Thea 2: The Shattering Download

Fani gier strategicznych bardzo doceniają produkcje 4X, które łączą w sobie najlepsze cechy tego gatunku. Pozwalają wykazać się pod względem taktyki i planowania. Obecnie nie ma wielu gier tego typu na rynku, dlatego warto zwracać uwagę na każdą z nich. Jeśli chcesz przetestować jedną z ciekawszych produkcji tego typu, pobierz Thea 2: The Shattering download i walcz o przetrwanie w fantastycznym świecie inspirowanym mitologią słowiańską. Data premiery zaplanowana jest na czerwiec 2019 natomiast wczesny dostęp jest od 30 listopada 2018 udostępniona na Microsoft Windows PC. Producent/Wydawca: MuHa Games.

Thea 2 The Shattering PC Download

Thea 2: The Shattering do pobrania na PC
Ściągnij Grę!

Druga część ciepło przyjętej przez graczy serii to turowa strategia 4X, której rozgrywka wzbogacona jest o różnorodne elementy RPG oraz karcianek, co w efekcie daje niezwykły miks gatunkowy. Polsko-brytyjskie Studio MuHa Games postawiło na rozwinięcie mechanik, na których oparta była pierwsza część serii.  Mnogość i różnorodność mechanizmów sprawia, że nie ma w tej grze czasu na nudę. Gracz wciela się w słowiańskie bóstwo, które dzięki wierności poddanych i wybranych spośród nich bohaterów próbuje przetrwać w krainie Thea. Ta zamieszkana jest przez wiele społeczeństw, z których wiele będzie bardzo nieprzyjaźnie nastawionych do gracza. Sprawdź recenzowaną grę na własnej skórze, zagraj na komputerze PC i zdaj relacje.

Tytuł ten posiada losowo generowany i zróżnicowany świat pełen tajemnic, które tylko czekają na odkrycie. Co interesujące, gra umożliwia zabawę w kilku różnych stylach, począwszy od podróżnika, który głównie stawia na dalekie wyprawy i przeżywanie przygód, aż do zarządcy wiosek i całych królestw, których sukces zależeć będzie wyłącznie od umiejętności strategicznych gracza. Rozgrywka polega na zbieraniu surowców wykorzystywanych do craftingu. Również w tym wypadku występuje sporo losowości, gdyż dane przedmioty z każdą nową grą wymagają innych składników. Takie rozwiązanie sprawia, że każde posiedzenie będzie nieco inne, a sesja na pewno się nie znudzi.

System walki został zaczerpnięty z gier karcianych. W porównaniu do poprzednich części został on znacznie rozbudowany o kolejne elementy otwierające nowe możliwości taktyczne. Jeśli chcesz przekonać się, jak wiele innowacji wprowadzili twórcy w kolejnej części tej fantastycznej serii, pobierz pełna wersja Thea 2: The Shattering download i ciesz się unikalnym połączeniem różnorodnych mechanizmów.

Niezwykle istotna jest w tej grze opowieść. Twórcy postawili na rozbudowany tryb fabularny, który przybliży historię krainy oraz zamieszkujących ją ras i bóstwo. Gracz w trakcie rozgrywki będzie musiał podejmować wiele kluczowych decyzji mających bezpośrednie przełożenie na panujący w krainie Thea porządek.

W produkcję studia MuHa Games można grać solo oraz w trybie kooperacyjnym, co znacznie urozmaica rozgrywkę i pozwala na wspólne przeżywanie przygód. Twórcy już w dniu premiery udostępnili narzędzia moderskie, dzięki którym żywotność gry znacząco się przedłuży. Sprawia on, że fani mają możliwość edytowania praktycznie wszystkich aspektów  gry za pomocą gotowych elementów oraz tych stworzonych przez nich od podstaw. Poczuj prawdziwą przygodę w unikalnym świecie fantasy, wciel się w słowiańskiego boga i pobierz Thea 2: The Shattering download, znakomitą turową strategię 4X. Cena na steam: 19,99 USD.

Thea 2: The Shattering Pobierz pełna wersja

Thea 2: The Shattering PC
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual Core 2.2 GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 660 z 2 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Thea 2: The Shattering Torrent Pebx
  • Free Download Thea 2: The Shattering Crack Chomikuj
  • Exsite Thea 2: The Shattering Pobierz za darmo
  • Skidrow Thea 2: The Shattering steam Download PC

 

 

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *