Surviving the Aftermath PC Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Iceflake Studios


Wydawca:

Paradox Interactive


Wydawca PL:

Koch Media Poland


Data premiery:

22 październik 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, science fiction, ekonomiczne, postapokalipsa, budowa miasta, Find Your Next Game

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Hiszpański latynoamerykański

Pełna Wersja + Crack

Surviving the Aftermath Founder's Edition - Update 12: Nuclear Winter v1.12.1.8004

Polska wersja językowa

Pobrano 7844 razy

Waga: 2.29 GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Surviving the Aftermath:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X6 1090T 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1.5 GB GeForce GTX 580 / 2 GB Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3570K 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 380
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Ściągnij Surviving the Aftermath to gra strategiczna utrzymana w klimacie science-fiction. Nie brakuje tutaj elementów ekonomicznych. Jest to produkcja, którą można zaliczyć do grupy city builder. Warto wspomnieć, że jest to bezpośrednia kontynuacja poprzedniej części (Surviving Mars). Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak np. Microsoft Windows PC, Xbox ONE, Playstation 4. Producentem jest studio Iceflake Studios, a wydawcą Paradox Interactive.

Surviving the Aftermath Pobierz

Do pobrania Surviving the Aftermath pelna wersja
Pobieranie Gry!

Zniszczona planeta

Masz ochotę przenieść się na ziemię, która została niemal doszczętnie zniszczona? Pobierz Surviving the Aftermath Download i zrób wszystko, aby ją odbudować i ocalić ludzkość. Oczywiście nie będzie to łatwym zadaniem. Na naszej drodze stanie wiele przeciwności, a więc musimy wykazać się nie tylko sprytem, ale również taktycznym myśleniem. Pamiętajmy, że nasze zasoby są mocno ograniczone, co nie ułatwia nam osiągnięcia zamierzonych celów.

Apokalipsę w grze  PS4, XONE , PC przetrwali jedynie nieliczni. Musimy więc zapewnić im schronienie, a także godne warunki bytu. Warto wspomnieć, że w opisywanej grze mamy do dyspozycji mapę generowaną proceduralnie. Jest ona złożona z sześciu części zwanych biomami. To wyłącznie od nas zależy, jak potoczą się dalsze losy planety. Nie zapominajmy, że ocalali posiadają swoje potrzeby, które powinniśmy zaspokajać. Naszej kolonii musimy zapewnić nie tyko dostęp do jedzenia, czy też wody, ale również wielu innych zasobów.

Gry darmowe typu Surviving the Aftermath pozwalają nam zwiedzać najmniejsze zakątki otoczenia. Dzięki temu lepiej poznamy świat, w którym przebywamy. Pamiętajmy, że wszędzie znajdują się przedmioty, czy też surowce, które możemy wykorzystać podczas odbudowy planety. Im więcej ich zgromadzimy, tym lepiej.

Racjonalna gospodarka zasobami

Jak już wspomniano, zgromadzone zasoby są ograniczone. Właśnie dlatego musimy robić wszystko, aby pozyskać nowe materiały i surowce. Stanowią one podstawę każdej budowy. Oczywiście przed rozpoczęciem prac należy określić strategię. Ważne jest to, aby rozmieścić działania w czasie.

Musimy zapewnić nienaganne warunki wszystkim ocalałym. Weźmy pod uwagę, że posiadają oni własne cechy. Nie zapominajmy, że to oni pomagają nam w odbudowie ziemi. Nie możemy wykluczyć buntu, czy też innych irracjonalnych zachowań, które utrudnią nam realizację zadań. Stosunki panujące pomiędzy poszczególnymi osobami również mogą być zmienne.

Klęski naturalne – Surviving the Aftermath

Katastrofy naturalne stanowią spore zagrożenie. To właśnie one mogą zniszczyć efekty dotychczasowej pracy. Niestety nie mamy na nie żadnego wpływu. Ponadto nie możemy ich przewidzieć, a więc ciężko będzie nam przygotować się do nawałnicy. Wszelkie negatywne skutki należy wyeliminować tak szybko, jak to tylko możliwe. Należy wziąć pod uwagę, że jest to spore obciążenie dla kolonii.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów. W pierwszej kolejności musimy ich odnaleźć, a następnie zachęcić do przyłączenia się do koloni. Takie osoby posiadają unikatowe zdolności, które przydadzą się podczas m.in. prac badawczych. Nie można również nie wspomnieć o licznych przeciwnikach, którzy będą próbować nas okraść, a nawet zgładzić.

Surviving the Aftermath Download PC

Surviving the Aftermath gra PC
Ściągnij Grę!

 • pebx Surviving the Aftermath demo torrent
 • chomikuj Surviving the Aftermath gra za darmo
 • codex Surviving the Aftermath PC Download

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.