The Beast Inside Download

The Beast Inside to popularna gra przygodowa z elementami survivalu. Jest ona utrzymana w klimacie horroru. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy lubią klimat grozy. Opisywana gra została wyprodukowana przez Illusion Ray. Wydawcą jest studio Movie Games. Produkcja została udostępniona na takie platformy, jak Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. To prawdziwy strzał w dziesiątką dla tych, którzy oczekują ciekawej fabuły oraz wyjątkowych emocji. Data premiery gry: 17 październik 2019.

The Beast Inside gra do pobrania

Gra horror The Beast Inside PC
Zainstaluj Grę!

Przeprowadzka na prowincję

Lubisz gry, które wymagają logicznego myślenia? Pobierz The Beast Inside Download i wciel się w skórę krypto-analityka CIA. Głównym bohaterem jest Adam, który przeprowadza się wraz z żoną na prowincję. To właśnie tutaj rozpoczyna on prace nad złamaniem rządowego kodu. Dzięki niemu zwycięstwo USA w ziemnej wojnie będzie jedynie formalnością.

Po przeprowadzce do nowego domu okazuje się, że był on w przeszłości zamieszkiwany przez niejakiego Nicolasa. Mieszkał on w budynku ponad sto lat temu. Był on uczestnikiem wojny secesyjnej. Kierowana przez nas postać znajduje pamiętnik, w którym opisano wiele ekscytujących, a zarazem przerażających zjawisk.

Wspomniany żołnierz próbował przed laty odnaleźć swojego zaginionego ojca. Opisał on w pamiętniku swoje potyczki, a także niewyjaśnione zjawiska, które są sprzeczne z logiką. Nie wiadomo, jakie siły odpowiadały za ich powstanie. Znalezienie przez Adama pamiętnika ma ogromny wpływ na jego dotychczasowe życie – nie jest już ono spokojne.

Walka o życie

Darmowe gry wymagają od nas opanowana oraz logicznego myślenia. W przypadku opisywanej produkcji ciężko jest jednak przewidzieć, co spotka naszego bohatera. Znalezienie pamiętnika ściągnęło na niego nadprzyrodzone, złe moce. Musi on walczyć o swoje życie – przeczytane wspomnienia stały się rzeczywistością.

Warto wspomnieć, że podczas rozgrywki wcielamy się w skórę dwóch postaci, czyli Adama oraz Nicolasa. Dzięki temu możemy obserwować wydarzenia z dwóch różnych perspektyw. To świetne urozmaicenie zabawy. Oczywiście w przypadku zmarłego żołnierza przenosimy się w czasie. Możemy zobaczyć w The Beast Inside, jak wyglądał świat w tamtym okresie.

Twórcy zadbali o to, aby rozgrywka nie była monotonna. Możliwość kierowania dwoma bohaterami to znakomite urozmaicenie. Oczywiście musimy zwracać uwagę nawet na najmniejsze detale. To właśnie one pomogą nam połączyć fakty w spójną całość. Jesteśmy zmuszeni rozpocząć walkę z nadprzyrodzonymi zjawiskami. Jeśli tego nie zrobimy, to życie zostanie nam odebrane.

Półotwarty świat

Świat w opisywanej grze The Beast Inside dostępnej na PC, PS4, oraz XONE jest półotwarty. Oznacza to, że nie mamy pełnej swobody podczas przemierzania lokacji. Możemy poruszać się pomiędzy domem, bagnami, a pobliskim lasem. Trzeba podkreślić, że każde miejsce ma ogromny wpływ na fabułę. Klimat grozy sprawia, że wszędzie panuje półmrok. Nie należy więc liczyć na świetnie oświetlone lokacje.

Podczas rozgrywki odwiedzimy również opuszczony zajazd. Ważne jest to, aby przez cały czas mieć się na baczności. Nigdzie nie możemy poczuć się w pełni bezpiecznie. Znienacka mogą pojawić się zjawy, czy też potwory. Zmusza nas to do podjęcia walki. Uważajmy również na poruszające się przedmioty, które również stanowią zagrożenie dla życia.

Jeśli wokół nas dzieją się bliżej niewyjaśnione zjawiska, to warto uciekać. Wszystko wskazuje na to, że zostaniemy zaatakowani. Do dyspozycji mamy rewolwer, który może okazać się pomocny. Trzeba jednak pamiętać, że ilość amunicji jest ograniczona. Z tego powodu należy ją oszczędzać.

Przedmioty do walki

Do walki z magicznymi stworami możemy wykorzystać przedmioty znajdujące się w otoczeniu. Właśnie dlatego warto jest uważnie się rozglądać. Rozbudowany ekwipunek w The Beast Inside znacząco zwiększa potencjał bojowy. Ponadto należy wiedzieć, że w niektórych przypadkach tradycyjna broń jest nieskuteczna. Musimy znaleźć inny sposób na obronę.

Podczas rozgrywki spotkamy się z wieloma szyframi oraz łamigłówkami. Logiczne myślenie jest tutaj podstawą. W innym przypadku nie popchniemy akcji do przodu. Rozwiązanie historii wcale nie jest łatwe. Wskazówki mogą znajdować się nawet w najmniejszych zakamarkach. Nie warto ich ignorować.

Twórcy zadbali o to, aby gra The Beast Inside była maksymalnie realistyczna. Na pochwałę zasługuje tutaj wysokiej klasy oprawa graficzna. Została ona stworzona z troską o najmniejsze detale. W niektórych przypadkach otoczenie jest fotorealistyczne – nie przypomina ono tradycyjnych lokacji znanych z gier. Ma to wpływ na klimat rozgrywki. Opisywana produkcja dostępna jest jedynie w trybie single player. Oznacza to, że gra wieloosobowa jest niemożliwa.

The Beast Inside Download

The Beast Inside pobierz
Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q9700 3.16GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 14 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
  • Gra The Beast Inside na PC torrent pebx
  • Free Download The Beast Inside crack chomikuj
  • Za darmo The Beast Inside Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *