The Golf Club 2 Download

Ilu z was chciało kiedyś wczuć się w rolę legendarnego Tigera Woods’a? Teraz to możliwe! Gra The Golf Club 2 to sequel dobrze przyjętego symulatora golfu, który został wydany w roku 2014. Tytuł został wydany na platformę PC z systemem Windows, a gra została wydana przez studio Maximum Games, którzy postanowili połączyć swe siły z producentami pierwszej części. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w profesjonalnie przygotowanym symulatorze golfa i sprawdzić się na najpopularniejszych polach golfowych, Pobierz The Golf Club 2 Download i sprawdź, czy uda ci się zaliczyć wszystkie dołki.

The Golf Club 2 Download – Pełna Wersja

The Golf Club 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Jeżeli chodzi o mechanikę gry, to nie różni się ona zupełnie od tego, co można było zaobserwować w pierwszej części gry. Mówiąc krócej, gracz dostaje do dyspozycji grę bardzo rozbudowaną o charakterze sandboksowym. Gracz tworzy własnego zawodnika, po czym rozpoczyna swoją karierę. Jeżeli chcesz wziąć udział w rozmaitych turniejach, pobierz The Golf Club 2 Download i spróbuj wygrać wszystkie z nich.

Gracz może rywalizować z przeciwnikiem komputerowym lub żywym graczem w różnych trybach gry. Błędy, które pojawiały się w pierwszej części gry zostały sprawnie wyeliminowane, przez co firma HB Studios, chce przyciągnąć jeszcze większą liczbę graczy.

Jeżeli chodzi o nowości, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na zwiększone możliwości kontroli kija. W grze pojawiają się nowe aspekty w tej części gry, co daje możliwości jeszcze większej specjalizacji własnych umiejętności. Ponadto, została wprowadzona możliwość lepszej personalizacji rozgrywki.

W The Golf Club 2 można grać w trybie kariery. W trybie tym gracz dostaje możliwość rozwijania umiejętności utworzonego zawodnika. Poprzez wygrywanie kolejnych zawodów, gracz dostaje możliwość wstępu do kolejnych klubów golfowych, w ten sposób odblokowywana jest możliwość brania udziału w coraz bardziej prestiżowych turniejach golfowych. Ponadto, istnieje możliwość brania udziału w pojedynczych zawodach oraz trenowanie w trybie Practice.

Bardzo istotnym elementem gry jest społeczność zrzeszająca fanów. Gracze mogą rozgrywać wspólne turnieje czy całe sezony. Istnieje możliwość tworzenia własnych klubów golfowych, co daje bardzo dobrą możliwość interakcji z innymi zawodnikami. Jeżeli chcesz poznać społeczność gry, Pobierz The Golf Club 2 Download i poznaj fanów golfa z całego świata!

W porównaniu do pierwszej części gry, druga część klubu golfowego została utworzona na podstawie silnika Unity 5. Zabieg ten znacznie wpłynął na polepszenie walorów wizualnych, wliczając w to wygląd postaci oraz otoczenia. Do dyspozycji graczy został również oddany kreator pól golfowych, co daje możliwość tworzenia własnych aren zmagań, z innymi graczami. Można w ten sposób projektować teren jak i liczbę dołków na danych polu. Co ciekawe, utworzone pola golfowe mogą być udostępniane innym graczom w trybie multiplayer.

Fani golfa powinni spróbować swoich sił w The Golf Club 2. Gra zdecydowanie oferuje wiele, jeżeli ktoś jest fanem tego sportu na pewno nie będzie zawiedziony.

The Golf Club 2 Pobierz grę na PC CODEX

The Golf Club 2 Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download The Golf Club 2 Crack Pebx
  • Pobierz The Golf Club 2 Torrent Chomikuj
  • Skidrow The Golf Club 2 Free Download
  • CODEX The Golf Club 2 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *