The Guild 3 Download

The Guild 3 jest już trzecią z kolei częścią serii gry strategicznej, która jest wzbogacona o liczne elementy RPG. Jeśli chcesz się przekonać o jej wyjątkowości to po prostu pobierz The Guild 3 Download. Cele i zadania stawiane podczas gry różnią się w zależności od tego jaką postacią będziesz miał ochotę zagrać.

The Guild 3 Download PC

The Guild 3 pobierz gre Ściągnij Grę!

Wydawca

wydawcą gry jest firma Nordic Games, która to firma powierzyła wykonanie zadania grupie GolemLabs.

Opis

Fabuła gry rozpoczyna się w późnym średniowieczu, dokładnie w roku 1400. Będziesz miał okazję wcielić się w rolę średniowiecznego mieszczanina, który zajmuje się przede wszystkim handlem i uczestniczy zacięcie w życiu politycznym miasta. Twoim zadaniem będzie stworzenie silnej dynastii, która będzie musiała przetrwać kilkaset lat w zmieniających się warunkach.

Nowa wersja gry nie odbiega znacznie od poprzednich cykli, łączy w sobie elementy klasycznej strategii z grami RPG i stymulatora życia. Cała gra skupia się na rozwoju własnej osady i swojego kiełkującego biznesu jakim jest tworzenie idealnej dynastii. W grze można zajmować się handlem, uczyć się nowych umiejętności, wytwarzać surowce oraz uczestniczyć w życiu politycznym i społecznym nawiązując różne interakcje z innymi postaciami. Będziesz miał możliwość do dołączenia do różnych oddziałów, stowarzyszeń i gildii, dzięki którym będziesz miał możliwość rozwoju i nauki nowych umiejętności. Dzięki temu Twoja postać będzie miała możliwość rozwinięcia się do tego stopnia, że wpłyniesz na otaczające Cię inne postacie i całe otoczenie gry.

Zmianą jaka zaszła w nowej wersji jest mniejszy nacisk na rozwój fabularny tej gry. Znajdziemy w niej dwanaście zróżnicowanych scenariuszy, które rozgrywają się na terenie wybranych miast i ich okolic. Jeśli interesuje Cię taki typ gry to pobierz The Guild 3 Download, jest to wyjątkowa wersja gry strategicznej.

Na potrzeby gry stworzono specjalny system zarządzający niezależnymi postaciami w grze, bardzo szeroko wykorzystano sztuczną inteligencje tych postaci. Analizują one rzeczywistość i podejmują określone działania w momencie określenia swojej pozycji. Jest to dość niesamowity fakt, ponieważ tak rozbudowana gra będzie wyzwaniem dla najlepszych graczy z dziedziny gier strategicznych. Na przebieg rozgrywki wpływają działania i umiejętności gracza co tworzy jednolity, współgrający ze sobą fikcyjny scenariusz, który nie potrzebuje zaawansowanej fabuły.

Tryb gry

Jeśli lubisz wyzwania, a gra ma być dla Ciebie odskocznią od rzeczywistości to masz możliwość wybory trybu, który pozwala na grę w samotności. Natomiast jeśli wolisz rozrywkę w grupie, to twórcy gry dopuszczają możliwość uczestniczenia aż szesnastu osób w jednej grze w trybie multiplayer. Gracze mają możliwość współpracy ze sobą i działania w grupie lub mogą stanowić przeciwników dla siebie na wzajem. To do Ciebie należy wybór. Niezależnie od niego gra dostarczy Ci emocji na niesamowitym poziomie.

Podsumowując, gra The Guild 3 Download przeniesie Cię w odległą krainę do wnętrza średniowiecza. To Ty będziesz miał wpływ na rozwój wydarzeń i na otoczenie znajdujące się wokół Twojej postaci. Możesz wybrać różne drogi rozwoju postaci, całej dynastii oraz skupić się na tworzeniu idealnego społeczeństwa, które ma przetrwać w chwili wzburzenia i powstawania nowych ideałów. Na dużą uwagę i pochwałę zasługuje fakt, że odtworzenie średniowiecznych warunków i reali jest na bardzo wysokim poziomie. Każdy gracz, który lubi takie klimaty z pewnością to zauważy.

The Guild 3 Pobierz na PC

The Guild 3 download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *