie każdego z kroków, gdyż nieuważne decyzje mogą negatywnie wpłynąć na przebieg dalszej rozgrywki. Może się np. okazać, że nieodpowiednie zarządzanie zapasami żywności na statku, przełoży się na przemianę załogi w kanibali, co z punktu widzenia głównej postaci może być bardzo niekorzystne. Jeśli chcesz uniknąć tego losu, ściągnij Sunless Skies free Download i rozmyślnie gospodaruj posiadanymi zapasami. Tylko tak będziesz mógł przeżyć! Ciekawą grą rozgrywającą się w kosmosie jest Beyond Good & Evil 2 pobierz.

Interfejs gry

Wszystkie lokacje, w których z biegiem czasu się znajdziemy, są oczywiście generowane w sposób losowy. Bardzo ważne jest też odpowiednie manewrowanie (statkiem kosmicznym) i doświadczona załoga. Rozgrywka Sunless Skies ma charakter złożony i w niczym nie przypomina innych, często liniowych symulatorów. Tutaj bardzo ważny jest spryt i umiejętność szybkiego odpowiadania na zagrożenia. Często też trzeba podjąć ryzyko, które może skazać całą wyprawę na zagładę. Dlatego jeśli lubisz takie produkcje, pobierz grę Sunless Skies PC Download i ciesz się najwyższą jakością rozrywki.

Kwestie techniczne

Sunless Skies to kolejna gra studia, która doczekała się zbiórki w serwisie Kickstarter. Dzięki zebranym środkom, udało się zaimplementować w grze szereg dodatkowych rozwiązań, znacznie poprawiających i urozmaicających rozgrywkę. Mimo to, interfejs gry i tak ma charakter dwuwymiarowy, oparty na znanej miłośnikom serii perspektywie top – down.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player. Na chwilę obecną brak doniesień na temat wprowadzenia przez twórców trybu multiplayer.

Sunless Skies Download – Pełna Wersja

Sunless Skies pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Pentium 2Ghz or AMD equivalent
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities
  • Miejsce na dysku: 4500 MB HDD
  • System operacyjny: Windows 7

  • Pobierz Sunless Skies Cracked Chomikuj
  • Free Download Sunless Skies Torrent Pebx
  • Gra Sunless Skies Pobierz za darmo
  • CODEX Sunless Skies free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *