Tainted Grail Conquest PC Download

Platformy: PC
Producent:

Awaken Realms


Wydawca:

Awaken Realms


Data premiery:

18 czerwiec 2020 (wczesny dostęp)


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, fantasy, turowe, roguelike, taktyczne, legendy arturiańskie, karciane, polskie, indie

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4277 razy

Waga: 3GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Tainted Grail: Conquest:

Minimalne:
  • Procesor: Dual Core 3.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 / Radeon HD 7770
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Ściągnij Tainted Grail Conquest to turowa gra RPG z elementami strategii. Jest to polska produkcja utrzymana w klimacie fantasy. Otoczenie obserwujemy z perspektywy izometrycznej. Warto zaznaczyć, że twórcy postawili duży nacisk na fabułę. Została ona opracowana przez uznanego pisarza Krzysztofa Piskorskiego. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na Microsoft Windows PC. Data premiery recenzowanej gry: 2020 na steam. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio Awaken Realms.

Tainted Grail Conquest do pobrania na PC

Tainted Grail Conquest PC
Zainstaluj Grę!

Upiorny świat

Lubisz gry, które toczą się w ponurym otoczeniu? Pobierz Tainted Grail Conquest Download i przenieś się do mrocznej krainy, która mrozi krew w żyłach. Trzeba wspomnieć, że świat został zaprojektowany na wzór lokacji znanych z arturiańskich legend. Ciekawym jest, że opisywana produkcja powstała dzięki kampanii crowdfundingowej kickstarter. Dzięki niej udało się w krótkim czasie pozyskać potrzebne środki finansowe. Zebranie kwoty 24 000 000 zł zajęło mniej niż minutę.

Jak już wspomniano, fabuła została mocno rozbudowana. Przenosimy się do czasów, gdy Król Artur stracił życie, a Rycerze Okrągłego Stołu znajdują się w totalnym chaosie. Na uwagę zasługuje również fakt że kraina, gdzie toczy się akcja jest w niebezpieczeństwie. Wszystko wskazuje na to, że zostanie ona zgładzona przez bliżej nieokreśloną siłę o nazwie Wyrdness.

Gry darmowe wymagają strategicznego myślenia. Musimy opracować dobrą taktykę, tak aby ocalić osadę Avalon. Oczywiście nie będzie to łatwym zadaniem, a na naszej stronie stanie wiele niebezpieczeństw. Kolejnym utrudnieniem jest fakt, że nie mamy pojęcia w jaki sposób bronić się przed nieznaną siłą. Czasami warto więc posłuchać swojej intuicji.

Poszukiwanie Graala – Tainted Grail Conquest

Obrona wioski nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Niemal wszystkie zabezpieczenia zostały uszkodzone. Właśnie dlatego mieszkańcy podjęli ostateczną decyzję o wysłaniu najlepszych wojowników do zamku Camelot. Głównym celem tej wyprawy było oczywiście odnalezienie Graala. Niestety jest to bardzo niebezpieczna misja.

Pierwsza grupa żołnierzy nigdy nie wróciła z wyprawy. Nie wiadomo, kiedy dokładnie zginęli. Z tego powodu powołano nowych śmiałków. Musimy stanąć na czele ekspedycji, tak aby dotrzeć do celu sprawnie oraz bezpiecznie. To właśnie odnaleziony Graal pomoże nam uporać się z tajemniczym przeciwnikiem. Plusem jest fakt, że gra ma charakter nieliniowy, a więc nie jesteśmy w stanie prognozować kolejnych zdarzeń.

Rozmowa z napotkanymi osobami

Odnalezienie Graala w Tainted Grail do pobrania to prawdziwe wyzwanie. Musimy przede wszystkim eksplorować otwarte otoczenie. To właśnie tutaj znajdziemy szereg wskazówek. Trzeba również zaznaczyć, że podczas przemierzania lokacji napotkamy wiele postaci. Możemy z nimi rozmawiać, dzięki czemu z pewnością pozyskamy niezbędne informacje.

Nie można również zapomnieć o walkach turowych. Nasza drużyna ma do dyspozycji szeroki wachlarz broni. Ciekawym jest, że umiejętności poszczególnych postaci kształtujemy podczas rozgrywki. To od podejmowanych przez nas decyzji zależy to, jakimi zdolnościami będą one władać. Ma to znaczący wpływ na przebieg starć. Uważajmy również na przedwczesne wykorzystanie zasobów. Bez nich zgładzenie przeciwnika jest niemożliwe.

Tainted Grail Conquest Download

Tainted Grail Conquest
Pobierz Grę!

  • Gra Tainted Grail Conquest Download pełna wersja torrent pebx
  • Free Download Tainted Grail Conquest crack chomikuj
  • Za darmo Tainted Grail Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *