The Dark Pictures: Little Hope Pełna wersja gry

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Supermassive Games


Wydawca:
 

Bandai Namco Entertainment


Data premiery:
 

30 październik 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:
 

1-5

Gatunek:  Przygodowe, TPP, horror, na 2 osoby, kooperacja, podzielony/wspólny ekran, Find Your Next Game

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Arabski, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Hiszpański latynoamerykański, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3855 razy

Waga: 24.04 GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe The Dark Pictures: Little Hope:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon HD 8570
  • Miejsce na dysku: 80 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
  • Miejsce na dysku: 80 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

The Dark Pictures: Little Hope download to produkcja w gatunku horror przygodowy. Jest to jakby druga część propozycji The Dark Pictures Anthology. Producentem jest team Supermassive Games, natomiast grę wydała wytwórnia Bandai Namco Entertainment, a w Polsce firma Cenega S.A. Produkcja jest dostępna na PC, na PlayStation 4, a także na Xbox One. Data premiery zaplanowana przez producentów to sierpień 2020.

The Dark Pictures: Little Hope Download

Cover gry The Dark Pictures Little Hope
Instaluj Grę! Gra typu horror jest udaną kontynuacją poprzedniej części grozy. Pozycja jest podzielona na kilka epizodów, a każdy z nich powstał w oparciu o zdarzenia, które faktycznie miały kiedyś miejsce. Ze względu na taką formę produkcja przypomina bardziej mroczną opowieść, niż typową grę. Jest jednak złożona, dlatego od razu wciąga.

Jaka jest fabuła gry?

W zależności od epizodu, w który gram w The Dark Pictures: Little Hope, mogę wcielić się w jedną z kilku postaci. Akcja rozgrywa się w miasteczku Little Hope, do którego trafiają wszyscy bohaterowie. To czwórka nastolatków, która podąża za swoim nauczycielem. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to spokojna okolica, ponieważ jest cicho i pusto.

Oczywiście to wrażenie szybko mija. Wystarczy, że zwrócę uwagę na mgłę – trzyma w ryzach całe Little Hope. Każda z postaci, w którą się wcielam, jest świadkiem okropnych wizji rodem z polowania na czarownice. Oczami swojego bohatera przenoszę się w czasie do wieku XVII. Oprócz makabrycznych scen czyhają na mnie koszmary wyłaniające się z mroku.

The Dark Pictures: Little Hope – na czym polega gra?

Darmowa gra The Dark Pictures: Little Hope jest rozrywką na długi czas. Skryte miasto stawia przede mną wiele wyzwań. Nie mogę pozostać na nie obojętny, ponieważ od podejmowanych decyzji zależy to, jak zakończy się los danej postaci. Za każdym razem, gdy muszę coś postanowić, mierzę się jednocześnie z siłami zła.

Ze względu na to sztuką grze jest to, żeby odkrywać mroczne sekrety Little Hope, a przy tym pozostać przy życiu. Będąc każdą z czwórki postaci, stawiam czoła innym sytuacjom, dlatego pomimo zwartej konstrukcji, gra ta wcale się nie nudzi. W rzeczywistości cały czas trzyma w napięciu, ponieważ nie mogę przewidzieć tego, co się za chwilę wydarzy.

Jak grać w tę grę?

W The Dark Pictures: Little Hope gram w kilku trybach. Dostępna jest wersja single player, ale też w dwie osoby, czy w kilka w trybie multiplayer oczywiście online. Do wyboru mam też opcję Nocy Filmowej – gram jednocześnie z czterema innymi osobami. Wcielam się w jedną postać z danego epizodu, a kolejny gracz w inną z następnej części.

Reasumując mogę przeżywać każdą ze scen w tej grze w pojedynkę, bądź też sprawić frajdę sobie i swoim znajomym. Ze względu na taki tryb gry, by w pełni wykorzystać jej potencjał, chcę ją przejść kilka razy. Tylko w ten sposób mogę zobaczyć, co twórcy przygotowali i jakie są możliwe rozstrzygnięcia każdego z dostępnych epizodów.

Dlaczego warto zagrać?

Grając w The Dark Pictures: Little Hope, przenoszę do świata, w którym zdarzenia nie są czystym wymysłem twórców gry. Poznaję realia dawnego życia, w tym ciekawostki, o jakich wcześniej nie miałem pojęcia. Ponadto mam realny, a nawet decydujący wpływ na to, jak zakończy się historia postaci, w którą się akurat wcielam.

Zatem pobierz grę The Dark Pictures: Little Hope PC i sprawdź, czy efekty decyzji, jakie podjąłeś, będą w pełni cię satysfakcjonować. Spróbowałem grać w każdym z dostępnych trybów i każdy z nich ma swoje plusy. Im więcej osób gra, tym lepiej poznaję tę produkcję ze względu na liczbę możliwych rozwiązań.

The Dark Pictures: Little Hope Pobierz

Gra TPP horror
Ściągnij Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *