Symulator Farmy 17 Pure Farming Download

Stymulatory to jedne z najlepszych gier dla osób, które mają potrzebę wcielenia się w inną rolę niż zwykle. Jeśli pobierzesz Pure Farming 17 Download to dostarczy Ci wspaniałej rozrywki. Będziesz mógł prowadzić własną farmę, bez graniczeń odnośnie tego gdzie się w tej chwili znajdujesz.

Wydawca

Symulator Famy 17: Pure Farming został stworzony przez polskie studio Techland we współpracy z niezależnym zespołem Ice Flames. To, że gra pojawiła się na platformie Windows w wersji na komputery jest zasługą Wydawnictwa Techland.

Symulator Farmy 17 Pure Farming Download

Symulator Farmy 17 Pure Farming Download

Pobierz za Darmo!

Opis

Gra pozwala wcielić się w rolę prawdziwego farmera, którego obowiązkiem jest jak najlepiej zadbać o swoje gospodarstwo. Podczas tego procesu należy kompleksowo zająć się przeznaczonym dla nas gruntem i wykonywać określone prace. Między innymi do obowiązków farmera należy obsiewanie pola, dbanie o plony, zbieranie ich, a także sprzedaż. Do naszej dyspozycji pozostają różnego typu maszyny rolnicze dostępne w grze. Wraz z rozwojem gospodarczym farmy wzrasta jej wartość oraz ilość zarobionych przez nas pieniędzy. Dla miłośników rolnictwa w grze umieszczono wiele odmian roślin, o które należy dbać. Zlokalizowane są one w różnych częściach świata, dzięki czemu do gry została wprowadzona różnorodność. Uprawy możemy dokonywać na polach we Włoszech, gdzie znajdą się oliwki, w Japonii gdzie do dyspozycji będziemy mieli kwiaty wiśni oraz uprawę ryżu, a nawet w Kolumbii gdzie będzie można uprawiać konopie przemysłową oraz kawę.

Oprócz tego jako farmer masz okazję zająć się hodowlą bydła, produkcją energii elektrycznej lub uprawą roślin w szklarniach. Do pracy na roli przeznaczone są specjalne maszyny wybranych firm, między innymi: McCormick, DAR czy Landini. Obowiązkiem farmera jest dbanie nie tylko o uprawę ale także o wymienione maszyny. Z należytą dokładnością należy dokonywać okresowych przeglądów, napraw i odstawiać sprzęt do garażu. W asortymencie idealnego farmera znajdą się też liczne nawozy, które muszą być stosowane na pola uprawne. Utrudnieniem dla graczy jest zmienna pogoda, która powoduje zmniejszanie się plonów, trzeba więc odpowiednio o nie zadbać.

Bardzo ciekawym aspektem w grze jest rozwijanie się postaci. Jako rolnik możesz się nauczyć nowych umiejętności przez co praca na roli wykonywana jest szybciej lub przynosi lepsze efekty. Dzięki temu gospodarstwo przynosi większe zyski. Pobierając Symulator Farmy 17 Pure Farming Download zostaniesz przeniesiony na farmę, dzięki której sprawdzisz swoje umiejętności farmerskie online.

Tryb gry dopasowany do Ciebie

Grać można w trzech trybach, jednym z nich jest moduł sandbox, który pozwoli Ci na swobodne prowadzenie farmy. Jest to opcja dla graczy, którzy posiadają własną koncepcję i plan na grę. Innym modułem jest kampania rozgrywająca się w amerykańskiej Montanie. To zdecydowanie lepszy pomysł dla Ciebie jeśli nie posiadasz planu ani nie wiesz jak miałaby wyglądać Twoja farma. Dzięki kampanii będziesz musiał wykonywać określone zadania i cieszyć się efektem. Ostatnim modułem jest multiplayer dla czterech graczy jednocześnie. Jeśli więc posiadasz znajomych zainteresowanych tego typu grami to odpowiedni wybór dla Twojej osoby.

Dzięki grze Pure Farming jesteś w stanie spełnić marzenia z dzieciństwa dotyczące prowadzenia farmy, a tym samym zweryfikować czy na pewno jest to tak proste zadanie jak Ci się wydaje. Rzeczywiste maszyny oraz dobra grafika sprawią, że gra wciągnie Cię w ten świat na bardzo długo. Pobierz Symulator Farmy 17 Pure Farming Download i zacznij grać!

Symulator Farmy 17 Pure Farming Pobierz – Pełna Wersja

Symulator Farmy 17 Pure Farming Download

Pobierz za Darmo!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *