The Walking Dead A New Frontier Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Telltale Games


Wydawca:
 

Telltale Games


Data premiery:
 

20 grudnia 2016


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, point-and-click, zombie, postapokalipsa, komiksy, epizodyczne, Xbox Game Pass

Języki:  polski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, arabski, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6842 razy

Waga: 5.91GB

Ocena użytkowników: 3.1/5

Wymagania sprzętowe The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier :

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Każdy z nas choć raz słyszał tytuł The Walking Dead. Ostatnimi czasy serial wzbudza coraz większą popularność. Nie da się ukryć, że tematyka zombie to bardzo wdzięczny temat, do którego twórcy często wracają. Dzieje się to niezależnie od tego, czy chodzi o autorów książek, komiksów czy gier komputerowych. Gra The Walking Dead A Telltale Games Series – A New Frontier jest trzecią serią popularnego aktualnie cyklu epizodycznych gier przygodowych. Pod względem mechaniki gra kontynuuje tradycyjne rozwiązania znane nam już z poprzednich odsłon serii. Znane jest także to, że w grze często musimy dokonywać trudnych wyborów moralnych. W zależności od podjętej decyzji fabuła się zmienia. W ten sposób mamy bezpośredni wpływ na jej kształtowanie się.

The Walking Dead A New Frontier Pobierz Pełną Wersję PC

The Walking Dead A New Frontier download Ściągnij Grę!

Ciekawe jest to, że dostępna jest tutaj wersja przenoszenia stanu zapisu gry z poszczególnych platform na inne. Producentem i wydawcą jest ponownie Telltale Games. Jest to gra o charakterze przygodowym w świecie postapokaliptycznym. Cała mechanika opiera się na zasadzie point-and-click.

Jeśli lubisz zombie i adrenalina to Twoje drugie imię, to pobierz grę The Walking Dead A New Frontier Download. Będzie dla Ciebie wprost wymarzoną grą na wieczór. Ta część została także zrealizowaną w znanej już nam formie rozbudowanych, cyklicznie udostępnianych nam epizodów.

Studio Telltale Games korzysta i w tej serii ze sprawdzonych rozwiązań. Rozgrywka oparto na tradycyjnej eksploracji i licznych rozmowach z postaciami niezależnymi, dzięki którym poznajemy świat i historię. Nie mamy tu klasycznych zagadek logicznych, które często spowalniają całą akcję. W zamian zdecydowano się na częste dokonywanie wyborów moralnych. To one kształtują całą fabułę gry. W związku z tym mamy do wyboru wiele alternatywnych ścieżek, którymi możemy podążyć. A New Frontier jest uzupełniony także sekwencjami zręcznościowymi. Pobierz The Walking Dead A New Frontier Download i sprawdź się już dziś! W tej grze nie ma opcji włączenia możliwości gry w kilka osób. Innymi słowy zostajesz sam na sam z żywymi trupami.

Twórcy wyszli na przeciw graczom i dodali opcję transferu stanu gry z różnych sprzętów na inne. Dzięki tej opcji, gdy zmieniamy konsole lub zaczynamy grać na tablecie czy telefonie komórkowym, już nie musimy przechodzić całej gry od początku, tylko kontynuujemy rozgrywkę od ostatniego zapisanego miejsca. Co więcej, w The Walking Dead A New Frontier istnieje możliwość zaimportowania zapisów oraz kontynuacji wątków fabularnych zapoczątkowanych w sezonie drugim.

Chcesz sprawdzić się w tej grze? Wystawić na próbę swój kręgosłup moralny i po prostu dobrze się bawić? The Walking Dead Season Three umożliwia fantastyczną rozgrywkę pełną niezapomnianych wrażeń. Co więcej, wywoła naprawdę wiele głębokich refleksji, tak wiele, że jeszcze długo po zakończeniu gry, będziemy zastanawiać się nad naszymi wyborami. Pobierz The Walking Dead A New Frontier Download i dołącz już dziś do gry. Poznaj nowy świat, w którym wszystko bywa zanegowane. Walcz o przetrwanie z żywymi trupami i wyjdź z tego zwycięsko.

The Walking Dead A New Frontier Download

The Walking Dead A New Frontier pobierz Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *