The Pirate: Caribbean Hunt Download

Kto nie lubi piratów? Zapewne mało znajdzie się osób, których nie zafascynowały przygody dzielnych, choć często nienależących do „grzecznych” wojowników płynących na statkach ku nieznanemu celowi i przygodzie. Piraci mają w sobie coś zdecydowanie romantycznego, być może poczucie wolności, jakie im towarzyszy, być może legendarna dzielność, a być może i to, że nie poddają się żadnym zasadom poza swoimi własnymi.

The Pirate: Caribbean Hunt Download PC

The Pirate Caribbean Hunt Pobierz Ściągnij Grę!

Dlatego właśnie gry o piratach i o ich życiu cieszą się tak ogromną popularnością. Zresztą nie tylko same gry, chodzi przecież również o książki, filmy, czy nawet o seriale telewizyjne i o wszelakiego innego rodzaju rozrywki ze świata pop kultury. Wspomnieć tutaj na przykład należy cieszącą się ogromną popularnością serię filmów pod wspólnym tytułem „Piraci z Karaibów”, gdzie główną rolę zagrał genialny Johnny Depp. Któż z nas nie chciałby wcielić się w jednego z piratów i przemierzać morza i oceany, walcząc z tymi, którzy próbują nas powstrzymać przed wzbogaceniem się?

Studio Home Net Games dało nam właśnie taką szansę, tworząc swoją pozycję pod tytułem The Pirate: Caribbean Hunt. Co ciekawe, jest autorem jest Polak, a mianowicie Mirosław Dymek. To właśnie on jest twórcą takich hitów, jak „Earth”, czy „Polanie”. Ta ostatnia pozycja to strategia, dziejąca się nigdzie indziej, jak na terytorium Polski, umieszczona czasowo przed panowaniem Mieszka I. The Pirate: Caribbean Hunt jest kolejnym jego przebojem, tym razem Mirosław Dymek przenosi nas na statki. Co prawda w grze nie występuje żaden wątek fabularny, a my mamy po prostu płynąć i się bogacić, nie znaczy to jednak, że inne grypc są bardziej interesujące, a my powinniśmy nie klikać w The Pirate: Caribbean Hunt Download.

Zrobić to zdecydowanie powinniśmy. Dlaczego? Mamy tutaj bowiem aż szesnaście zróżnicowanych klas okrętów – klas, a nie samych statków! – dzięki czemu żaden kapitan nie będzie mógł narzekać, że nie ma na czym pływać. W grze wypełniamy różnego rodzaju misje, a czas spędzony pomiędzy nimi przeznaczamy właśnie czy to na modyfikacje posiadanego już przez nas okrętu, czy to na zakup nowego. Czym jeszcze będziemy zajmować się po kliknięciu w The Pirate: Caribbean Hunt Download? Nie tylko zwyczajnym pływaniem – o którym więcej za chwilę – ale również i eksploracją terenu, handlowaniem z innymi statkami, ich abordażem oraz oczywiście łupieniem tych, którzy nie chcą oddać nam swoich skarbów po dobroci. Do tego możemy jeszcze złupić bazę, port, czy nawet cały fort należący do innego kapitana i cieszyć się tym, co uda nam się mu zabrać.

Jeżeli chodzi o realizm rozgrywki, to jest to chyba najmocniejsza strona The Pirate: Caribbean Hunt. Gra bowiem opiera się na własnych doświadczeniach Mirosława Dymka – pod kątem żeglowania oczywiście, a nie łupienia innych statków. Dymek bowiem jest, co warto tutaj podkreślić, zapalonym żeglarzem i miłość do tej formy rozrywki przeniósł właśnie do The Pirate: Caribbean Hunt. Do tego The Pirate: Caribbean Hunt kryje dla nas kolejną atrakcję, nie musimy bowiem przemierzać wód sami, mamy do dyspozycji również naszych przyjaciół – wystarczy tylko wybrać również dostępny w grze tryb multiplayer i już możemy cieszyć się płynięciem w tak zwanym klanie żeglarzy, czy też – jak w tym przypadku – klanie piratów. Jest również bardzo dobra wiadomość dla wszystkich polskich żeglarzy trudniących się morskim łupiestwem – The Pirate: Caribbean Hunt zostanie wydane również w wersji z polskimi napisami.

The Pirate: Caribbean Hunt Pobierz pełna wersja

The Pirate Caribbean Hunt Download Pobierz Grę!

  • Free Download The Pirate: Caribbean Hunt Torrent
  • Pobierz The Pirate: Caribbean Hunt Chomikuj
  • Exsite The Pirate: Caribbean Hunt Pobierz za darmo
  • Pebx The Pirate: Caribbean Hunt Free Download
  • Crack The Pirate: Caribbean Hunt Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *