The LEGO Ninjago Movie Video Game Download

The LEGO Ninjago Movie Video Game

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Traveller’s Tales / TT Games


Wydawca:

Warner Bros. Interactive Entertainment


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

13 października 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Gatunek: Akcji, TPP, filmy animowane, LEGO, platformówki 3D, ninja, humorystyczne, kooperacja, podzielony/wspólny ekran

Języki: polski, angielski, francuski, hiszpański, portugalski brazylijski, włoski, niemiecki, arabski, duński, holenderski, koreański, rosyjski, chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3570 razy

Waga: 18.79GB

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe The LEGO Ninjago Movie: Gra wideo:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD FX-6100 3.3 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti/Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

The LEGO Ninjago Movie Video Game to popularna platformowa gra akcji. Towarzyszy ona premierze filmu The LEGO Ninjago Movie. Podczas tej gry każdy gracz ma możliwość przejęcia kontroli nad zróżnicowanymi bohaterami, jednocześnie przemierzając miasto Ninjago City. Możliwa jest również walka z hordami przeciwników, którzy są dowodzeni przez złego Lorda Garmadona. Gracze także rozwiązują nieskomplikowane zagadki środowiskowe. Pobierz The LEGO Ninjago Movie Video Game download i sam się przekonaj, jak fascynująca jest to rozgrywka.

The LEGO Ninjago Movie Video Game to coraz chętniej kupowana gra, które wyszła spod szyldu słynnych duńskich klocków. Pieczę nad nią sprawowało studio Traveller’s Tales. Seria pojawiła się między innymi na platformie PlayStation 4. Warto wiedzieć, iż jej premiera zbiegła się w czasie z premierą kinowego debiutu filmu The LEGO Ninjago Movie. Wydawcą gry jest Warner Bros. Data premiery gry 13 październik 2017 na PC.

The LEGO Ninjago Movie Video Game Download PC

The LEGO Ninjago Movie Video Game pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła w The LEGO Ninjago Movie Video Game opiera się na opowieści z filmowego oryginału. Złowrogi Lord Garmadon doprowadził popularne miasto Ninjago City dosłownie na skraj katastrofy. Pod przywództwem inteligentnego Wu, który jest mistrzem wschodnich sztuk walki, grupa nieustraszonych wojowników postanawia stawić mu czoła.  Ich celem jest zaprowadzenie w metropolii dawnego ładu i porządku. Oprócz wspomnianego bohatera oraz głównego antagonisty, obsadę gry zasilają również pozostałe postacie, które szerzej są znane ze srebrnego ekranu. Gracze mogą wcielić się między innymi w Lloyda, a także Kai’a, jak również Jay’a i Zane’a, a także Nyę lub Cole’a.

Rozgrywka w The LEGO Ninjago Movie Video Game na platformie PlayStation 4 zdecydowanie nie odbiega od popularnego schematu, który został wypracowany na potrzeby wcześniejszych gier tego studia. Po raz kolejny mamy więc do czynienia z grą akcji rozgrywaną na platformie. Podczas przygody przemierzamy różne lokacje, które mieszczą się w obrębie Ninjago City. Walczymy z mniejszymi oraz większymi przeciwnikami, przy tym wykorzystując unikalne zdolności poszczególnych herosów, jak również rozwiązujemy nieskomplikowane zagadki środowiskowe. Pobierz za darmo The LEGO Ninjago Movie Video Game PC download i sam przekonaj się, w jaki sposób szybko rozwikłać nawet najtrudniejszą zagadkę.

Tryby gry

Można grać przykładowo zarówno w pojedynkę, jak również w ramach trybu współpracy. Jednak maksymalnie z trójką znajomych. Seria The LEGO Ninjago Movie Video Game działa na platformie PlayStation 4 w oparciu o technologię, która napędzała również poprzednie produkcje. Zobacz także inną tego typu grę LEGO The Incredibles pobierz.

The LEGO Ninjago Movie Video Game to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi doskonałą grafikę oraz wspaniałą przygodę. Ściągnij The LEGO Ninjago free download i sam się przekonaj, w jaki sposób walczyć z najpotężniejszymi przeciwnikami oraz jak przechytrzyć swoich wrogów. W grze znajdziemy dodatkowo bardzo wiele różnorodnych zagadek, dzięki temu nie jest to typowa przygodówka, ale także doskonały sposób na zwiększenie zdolności do logicznego myślenia.

The LEGO Ninjago Movie Video Game Pobierz

The LEGO Ninjago Movie Video Game download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core 2 Quad Q9300 2.9 GHz / AMD Athlon A8-3850 2.9 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Grafika: GeForce GT 430/Radeon HD 5570 / 1 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
 

 • Free Download The LEGO Ninjago Movie Video Game Crack Pebx
 • Pobierz The LEGO Ninjago Movie Video Game Torrent Chomikuj
 • Skidrow The LEGO Ninjago Movie Video Game Free Download
 • CODEX The LEGO Ninjago Movie Video Game Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.