LEGO City Undercover Download

LEGO City: Undercover to kolejna wciągająca produkcja, przygotowana dla fanów rozbudowanych gier akcji z otwartym światem, utrzymanych w lekkiej, komicznej konwencji. Przemierzając „klockowe” ulice i zakamarki miasta LEGO City, gracz stanie przed mnóstwem zadań do wykonania i rozwikłaniem wielu intrygujących zagadek. Nie zabraknie tu także tropienia przestępców oraz potyczek z oponentami, które nasz bohater, jako stróż prawa, będzie musiał niejednokrotnie stoczyć.

LEGO City Undercover Download – Pełna Wersja PC

LEGO City Undercover pobierz Ściągnij Grę!

LEGO City: Undercover – nowe, ulepszone wydanie znanej produkcji

Miłośnicy przygodowych gier akcji niewątpliwie zdążyli już poznać produkcję LEGO City: Undercover, szczególnie jeśli ich ulubioną konsolą jest Nintendo Wii U. To właśnie na nią powstała pierwsza odsłona gry. Premiera tamtej produkcji miała miejsce w 2013 roku, a jej twórcami była ekipa studia Traveller’s Tales. Gra spotkała się z dużym zainteresowaniem, nic więc dziwnego, że postanowiono zwiększyć jej zasięg i przenieść ją również na inne platformy. Odnowiona i udoskonalona wersja gry LEGO City: Undercover jest już dostępna na PC Windows. Jeśli chcesz ją poznać, kliknij na LEGO City Undercover Download i zobacz, jak popularna gra na Nintendo radzi sobie na komputerze.

Co spotka gracza w LEGO City: Undercover?

Aż dwadzieścia rozbudowanych dzielnic nowoczesnego miasta LEGO City będzie miał do zwiedzenia każdy, kto zdecyduje się podjąć rozgrywkę. Gracz wcieli się w rolę policjanta Chase’a McCaina, który wraca w rodzinne strony i zaczyna rozpracowywać lokalny, przestępczy półświatek. Chcąc pokrzyżować szyki mafii, przywrócić ład i porządek w mieście, a przede wszystkim dopaść głównego poszukiwanego – Rexa Fury’ego, bohater przybiera kamuflaż, wtapia się w gangsterskie środowisko i rozmontowuje je od środka.

Wraz z kolejnymi poziomami i rozwojem akcji, gra zaczyna nabierać coraz większego rozmachu, pojawiają się kolejne wątki i nowe, frapujące misje do wykonania. Co ciekawsze, fabuła została wzbogacona o liczne aluzje do znanych filmów i postaci rodem z Hollywoodu, chociażby takich, jak James Bond. Wciągająca, rozbudowana historia i duża ilość ciekawych zadań w połączeniu z humorystyczną, niepozbawioną elementów parodii konwencją, sprawiają, że LEGO City: Undercover to kapitalna gra. Przekonaj się sam – wejdź na LEGO City Undercover Download – zostań tajniakiem, zinfiltruj mafijny półświatek, sprawdź, czy uda ci się dorwać Rexa Fury’ego. Duża porcja dobrej zabawy gwarantowana.

LEGO City: Undercover – konstrukcja świata

Podpatrując mechanikę LEGO City: Undercover, od razu rzucają się w oczy nawiązania do słynnej serii GTA. Jeśli komuś podobał się charakterystyczny dla Grand Theft Auto mechanizm funkcjonowania w świecie gry, niewątpliwie LEGO City: Undercover także przypadnie mu do gustu. Mamy tu do czynienia z dwudziestoma otwartymi dzielnicami metropolii (wzorowanej na wielkich amerykańskich miastach), po której swobodnie poruszamy się pieszo lub za pomocą wielorakich środków transportu, w tym samochodów, łodzi czy helikopterów.

Wcielając się w postać detektywa Chase’a McCaina, gracz dostaje do zrealizowania kilkanaście misji głównych i kilka dodatkowych. Jak na dynamiczną grę akcji, nawiązującą do kina sensacyjnego ostatnich dekad przystało, nie zabraknie tu pościgów, walk i innych spektakularnych akcji. Dodatkowo gracz będzie miał do dyspozycji szereg przebrań, które wiązać się będą z konkretnymi umiejętnościami. Kolejnym „smaczkiem” gry jest kolekcjonowanie znalezionych przedmiotów, przydatnych do odblokowywania nowych lokacji.

Na koniec warto wspomnieć o niezwykle efektownej scenerii gry. Wszystko, co widzimy, zbudowane jest z klocków LEGO, a każdy zakątek świata został dopracowany do najdrobniejszych detali. Trójwymiarowa, przepełniona nasyconymi kolorami, atrakcyjna grafika to niewątpliwie jeden z głównych atutów gry. Polecamy wizytę na LEGO City Undercover Download każdemu, kto chciałby poznać wizualne i fabularne walory tej nietuzinkowej gry.

LEGO City Undercover Pobierz PC (LEGO GTA)

LEGO City Undercover download Pobierz Grę!

  • Free Download LEGO City Undercover Crack Torrent
  • Pobierz LEGO City Undercover PC Chomikuj CODEX
  • Exsite LEGO City Undercover Free Download Skidrow
  • Pebx Pełna Wersja LEGO GTA Pobierz za darmo
  • LEGO City Tajny Agent do pobrania na PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *