The Elder Scrolls V Skyrim – Special Edition Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Bethesda Softworks


Wydawca:

Bethesda Softworks


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

28 października 2016


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, FPP, TPP, fantasy, sandbox, reedycje/remastery/remaki, RPG akcji, Xbox Game Pass

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, chiński tradycyjny, rosyjski, japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9262 razy

Waga: 9.95GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-750 2.66 GHz/Phenom II X4 945 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce 470 GTX/Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz/AMD FX-8320 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce 780 GTX/Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Jeżeli lubiłeś słynną grę RPG The Elder Scrolls V: Skyrim, z pewnością spodoba Ci się również jej zremasterowana wersja – pobierz The Elder Scrolls V Skyrim – Special Edition Download. Znajdziesz tu przede wszystkim o wiele lepszą oprawę graficzną Gra dostępna jest w wersji na PC, Xbox One i Ps4. W tej wersji otrzymamy również wszystkie dodatki, które zawierała wersja podstawowa.

Zremasterowana wersja słynnego hitu

W zremasterowanej wersji hitu The Elder Scrolls V: Skyrim znajdziesz wiele ulepszeń. Przede wszystkim znacząco dopracowano grafikę. Zadbano o znacznie wyższą jakość tekstury i efektów. Pojawia się wolumetryczne oświetlenie i dynamiczna głębia pola. Ta wersja oferuje również wszelkie dodatki, które zostały wydane do oryginału, takie jak Dragonborn, Dawnguard, Heartfire. Co ważne, osoby, które posiadają oryginalnego Skyrima i zakupiły wszystkie dodatki albo posiadają wersję Legendary Edition, mogą pobrać ją za darmo. Jeśli do nich należysz, nie wahaj się, pobierz The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition całkowicie za darmo.

The Elder Scrolls V Skyrim – Special Edition Download

The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

W grze będziemy brać udział w wydarzeniach, które rozgrywają się około dwustu lat po zakończeniu akcji gry Oblivion. Naszym zadaniem będzie wcielić się w rolę jednego z ostatnich łowców smoków, czyli dovahkiina. Zdawało się, że smoki zostały już dawno wytępione, jednak na nowo pojawiają się na niebie. Według przepowiedni, na niebie ma pojawić się Alduin- Bóg zniszczenia, który ma przybrać postać smoka. Kiedy uda nam się pokonać smoki, będziemy przejmować ich dusze i umiejętności zwane Krzykami. Pozwolą nam one sprawić, że czas będzie biegł wolniej, sprowadzać zaprzyjaźnionego smoka czy odpychać przeciwników przy pomocy niewidzialnej siły. Aby móc skorzystać z tego rodzaju umiejętności będziemy musieli szukać pradawnych nordyckich słów, które zostały ukryte w jaskiniach.

Mechanika gry

Przed rozpoczęciem gry będziemy potrzebowali stworzyć nasze wirtualne alter ego. Możemy wybierać postać spomiędzy dziesięciu różnych ras. W miarę jak będziemy uzyskiwali postępy w grze, nasza postać będzie coraz silniejsza. Będziemy mogli po przejściu na kolejny poziom samemu zwiększać jej magię, wytrzymałość lub zdrowie. System zdobywania skilli wygląda tu dokładnie tak samo, jak w wersji pierwotnej.

Ten sam pozostał również system walki – jest on nadal dynamiczny i wymagający myślenia taktycznego. Do każdej z dłoni naszej postaci możemy przypisać broń, zaklęcie lub tarczę. Dzięki temu możemy uzyskać różne kombinacje. Ciekawy jest również sposób sterowania bohaterem w czasie bezpośrednich starć. Będziemy musieli dużą uwagę przykładać do parowania ciosów i uników oraz powalania przeciwników. Bardzo efektowne są uderzenia wykańczające.

Wszystkie podejmowane przez nas decyzje będą miały dalsze konsekwencje w grze. Poza walką będziemy musieli zbierać plony, gotować, wykuwać uzbrojenie czy szukać surowców w kopalniach. Przyziemne czynności są również częścią rozgrywki.

Z pewnością ogromną zaletą gry jest możliwość zwiedzenia fascynującego wirtualnego świata o olbrzymiej złożoności: składa się on z pięciu dużych miast i rozległych podziemi. W zremasterowanej wersji gry, przy znacznie lepszej grafice, świat przedstawiony w grze naprawdę robi wrażenie. Jednocześnie gra jest inteligentna, system dostosowuje kolejne wyzwania do dokonań i siły gracza. Jeśli masz ochotę na przygodę w tym niezwykłym świecie, nie wahaj się, pobierz The Elder Scrolls V Skyrim – Special Edition Download.

The Elder Scrolls V Skyrim – Special Edition Pobierz na PC

The Elder Scrolls V Skyrim – Special Edition Download Pobierz Grę!

 • Free Download The Elder Scrolls V Skyrim Torrent
 • Pobierz The Elder Scrolls V Skyrim Crack Chomikuj
 • Exsite The Elder Scrolls V Skyrim – Special Edition Free Download
 • PC The Elder Scrolls V Skyrim – Special Edition Download
 • Pebx The Elder Scrolls V Skyrim – Special Edition Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.