Tomb Raider Download

Tomb Raider: Definitive Edition

Platformy:  PC, PS3, X360, PS4, XONE
Producent:
 

Crystal Dynamics / Nixxes Software


Wydawca:
 

Square-Enix / Eidos


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

5 marca 2013


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-8

Gatunek:  Akcji, TPP, TPS, reedycje/remastery/remaki, crafting, przygodowe gry akcji

Języki:  polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, koreański, hiszpański, chiński tradycyjny, rosyjski, holenderski, czeski, portugalski brazylijski, arabski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 13206 razy

Waga: 8.91GB

Ocena użytkowników: 4.6/5

Wymagania sprzętowe Tomb Raider:

Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5 2.66 GHz
  • Pamięć: 1 GB RAM lub 4 GB RAM - Vista/7
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 480
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8 64-bit

Tomb Raider to kolejna obowiązkowa pozycja dla wielbicieli gier przygodowych. Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o filmowej Larze Croft granej przez Angelinę Jolie. Opisywana część to odnowiona część kultowej wersji. Gra została wydana w 2013 przez studio Crystal Dynamics. Studio to również było odpowiedzialne za poprzednie równie dobre części Anniversary, Legend oraz Underworld. Gra mimo że jest restartem pierwszej wersji, w której młoda Lara Croft jeszcze nie była aż tak słynną poszukiwaczką przygód. Jeśli chcesz więc wcielić się w osobę głównej bohaterki i przeżyć niezwykłe chwile pobierz Tomb Raider Download.

Tomb Raider Pobierz – Pełna Wersja PC

Tomb Raider download Ściągnij Grę!

Fabuła gry, rozpoczyna się dość ciekawie na wyspie w okolicach Japonii. Lara, która dostała się tam przez przypadek, kiedy jej statek badawczy uległ zniszczeniu zostaje pozostawiona sama i musi przetrwać na wyspie pełnej dzikich i wrogich zwierząt.

Wyspa choć urokliwa jest bardzo niebezpieczna. W przeszłości na niej znajdowało się dawne królestwo Yamatai, o czym mogą świadczyć wielkie pomniki, które można znaleźć przechadzając się po wyspie. Niemalże co krok, możemy odkrywać tajemnice i historię wyspy, która nie raz nas zaskoczy, nie tylko swoją pięknością ale również brutalnością. Twórcy zadbali o to, abyśmy poczuli się obserwowani na każdym kroku. Dlatego jeśli lubisz „czuć oddech na plecach” pobierz Tomb Raider Download.

Do dyspozycji w grze mamy kilka rodzajów broni. Główną bronią, którą mamy na początku gry jest łuk. Dzięki niemu możemy nie tylko cicho, ale bardzo skutecznie zwalczać przeciwników, którzy staną nam na drodze do rozwiązywania zagadek. W późniejszym etapie, niezbędne okażą się, słynne pistolety, shotguny czy karabiny maszynowe. Sztuczna inteligencja jest bardzo dobrze rozwinięta, przeciwnicy nie tylko będą czekali na nas, ale celnie i skutecznie będą strzelali oraz rzucali granatami czy koktajlami mołotowa by pozbyć się głównej bohaterki. Bardzo dobrze dopracowane są uniki, są łatwe do wykonania a wyprowadzenie ciosu kontrującego daję ogromną satysfakcję.

Przemierzanie dobrze przemyślanej mapy, daje nam wiele przyjemności. Przemieszczanie się na linach czy skałach sprawia, że nawet siedząc przed ekranem monitora możemy poczuć się zmęczeni przemierzaniem coraz to wyższych skał. Mimo że zawsze mamy jasną ścieżkę po której mamy dążyć, gra potrafi zaskoczyć nowymi i ciekawymi miejscami. W grze znajdziemy wiele schowanych przedmiotów, takich jak relikty przeszłości czy dzienniki mieszkańców, która pomogą nam zrozumieć historię wyspy. Od czasu do czasu spotkać możemy również zagadki zręcznościowe, które mimo swojej łatwości dobrze współgrają z całą fabułą. Dlatego jeśli jesteś żądnym nowej wiedzy eksploratorem, to musisz mieć tę grę. Pobierz Tomb Raider download i ciesz się z możliwości odkrywania świata.

Grafika w grze jest na świetnym poziomie, tak samo zresztą jak udźwiękowienie. Mimo dobrze dobranej muzyki, która nie przeszkadza w grze, najlepszymi odgłosami są szumy natury oraz dźwięk zwalnianej cięciwy naszego łuku. Niejednokrotnie podczas rozgrywki będziemy mogli usłyszeć zwyczajne rozmowy między grupkami przeciwników, którzy nie tylko zabijają ale również prowadzą normalne życie, co można wywnioskować z ich rozmów.

Podsumowując, Tomb Raider jest bardzo interesującą grą. Mimo że jest to tylko restart pierwszej wersji, która pojawiła się wiele lat temu, tytuł ten daje nam wiele radości z przemierzania ścieżek, jaskiń i eksploracji wyspy. Gra godna polecenia dla każdego fana przygodówek.

Tomb Raider Download – Gra na PC (2013)

Tomb Raider pobierz Pobierz Grę!

  • Free Download Tomb Raider Crack Pebx
  • Pobierz Tomb Raider Torrent Chomikuj
  • Exsite Tomb Raider Pobierz za darmo PC
  • Pełna Wersja Tomb Raider Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.