The Sinking City Download

The Sinking City to mroczna, osadzona w Nowej Anglii gra detektywistyczna, której charakterystycznym elementem jest powódź, wywołana przez zjawiska nadnaturalne. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Frogwares, które ma już doświadczenie w produkcji tego typu pozycji (np. seria o Sherlocku Holmesie). Wydawcą gry jest Bigben Interactive. Platformy: PC, PS4, XONE.

The Sinking City Pobierz na PC

The Sinking City download Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Akcja The Sinking City przenosi nas do Nowej Anglii okresu początku lat 20-tych XX wieku. Praktycznie nieodłącznym elementem świata przedstawionego jest wszechobecna woda, która pojawia się na ulicach miasta w sposób nadnaturalny. Nic więc dziwnego, że członkowie lokalnej społeczności zaczynają powoli zatracać się w zwątpieniu i szaleństwie. Jeśli i Ty chcesz poczuć niepowtarzalny klimat tej gry i jednocześnie pragniesz rozwiązać zagadkę tajemniczej powodzi, pobierz za darmo The Sinking City Download i poznaj “Tonące Miasto” od środka.

Mechanika gry

W The Sinking City, gracz wciela się w rolę prywatnego detektywa, który nie może poddać się masowej histerii i jednocześnie musi rozwiązać genezę tego tajemniczego zjawiska. Mechanika rozgrywki w The Sinking City przypomina inne rozwiązania, tak charakterystyczne dla wcześniejszych produkcji studia. Dzięki temu, gra ta nie jest typową przygodówką, lecz bardziej skupia się na aspekcie detektywistycznym. Nic więc dziwnego, że w tej niezwykłej produkcji aż kipi od różnych tajemniczych a nawet przerażających zjawisk, których genezę i tak musimy rozwikłać. No chyba, że podobnie jak większość mieszkańców, również i my pogrążymy się w zbiorowej histerii i szaleństwie.

Zaletą The Sinking City jest otwarty świat, który można poznawać w dowolny sposób. Dzięki temu, akcja gry nie toczy się utartą ścieżką, lecz jest stale dostosowywana do zmieniających się okoliczności. Jeśli i Ty chcesz poznać korzyści, wynikające z tej formy prowadzenia rozgrywki, ściągnij The Sinking City free Download i daj się ponieść ciekawej, wręcz sandboksowej fabule.

Interfejs gry

Jak już było to wspomniane wcześniej, interfejs gry przeniknięty jest mrocznymi klimatami. Całość jest utrzymana w dość ciemnej kolorystyce a poszczególne postacie same w sobie są przerażające. To jednak nie wszystko. Gra została tak zaprojektowana, by poszczególne etapy rozgrywki przenikały się ze sobą. Dzięki temu, poszczególne (nawet mało istotne) decyzje głównego bohatera, mogą mieć kolosalny wpływ na dalszy przebieg rozgrywki. Dlatego jeśli lubisz mroczne gry, posiadające swoją własną, często nadnaturalną tajemnicę, pobierz grę The Sinking City i przekonaj się, jak wielki potencjał ma ta forma rozgrywki. Polecamy ją zwłaszcza wszystkim miłośnikom prozy H.P. Lovecrafta, którego książki stały się swoista kanwą dla fabuły gry.

Tryby gry

The Sinking City jest pozycją opartą wyłącznie na trybie single player. Brak trybu multi wynagrodzony jest ciekawym, wręcz niepowtarzalnym klimatem gry i ciekawie poprowadzoną fabułą.

The Sinking City Download – Pełna Wersja

The Sinking City pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Wkrótce

  • Pobierz The Sinking City crack chomikuj
  • free Download The Sinking City torrent Pebx
  • CODEX The Sinking City free Download
  • Gra The Sinking City Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *