Total War Saga Thrones of Britannia Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Creative Assembly


Wydawca:
 

SEGA


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

3 maj 2018


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Strategiczne, RTS, turowe, średniowiecze, historyczne, wikingowie

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Turkish, Portuguese-Brazil, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Total War Saga: Thrones of Britannia + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 11277 razy

Waga: 5.89GB

Ocena użytkowników: 4,7/5

Wymagania sprzętowe Total War Saga: Thrones of Britannia:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
 • Pamięć: 5 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5770
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4570 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 770 / Radeon R9 290X
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Total War Saga: Thrones of Britannia to pierwszy spin-off uznanej serii RTS-ów Total War, opracowywanej przez studio Creative Assembly. Cykl skoncentrowany jest wokół wybranych wydarzeń historycznych i całych okresów, które nie pozwalają na dostateczne rozbudowanie ich do formy pełnoprawnych części serii. Jeżeli jesteś miłośnikiem tych gier, pobierz Total War Saga Thrones of Britannia Download i podejmij się wyzwania strategicznego. Podobnie jak przypadku głównych odsłon, tytuł opracowany został z myślą o właścicielach komputerów osobistych z systemem Windows. Wydawcą jest studio SEGA. Data premiery na PC 3 maj 2018.

Total War Saga Thrones of Britannia Download Pełna Wersja

Total War Saga Thrones of Britannia pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Akcja Total War Saga: Thrones of Britannia rozgrywa się w IX wieku naszej ery, na terenie ówczesnych Wysp Brytyjskich. Jeżeli interesujesz się tym okresem historycznym, pobierz za darmo Total War Saga: Thrones of Britannia PC Download i poznaj niezwykłe dzieje Brytyjczyków. Przedstawiona historia ma miejsce w 878 roku i opowiada o słynnej bitwie pod Ethandun. Wojska pod przewodnictwem króla Alfreda Wielkiego zdołały wówczas odeprzeć atak Duńczyków, dowodzonych przez króla Gutherumema. Wydarzenia te doprowadziły do tymczasowej stabilizacji, pierwszy raz od blisko ośmiu dekad. Królowie Anglii, Walii, Szkocji oraz Irlandii rozpoczęli jednak rywalizację o możliwość panowania nad zjednoczonymi Wyspami. Do walki bardzo szybko dołączają także wrogowie nordyccy. Gracz wciela się w przywódcę, którego zadaniem jest opowiedzenie się po wybranej stronie konfliktu i doprowadzenie jej do wygranej.

Mechanika

Rozgrywka w Total War pod wieloma względami przypomina wcześniejsze odsłony cyklu. Zawartością odpowiada Zmierzchowi Samurajów, czyli samodzielnemu dodatkowi do gry Total War: Shogun. Pomimo niedużych rozmiarów, tytuł zawiera niemal wszystkie najbardziej charakterystyczne dla serii elementy. Zabawa podzielona została na dwa podstawowe etapy. Na mapie strategicznej ruchy przeprowadzane są turowo. Zadaniem gracza jest dbanie o stosunki dyplomatyczne, rozwijanie ekonomii podbitych terytoriów oraz zdobywanie nowych podległych obszarów. Natomiast wszystkie walki wymagają bezpośredniej kontroli nad armią i realizowane są w czasie rzeczywistym. Zobacz również inną odsłonę serii Total War Three Kingdoms pobierz.

Strona techniczna

Pod względem kwestii technicznych, na szczególną uwagę w przypadku Total War Saga: Thrones of Britannia zasługuje efektowna oprawa graficzna. Wysoką jakością mogą się pochwalić wszystkie elementy otoczenia oraz poszczególne jednostki. Dotyczy to zwłaszcza mnóstwa detali i szczegółów, które uprzyjemniają całą zabawę. Jeżeli lubisz widowiskowe RTS-y, ściągnij Total War Saga: Thrones of Britannia free Download i weź udział w niejednej bitwie. Bardzo dobrze prezentuje się również mapa strategiczna, która w zależności od poczynań gracza może zmieniać swój standardowy wygląd. Poza efektowną oprawą wizualną, Thrones of Britannia wyróżnia się również idealnie dobranym do klimatu produkcji soundtrackiem oraz doskonałym udźwiękowieniem.

Total War Saga Thrones of Britannia Pobierz grę na PC

Total War Saga Thrones of Britannia download Pobierz Grę!

 • Pobierz Total War Saga Thrones of Britannia Crack Pebx
 • Free Download Total War Saga Thrones of Britannia Torrent Exsite
 • Chomikuj Total War Saga Thrones of Britannia Free Download
 • SKIDROW Total War Saga Thrones of Britannia Pobierz za darmo

crack Voksi/3DM

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.