Tales of the Neon Sea Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Palm Pioneer


Wydawca:

Zodiac Interactive


Data premiery:

30 kwiecień 2019


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, cyberpunk, point-and-click, 2D, crowdfunding, indie, side-scroll, epizodyczne

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Tales of the Neon Sea Complete Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 5899 razy

Waga: 505.95 MB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Tales of the Neon Sea:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E6400 2.13 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 730 / Radeon HD 4830
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7750
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Gra Tales of the Neon Sea to prawdziwy rarytas dla koneserów zagadek i łamigłówek umysłowych. Świetna propozycja dla osób obdarzonych detektywistycznymi skłonnościami, stworzona na platformę PC Windows przez firmę Zodiac Interactive. Jeżeli lubisz tradycyjne gry typu point-and-click, pobierz Tales of the Neon Sea download i rozpocznij niezwykłą przygodę. Twórcy gry przygotowali dla ciebie szereg lokacji, w których jest co robić. Odkryj w sobie duszę poszukiwacza, podążając za dostępnymi wskazówkami oraz własnym instynktem. Pokaż, czy masz nosa do odkrywania tajemnic. Stopniowe wyjaśnianie wątpliwości i pierwotnych założeń może cię zaskoczyć, ale stanie się też źródłem niewysłowionej satysfakcji. Producentem gry jest Palm Pioneer.

Tales of the Neon Sea Download CODEX PC

Tales of the Neon Sea cracked 3dm Ściągnij Grę!

Miejsce akcji

W grze poruszamy się po interesującym futurystycznym mieście. Przemierzamy nie tylko pełne gwaru ulice, ale poznajemy także tzw. ciemną stronę miasta. Wcielamy się w postać uważnego detektywa i wraz z nim rzucamy się w wir zagadkowej aury. Musimy być czujni i uważni, ponieważ to, co napotykamy na swej drodze może nam się przydać, jeżeli będziemy potrafili to w odpowiednim czasie wykorzystać. Miej oczy i uszy otwarte, bo być może właśnie za twoimi plecami czai się rozwiązanie zagadki. Czy starczy ci odwagi, aby zejść do ciemnego kanału ściekowego i nie przestraszyć się miejskich zaułków? Pobierz za darmo Tales of the Neon Sea PC download i udowodnij swoją odwagę. Gra, jak inne propozycje z gatunku point-and-click, obiecuje emocjonującą zabawę, z którą nie warto zwlekać. Bierz się zatem do dzieła, bo przed tobą żmudna robota!

Techniczne szczegóły

To, na co należy zwrócić baczną uwagę w przypadku Tales of the Neon Sea to niewątpliwie bardzo przystępna grafika oraz interesujące efekty dźwiękowe. Widać, że twórcy gry zadbali nie tylko o treści fabularne, ale także o stosowną oprawę, która współtworzy podniosły nastrój oraz zagadkową atmosferę. Można powiedzieć, iż gra jest w dużym stopniu wzorowana na filmie „Blade Runner”. Znawcy wiedzą, o co chodzi, a dla tych, którzy jeszcze filmu nie widzieli, stanie się on być może pozycją obowiązkową po zapoznaniu się z klimatami gry albo też punktem wyjścia do konkretnej rozgrywki. Dość powiedzieć, że gra posługuje się modną techniką pixel-art. Chcesz zgłębić ten alternatywny świat i poznać wszystkie jego sekrety? Ściągnij Tales of the Neon Sea free download i zacznij szukać odpowiedzi w majestatycznym mieście przyszłości. Tylko najwytrwalsi poszukiwacze mogą poznać prawdę. Ciekawą grą jest Oxygen Not Included pobierz.

Popraw koncentrację

W grze możemy potrenować nasze naturalne zdolności kojarzenia faktów oraz logicznego myślenia. Przyda nam się dobra pamięć oraz umiejętność dogłębnego analizowania elementów zastanej rzeczywistości. Być może masz w sobie smykałkę do radzenia sobie z łamigłówkami. Możesz się o tym przekonać tylko w jeden sposób: próbując swoich sił w Tales of the Neon Sea. Dowiedz się, jaka odpowiedź czeka na końcu drogi. Gra jest przeznaczona praktycznie dla każdego, niezależnie od wieku i upodobań. Może będzie w stanie porwać również ciebie… Jeśli nie sprawdzisz, to się o tym nie przekonasz.

Tales of the Neon Sea Pobierz pełna wersja

Tales of the Neon Sea steam
Pobierz Grę!

 • Skidrow Tales of the Neon Sea Free Download
 • Steam PC Tales of the Neon Sea Torrent
 • Cracked Tales of the Neon Sea 3DM do pobrania
 • Pełna wersja Tales of the Neon Sea Download PC

crack plaza

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.