SUPERHOT Download

SUPERHOT to gra niezwykła. Należy ona do gatunku gier FPP czyli strzelanek, w których całą akcję obserwujemy z punktu widzenia pierwszej osoby, tak zwanych First Person Perspective. Takich pozycji na rynku gier PC jest cała masa, dlaczego więc właśnie SUPERHOT uznajemy za tak niezwykły produkt? Producentem i wydawcą jest SUPERHOT team. Data premiery na PC 25 luty 2016 rok.

SUPERHOT Download pełna wersja

SUPERHOT pobierz Ściągnij Grę!

Gry pc mają zazwyczaj doskonałą grafikę, genialne udźwiękowienie i całe mnóstwo efektów specjalnych, które mają za zadanie tylko „podkręcić” atmosferę i zachęcić gracza do zagrania w nie. Pobierz za darmo SUPERHOT PC Download. Gra jest ona bowiem…biało – czerwono – czarna. I to w zasadzie tyle. Wrogowie ubarwieni się na czerwono, nasza broń jest czarna, a całe otoczenie jest białe. Do tego widoczne są miejsca, w które trafiamy czy to z posiadanej przez nas broni palnej, czy też te fragmenty ciała przeciwników, w które uderzamy noszonym przez nas kijem potocznie zwanym jako kij „baseballowy”. Te zaś zaznaczone są na żółto. Więcej kolorów w grze stworzonej przez producenta o tej samej nazwie, co gra, czyli właśnie SUPERHOT, po prostu nie ma. Taka izolacja od wszelakich innych barw pozwala nam się skupić na samej grze, na samej rozgrywce i nie odwracać niepotrzebnie wzroku, próbując dojrzeć ten, czy inny efekt specjalny. Bardzo celowe i bardzo pomysłowe zagranie, prawda? A to nie wszystko, czym SUPERHOT potrafi nas przyciągnąć do siebie.

Jak łatwo się domyślić, główną ideą SUPERHOT jest zabijanie przeciwników, nie odbywa się to jednak na takiej samej zasadzie, jak to zazwyczaj bywa w innych grach tego samego gatunku. W tej pozycji główną i chyba najważniejszą rolę odgrywa nie broń, jaką nosimy – ba, tejże w ogóle nie posiadamy na samym początku naszej rozgrywki, dopiero musimy sobie ją podnieść z ciała pierwszego zabitego przez nas wroga! – ale czas, który płynie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy ruszamy do akcji.

Jeżeli nie strzelamy, tylko po prostu obmyślamy trajektorię, jaką poleci wystrzelony przez nas za chwilę pocisk, to nic się nie dzieje, a my możemy sobie tak po prostu stać, czy też kucać. Jeżeli mamy ochotę, możemy wdać się w strzelaninę z naszym wrogiem, albo zastosować technikę unikania nadlatujących w naszym kierunku pocisków poprzez właśnie wspomniane już powyżej zatrzymanie czasu. Przypomina to nieco sławną serię gier pod tytułem „Max Payne” tyle, że tutaj czas nie biegnie, jeżeli nie poruszamy naszą postacią. Sprawdź też grę Serious Sam 4 Planet Badass pobierz.

SUPERHOT posiada jeszcze wiele utrudnień, dzięki czemu rozgrywka nie jest taka łatwa, jak mogłoby się to wydawać z powyższego opisu. Mianowicie nie mamy w naszym arsenale broni o niekończącej się liczbie pocisków, a nasza amunicja bardzo szybko się kończy i musimy znaleźć sposób na jej uzupełnianie. Do tego należy uważać na przeciwnika, gdyż jesteśmy tutaj tak samo śmiertelni, jak ludzie, to znaczy jeżeli trafi nas chociażby tylko jeden pocisk, to giniemy na miejscu i musimy zaczynać cały poziom od samego początku. W SUPERHOT Download zagra tylko jeden gracz naraz, to znaczy gra nie posiada trybu multiplayer, możemy za to wybrać, czy wolimy tryb tak zwanej kampanii, czy też Endless Mode, w którym możemy sobie po prostu postrzelać do woli.

SUPERHOT Pobierz i zainstaluj

SUPERHOT download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Quad 2.40 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 650 / 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+
 

  • Free Download SUPERHOT Torrent
  • Pobierz SUPERHOT Chomikuj
  • Exsite SUPERHOT Pobierz za darmo
  • Pebx SUPERHOT Free Download
  • Crack SUPERHOT Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *