Torment Tides of Numenera Download

Torment Tides of Numenera to kontynuacja znanej wszystkim zapalonym graczom kultowej Planescape: Tornament, która pojawi się po 17 latach od premiery pierwowzoru. Grę opracowało studio InXile kierowane przez znanego wszystkim Briana Fargo. Za Torment Tides of Numenera odpowiadają twórcy poprzedniej części gry, czyli Colin McComb, Chris Avellone i Adam Heine. Fabuła gry osadzona jest w uniwersum Numenera w bardzo odległej przyszłości. Jeśli pragniesz zobaczyć, jak będzie wyglądał los ludzi w dalekiej przyszłości, uwielbiasz poruszać się po świecie osadzonym w klimatach science-fiction to koniecznie pobierz Torment Tides of Numenera Download, zanurz się bez reszty w tej wspaniałej grze i przemierzaj uniwersum Numenera!

Torment Tides of Numenera Download PC

Torment Tides of Numenera pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się miliard lat w przyszłość od dnia dzisiejszego w Dziewiątym Świecie. Ukazany świat łączy w sobie wiele cech science-fiction i fantasy. Mieszkańcy planety, mimo iż w bardzo odległej przyszłości żyją na poziomie odpowiadającym temu, który panował w średniowieczu oraz są zewsząd otoczeni reliktami starożytnych kultur. Niektóre z tych reliktów, znacznie bardziej zaawansowane w rozwoju są bardzo przydatne i pomocne, inne zaś stanowią śmiertelne zagrożenie. Są to tytułowe numenery stanowiące pozostałości sieci informatycznych, nanotechnologii lub są tworami bioinżynierii. Podczas kolejnych misji i przygód gracz będzie mógł spotkać chmury nanobotów lub ludzi z cyberwszczepami.

Cała fabuła rozpoczyna się w momencie, kiedy bohater spada z nieba na miasto Sagus Cliffs. Wówczas okazuje się, że jest to istota nadludzka, praktycznie niezniszczalna, która cierpi na amnezję jaka pojawiła się w momencie upadku. Bardzo szybko okazuje się również, że bohater ma wiele wspólnego ze Zmiennym Bogiem (Changing God), czyli nadludzką postacią, która zdołała pokonać nieśmiertelność. Bohater zaczyna swoją wędrówkę w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie kim dokładnie jest, co się wydarzyło i dlaczego ściga go byt nazywany Smutkiem (Sarrow), który istnieje poza czasem i wszelką przestrzenią. Gracz wciela się w bohatera lub bohaterkę nazywanego Ostatnim Wygnańcem (Last Castoff). Jeśli chcesz poczuć na własnej skórze, co to znaczy zostać Ostatnim Wygnańcem, toczyć walkę z niebytem i powoli odnajdywać odpowiedzi na pytania swoją o przeszłość, wówczas koniecznie pobierz Torment Tides of Numenera Download. Gra z pewnością zawładnie Tobą bez reszty!

Główną podstawą mechaniki gry są testy z rzutami kośćmi. Jedyną różnicą i urozmaiceniem jest prowadzenie walk w systemie turowym. Gracz może kontrolować maksymalnie sześć postaci z drużyny, podróżować i poznawać nowe miejsca, prowadzić dialogi ze swoimi kompanami, wykonywać kolejne zadania, za które zdobywa kolejne punkty doświadczenia i rozwija całą postać i jej umiejętności. Torment Tides of Numenera na tle innych gier wyróżnia bardzo rozbudowany system dialogowy, głęboka i wciągająca fabuła, wybory moralne oraz ich faktyczne konsekwencje. Możliwa jest również do prowadzenia osobista narracja. Do gry został zaciągnięty bardzo rozbudowany system moralny, który w znacznym stopniu wpływa na otaczający bohatera świat. Przede wszystkim wybory i decyzje bohatera mogą wpływać na to, w jaki sposób postrzegają go jego kompani, którzy mogą być mu przychylni lub wręcz obrócić się przeciwko niemu.

Jeśli chcesz podejmować świadome decyzje, rozwijać umiejętności swojego bohatera i walczyć ze złem, to koniecznie pobierz Torment Tides of Numenera Download, a z pewnością fabuła gry Cię nie zawiedzie.

Torment Tides of Numenera Pobierz – Pełna Wersja

Torment Tides of Numenera download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Torment Tides of Numenera Pebx CODEX
  • Pobierz Torment Tides of Numenera Crack Chomikuj
  • Exsite Torment Tides of Numenera Pobierz za darmo torrent
  • Skidrow Torment Tides of Numenera Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *