They Are Billions Download

They Are Billions to oryginalna i ciekawa gra wyprodukowana przez studio Numantian Games. W produkcji wcielamy się w rolę bohatera, który musi zabezpieczyć lokalną, pozaziemską kolonię, przed atakami zombie.

They Are Billions Download pełna wersja

They Are Billions skidrow

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

They Are Billions przenosi nas do dość odległej przyszłości, w której ludzie założyli na jednej z planet swoją kolonię. Niestety, na jej obszarze wybuchła epidemia, która następnie doprowadziła do przeobrażenia większości jej mieszkańców w zombie. Niestety, przeżyć udało się zaledwie kilku tysiącom osób. Naszym zadaniem w grze jest zabezpieczenie tej garstki mieszkańców, przed atakami nieumarłych. Jeśli również i Ty chcesz sprawdzić się w tej ważnej dla lokalnej społeczności roli, koniecznie pobierz na swój komputer They Are Billions Download i sprawdź się jako obrońca ludzkości (na innej planecie).

Mechanika gry

Gra jest dość nietypowym RTS-em z funkcją aktywnej pauzy. Możemy więc w każdym momencie zawiesić rozgrywkę, by wydać odpowiednie rozkazy w czasie rzeczywistym. Ciekawostką jest fakt, że gra została umieszczona w świecie steampunk. Może to dziwne, że praktycznie wszystkie urządzenia znajdujące się na tej niezwykłej planecie, są zasilane parą wodną. Jeśli więc lubisz czasy wiktoriańskiej Anglii i interesujesz się rewolucją techniczną (w oryginalnej odmianie), to koniecznie pobierz na swój komputer They Are Billions Download. A jeśli nie, to też ją ściągnij. Naprawdę warto w nią zagrać.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jak już wspomnieliśmy, naszym celem będzie rozbudowa lokalnych stref ochronnych, przed atakami zombie. Naszym celem będzie więc wybudowanie maksymalnej liczby wieżyczek, murów obronnych i palisad, które skutecznie zabezpieczą nas przed umarlakami.

Żeby było ciekawiej, możemy też wyszkolić specjalne jednostki żołnierzy, którzy będą walczyć z nimi i bronić lokalnej społeczności. Trzeba jednak przyznać, że nie będzie to łatwe zadanie. Zwłaszcza, że nasi nieumarli przeciwnicy mają bardzo rozwinięty tryb sztucznej inteligencji.

Co jeszcze można powiedzieć o mechanice rozgrywki? Chociażby to, że mamy tu do czynienia z dość oryginalną strategią. Do dyspozycji naszej postaci kolonia “oddaje” mnóstwo lokalnych dóbr, które pomogą nam rozwijać swoją osadę. Dzięki temu nasze zdolności obronne będą stale rosnąć, co może się przydać w walce z nawet 20 tysięczną armią nie do końca umarłych (tyle potrafi wygenerować silnik gry).

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player. Jak na razie nic nie wiadomo o wprowadzeniu przez studio trybu multi.

Podsumowanie

They Are Billions jest grą podejmującą oklepany temat w oryginalny i nieco prześmiewczy sposób. Jeśli chcesz przekonać się, jak w nowy i oryginalny sposób można podejść do tematyki apokalipsy zombie, koniecznie pobierz na swój komputer They Are Billions Download. Przekonasz się, że obrona przed nimi wcale nie musi być nudna, lecz czasem może wymagać znacznej pomysłowości.

Wymagania techniczne

  • – procesor – Intel i5 4×3 GHz, 8 GB RAM,
  • – karta grafiki – 4 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7950 lub lepsza,
  • – wolne miejsce na dysku – 4 GB HDD,
  • – system operacyjny – Windows 7/8/10

They Are Billions Pobierz CODEX

They Are Billions warez-bb

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC They Are Billions Skidrow
  • Pebx free They Are Billions za darmo Pobierz
  • Warez-bb They Are Billions Cracked-3dm
  • Do pobrania They Are Billions Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *