Terminator: Resistance gra do pobrania

Terminator: Resistance to doskonała gra, która została wydana przez Reef Entertainment i wyprodukowana przez studio Teyon. Podczas rozgrywki wcieliłem się w członka ruchu oporu, który robi wszystko, aby uratować świat. Gra to typowa strzelanina z elementami RPG. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. Data premiery: 15 listopad 2019.

Terminator: Resistance Download

Terminator: Resistance pelna wersja
Zainstaluj

Frakcje w grze

Opór jest jedną z dwóch głównych frakcji w Przyszłej Wojnie; heroiczna organizacja, która walczy ze Skynetem po Dniu Sądu i służy głównym bohaterom obok Johna Connora, Kyle’a Reese’a i Sarah Connor. Składa się z sojuszu ocalałych zawodowych jednostek wojskowych i milicji ocalałych ze wszystkich narodów na całym świecie.

Kieruje nim John Connor, którego Skynet próbuje wyeliminować z osi czasu, aby zapobiec powstaniu Ruchu Oporu. Wcielamy się w postać Jacoba Riversa. Postać ta jest naprawdę fantastyczna. Pobierz Terminator: Resistance PC i zrób wszystko, aby pokonać wszystkich przecinków.

Misje w Terminator: Resistance

Opór przeprowadził wiele misji bojowych atakujących fabryki i wyrywających ludzi z Obozów Pracy Skynet. Aby wyrównać szanse, kradną broń i przeprogramowują Terminatory, aby im pomóc. Żołnierze ruchu oporu noszą na ramionach czerwone paski, które symbolizują krew. Symbolem Oporu jest Czerwona Podwójna Spirala.

Wyruszamy w podróż po Ameryce, by powstrzymać maszyny. Gra na tym etapie jest naprawdę niesamowicie wciągająca i interesująca. Wszystko zależy od podejmowanych przez nas decyzji. Trzeba o tym pamiętać.

Jak przetrwać w grze?

Download Terminator: Resistance i zrób wszystko, aby Twój bohater nie zginął. Opór składa się z jednostek bojowych rozrzuconych po całym świecie, które odpowiadają na dowódcę sojusznika. Personel pomaga sojuszniczemu dowódcy w zakresie strategii, planowania i przygotowań. Komunikacja między jednostkami odbywa się zwykle za pomocą szyfru. Gra została wydana na takie platformy, jak na przykład: PC, PS4 oraz XONE.

Żołnierze ruchu oporu w przyszłej wojnie atakują pozycję Skynet. Po Dniu Sądu, kiedy siły robotyczne Skynet zaczęły zabijać ocalałych ludzi, dawne ludzkie siły wojskowe zaczęły walczyć. W przypadku Stanów Zjednoczonych, a także pozostałości wielu innych dużych i dobrze wyposażonych krajów, używają dawnej broni wojskowej, mundurów, pancerzy, pojazdów i samolotów w połączeniu z nowszą bronią energetyczną. Broń wojskowa w pomogła mi w wielu sytuacjach.

Ciekawa rozgrywka

Darmowe gry to świetna opcja dla osób, których po prostu nie stać na to, aby zakupić sobie wymarzoną grę. Ja również korzystam z takiej opcji i jestem naprawdę zadowolony. Podczas rozgrywki w Terminator: Resistance akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby – co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

W grze zajmujemy się realizowaniem zadań oraz pokonywaniem swoich wrogów. Gdy zdobędziemy nowe umiejętności, odblokujemy w ten sposób kolejne poziomy gry. Pamiętaj o tym, że podczas walki możesz chować się za zasłonami lub innymi przedmiotami. W ten sposób nie raz uratowałem życie swojemu bohaterowi.

Terminator: Resistance Pobierz gre

Pełna wersja gry
Pobierz Grę!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel Core i3-4160 3.6GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 1050 lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 32 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
  • Gra Terminator Resistance na PC torrent pebx
  • Free Download Terminator: Resistance crack chomikuj
  • Za darmo Terminator: Resistance Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *