The Forest Download

The Forest to produkcja, która z całą pewnością ucieszy osoby szukające w grze komputerowej niemałych emocji i skoków adrenaliny. Spragnieni krwi kanibale, zmutowane zwierzęta, nieokiełznana roślinność, mroczne jaskinie, pogrążone w ciemnościach stare lasy – to wszystko czeka na nas w świecie The Forest – pochłaniającym survivalu utrzymanym w stylistyce horroru. Produkcja potrafi wbić w fotel nawet najtwardszych graczy, sprawdź sam wchodząc dalej – The Forest Download i testując grę na własnej skórze.

The Forest Download PC – Pełna Wersja

The Forest pobierz gre Ściągnij Grę!

Za stworzenie The Forest odpowiedzialne jest kanadyjskie Studio SKS Games, które miało już okazję zabłysnąć w świecie gier, a to za sprawą smartfonowej produkcji „End Night”, która spotkała się prawdziwym sukcesem. Również sprawdzian w postaci tradycyjnej, rozbudowanej gry na komputery pc został zaliczony na 5, produkcja zyskuje coraz lepsze noty, sypią się pochlebne opinie, można więc się spodziewać, że wkrótce jej popularność wśród graczy osiągnie pułap podobny do najlepszych i najbardziej cenionych gier-horrorów. Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z naszego linka – Pobierz The Forest Download. Klimat produkcji, grafika, zastosowane efekty wizualne oraz mechanika – wszystkie te czynniki składają się na fakt, iż The Forest jest produkcją nad wyraz udaną, co zapewne wkrótce przełoży się na jej wysoką grywalność.

W mrożącym krew w żyłach świecie The Forest zostajemy pozostawieni sami sobie. Oto samolot, którym leciał główny bohater rozbija się na opustoszałej, wyludnionej wyspie. Przy życiu pozostaje tylko nasz protagonista, którego od tej chwili będziemy oglądać w perspektywie pierwszej osoby. Naszym zadaniem jest oczywiście przetrwać, toteż będziemy musieli zadbać o podstawowe potrzeby, między innymi zaspokojenie pragnienia i głodu, zbudowanie prowizorycznego schronienia, ale to dopiero początek… Wkrótce okaże się, że wcale nie jesteśmy sami w tym mrocznym miejscu. Mieszkańcami wyspy są mutanty o kanibalistycznych zapędach, wszędzie czai się niebezpieczeństwo, zwłaszcza nocą jesteśmy narażeni na ataki wroga. Czy uda nam się przetrwać w tym nieposkromionym świecie grozy?

Zaletą gry jest jej nielinearna fabuła – gracz nie jest ograniczony zamkniętymi misjami, może przemierzać dostępne lokacje według własnego uznania. Dowolność prowadzenia rozgrywki idzie w parze z dużą rozpiętością uniwersum. Mamy do dyspozycji rozległy wyspiarski obszar z opuszczonymi obozami, jaskiniami i labiryntami podziemnych dróg. Duży teren do eksploracji to niejedyna zaleta. Na uwagę zasługuje także sposób, w jaki została oddana tutaj przyroda – zmienność pogody, zapadanie zmroku i dnia, wzrost i obumieranie roślin, przypływy i odpływy – wszystko to przesądza o wysokim realizmie gry.

Zwiastun gry na PC – The Forest 2015

Chcąc przetrwać w świecie The Forest, gracz musi wykazać się sporymi umiejętnościami. Podczas rozgrywki stanie między innymi przed takimi zadaniami, jak: polowanie na zwierzynę, ścinanie drzewa, uprawa roślin, wytwarzanie niezbędnych narzędzi, zastawianie pułapek na mutanty, wytwarzanie broni, no i oczywiście walka z nieprzyjacielem. Chcesz się przekonać, czy uda Ci się przetrwać w świecie, w którym jesteś jedynym normalnym człowiekiem, a twoje otoczenie to nieujarzmiona natura i chordy kanibali? Wypróbuj The Forest Download PC! Sprawdź sam, jak trudno jest tu ocaleć, pamiętaj, że mutanty wykazują się niemałą inteligencją. Czy uda Ci się je przechytrzyć?

Duża ilość survivalowych zadań w połączeniu z krwawą walką z mutantami oraz wszechogarniającym klimatem grozy – tak w skrócie można zdefiniować The Forest. Osobom lubiącym przygodę w atmosferze strachu, gra na pewno przypadnie do gustu.

The Forest Pobierz za darmo – Steam

The Forest download Pobierz Grę!

  • Free Download The Forest Torrent
  • Pobierz The Forest Chomikuj
  • Exsite The Forest Download Free
  • Pebx The Forest Pobierz za darmo
  • The Forest Free Download 2015
  • Steam The Forest PC Download
Komentarze odwiedzających
  1. kuba

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *