The Book of Unwritten Tales 2 Download

Lubisz gry przygodowe, z dużą dawką humoru? Świat fantasy jest czymś co w grach lubisz najbardziej? Przed Tobą gra, która jest interesująca i warta pobrania. Druga część, już wcześniej dobrze przyjętej przez graczy, z pewnością Ci się spodoba i na długo stanie się jedną z Twoich ulubionych gier. Masz wątpliwości? Pobierz pełną wersję The Book of Unwritten Tales 2 Download na PC i ruszaj w świat fantasy, świat prawdziwej przygody.

The Book of Unwritten Tales 2 Download

The Book of Unwritten Tales 2 Pobierz Ściagnij Grę!

Twórcami tej ciekawej gry jest belgijskie studio king art. Games, mało znane, ale posiadające spore dokonania. Sama gra, stworzona została we współpracy z firmą Nordic Games Publisching. Poprzednie studio, uczestniczące w produkcji poprzedniej części kultowego tytułu, niestety zbankrutowało, co jest swego rodzaju ciekawostką, której nie można do końca sensownie uzasadnić. Powody są jasne. Pomimo wydania ciekawej i bardzo popularnej gry, nie zarobiło na niej na tyle dużych pieniędzy, by przetrwać. Jest to ciekawostka, którą trudno wyjaśnić logicznie.

W The Book of Unwritten Tales 2, wracamy do magicznego świata, w którym odwieczna walkę między sobą prowadzą Armia Cieni i Sojusz. Znacie już te pojęcia i strony gry? Wiecie, że Armia Cieni i Sojusz gdzieś, w którejś grze już się kiedyś pojawiły? Dobre skojarzenie. Gracze, znający inne gry tego rodzaju, z pewnością skojarzą, że taka sytuacja pojawia się już w innej grze, a mianowicie w grze Warcraft. Skojarzenie jest jak najbardziej trafne, a nawiązanie oczywiście zamierzone, celem gry, którą macie okazję pobrać, jest bowiem obśmianie tytułów, które już się ukazały na rynku, autorzy posunęli się jednak trochę dalej, obśmiewając schematy znane z gier fantasy, a nawet takie filmy jak Władca Pierścieni, czy Harry Potter.

Zwiastun – The Book of Unwritten Tales 2

Akcja nowego tytułu rozpoczyna się po wydarzeniach pojawiających się w pierwszej części, kiedy to zadaniem graczy było poszukiwanie profesora Muffina, gremlina, który zasłynął odkryciem, iż walkę dobra ze złem można zakończyć i znalazł na to sposób, co zaowocowało tym, iż został porwany przez przedstawicieli Armii Cieni. W nowej The Book of Unwritten Tales 2, podobnie jak w pierwszej części tytułu, gracze mają okazje do pokierowania tymi samymi postaciami, gnomem Wilburem, elfią księżniczka Ivo i oryginalnym i niezwykle sympatycznym stworkiem. Gracze mogą sterować postaciami odrębnie, aczkolwiek w niektórych częściach gry, konieczne jest pokierowanie wszystkimi postaciami na raz, co jest oczywiście wykonalne. W grze, obok klasycznych zadań, pojawia się szereg zadań logicznych. Ciekawostką jest to, iż zbiórka na Kikstarterze, zaowocowała tym, iż w grze pojawiło się wiele zadań pobocznych.

Pobierz The Book of Unwritten Tales 2 Download za darmo na PC. Część druga bardzo nawiązuje do poprzedniczki o tym samym tytule, nie można jednak powiedzieć, że to ta sama gra. Pod względem graficznym została bowiem bardzo dopracowana. Nie bez znaczenia jest również poprawienie grywalności i wielu innych elementów gry. Postacie, które w poprzedniej części były dość ubogie pod kątem graficznym, w obecnej przedstawiane są w 3D, co bez wątpienia podnosi atrakcyjność graficzną gry jako całości.

Przygodówka z dużą dawką humoru a nawet szeregu ironicznych nawiązań, obśmianie wielu znanych gier i filmów serii fantasy, to zamierzony cel twórców tej gry, cel, który bez wątpienia udał się całkowicie. Chcesz się o tym przekonać? Nic łatwiejszego, Pobierz teraz The Book of Unwritten Tales 2 Download i przekonaj się, że gra fantasy może jednocześnie inspirować, interesować jak i po prostu bawić. Warto się o tym przekonać i zagrać w tą ciekawą grę.

The Book of Unwritten Tales 2 Pobierz – Pełna Wersja

The Book of Unwritten Tales 2 Download Pobierz Grę!

  • Free Download The Book of Unwritten Tales 2 Torrent
  • Pobierz The Book of Unwritten Tales 2 Chomikuj
  • The Book of Unwritten Tales 2 Free Download
  • Exsite The Book of Unwritten Tales 2 Pobierz za darmo
  • Pebx The Book of Unwritten Tales 2 PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *