The Witness Download

Platformy: PC, PS4, XONE

Producent: Thekla, Inc.


Wydawca: Thekla, Inc.


Data premiery: 26 stycznia 2016


Tryb gry: single player


Gatunek: Logiczne, FPP, indie, Oculus Rift, eksploracyjne, rzeczywistość wirtualna

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Arabski, Japoński, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Koreański, Węgierski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5544 razy

Waga: 2.19 GB

Ocena użytkowników: 3.9/5

Wymagania sprzętowe The Witness:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 620
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 32-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i3-4330TE 2.4GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Wielu ludzi narzeka obecnie, że współczesne gry komputerowe sprowadzają się praktycznie wyłącznie do samej grafiki. Gracze oczekują od nich przede wszystkim widowiskowych efektów specjalnych, przez co brakuje im tego czaru, co dawniej. Trudno jest znaleźć jakikolwiek tytuł, który wciągnąłby nas niezwykłą fabułą i zmuszałyby do myślenia. Warto jednak wiedzieć, że w rzeczywistości sytuacja nie jest jeszcze tak zła. Na rynku nadal ukazuje się mnóstwo ciekawych i naprawdę ambitnych gier – czasami trzeba tylko nieco poszukać i przebić się przez ogromny szum medialny wokół tych najbardziej znanych serii. Świetnym przykładem na to, jak wiele interesujących gier stale ukazuje się na rynku może być The Witness. Gra przygodowa z elementami gier logicznych, która na pewno wciągnie każdego na długie godziny i będzie stanowiła nie tylko świetną zabawę, ale też niemały wysiłek intelektualny. Warto wpisać w dowolnej wyszukiwarce internetowej hasło takie jak „The Witness download” i znaleźć odpowiednią stronę, na której można pobrać tę grę – dzięki temu szybko przekonamy się, jak wiele ma do zaoferowania współczesna komputerowa rozrywka.

The Witness Pobierz na PC

The Witness download Ściągnij Grę!

Grę The Witness przygotowało niezależne studio Number None. Studio zapisało się w świadomości graczy już wiele lat temu, w roku 2008 wydając doskonałą platformówkę z elementami gier logicznych, Braid. The Witness stanowi niejako rozwinięcie stylu obranego przez studio wiele lat temu, choć pod wieloma względami znacznie różni się od innych gier tego twórcy. W tym przypadku największy nacisk położono przede wszystkim na wysiłek intelektualny i rozwiązywanie najróżniejszych, nierzadko dość wymagających zagadek. Jeśli ktoś szuka rzeczywiście ambitnej rozrywki, to powinien jedynie znaleźć stronę oferującą The Witness download.

W The Witness gracz zostaje przeniesiony na tajemniczą wyspę, na której spotka się z wieloma trudnymi zagadkami do rozwiązania. Samo poznanie historii tego świata jest niezwykle fascynującym zadaniem, które wciągnie każdego na długie godziny. Wyspa wydaje się być wyludniona, choć niemalże na każdym kroku spotkać można na niej liczne ślady dawnych jej mieszkańców. Zadaniem gracza jest odkrycie, jakie sekrety skrywa w sobie ten tajemniczy ląd. Gracz obserwuje poczynania swojego bohatera z perspektywy pierwszej osoby. Jest to stosunkowo rzadkie rozwiązanie w grach tego typu, co czyni The Witness jeszcze bardziej wyjątkowym tytułem. Cała rozgrywka opiera się na poruszaniu się pieszo po wyspie i odkrywaniu kolejnych jej zakamarków, w których czekają na nas następne zagadki do rozwiązania. Oprócz logicznego myślenia i wytężania swojego umysłu, gra wymaga od gracza niezwykłej spostrzegawczości. Niektóre tajemnice wyspy są bardzo dobrze ukryte w poszczególnych jej zakamarkach, przez co niekiedy trzeba naprawdę sporo się naszukać aby móc popchnąć całą fabułę do przodu. Cierpliwość i skupienie uwagi na wykonywanych przez siebie zadaniach to tutaj kluczowe rzeczy. Gra potrafi być wymagająca – gracze nie mogą liczyć na żadną pomoc czy podpowiedzi, które często pojawiają się w innych tytułach tego typu.

Grafika w grze także jest bardzo ciekawa – wyspa została przedstawiona w dość bajkowy sposób, przez co z łatwością można wczuć się w jej klimat. Zdecydowanie warto znaleźć w takim razie w internecie stronę oferującą The Witness download, bowiem dzięki temu będziemy mogli się przekonać, że na rynku nadal ukazują się bardzo ciekawe gry które mają do zaoferowania coś znacznie więcej, niż tylko widowiskowe efekty specjalne. Spędzając czas z tym tytułem będziemy musieli nieco wysilić swój umysł, ale to właśnie dlatego jest to tak fantastyczna propozycja dla każdego.

The Witness Download

The Witness pobierz Pobierz Grę!

 • Pobierz The Witness Torrent
 • Free Download The Witness Chomikuj
 • Exsite The Witness Pobierz za darmo
 • Pebx The Witness Download Free
 • CODEX The Witness Free Download

Dodaj swój Komentarz