Total War Saga Thrones of Britannia Download

Total War Saga: Thrones of Britannia to pierwszy spin-off uznanej serii RTS-ów Total War, opracowywanej przez studio Creative Assembly. Cykl skoncentrowany jest wokół wybranych wydarzeń historycznych i całych okresów, które nie pozwalają na dostateczne rozbudowanie ich do formy pełnoprawnych części serii. Jeżeli jesteś miłośnikiem tych gier, pobierz Total War Saga Thrones of Britannia Download i podejmij się wyzwania strategicznego. Podobnie jak przypadku głównych odsłon, tytuł opracowany został z myślą o właścicielach komputerów osobistych z systemem Windows.

Total War Saga Thrones of Britannia Download Pełna Wersja

Total War Saga Thrones of Britannia pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Total War Saga: Thrones of Britannia

Akcja Total War Saga: Thrones of Britannia rozgrywa się w IX wieku naszej ery, na terenie ówczesnych Wysp Brytyjskich. Jeżeli interesujesz się tym okresem historycznym, pobierz Total War Saga: Thrones of Britannia Download i poznaj niezwykłe dzieje Brytyjczyków. Przedstawiona historia ma miejsce w 878 roku i opowiada o słynnej bitwie pod Ethandun. Wojska pod przewodnictwem króla Alfreda Wielkiego zdołały wówczas odeprzeć atak Duńczyków, dowodzonych przez króla Gutherumema. Wydarzenia te doprowadziły do tymczasowej stabilizacji, pierwszy raz od blisko ośmiu dekad. Królowie Anglii, Walii, Szkocji oraz Irlandii rozpoczęli jednak rywalizację o możliwość panowania nad zjednoczonymi Wyspami. Do walki bardzo szybko dołączają także wrogowie nordyccy. Gracz wciela się w przywódcę, którego zadaniem jest opowiedzenie się po wybranej stronie konfliktu i doprowadzenie jej do wygranej.

Mechanika w grze Total War Saga: Thrones of Britannia

Rozgrywka w Total War Saga: Thrones of Britannia pod wieloma względami przypomina wcześniejsze odsłony cyklu. Zawartością odpowiada Zmierzchowi Samurajów, czyli samodzielnemu dodatkowi do gry Total War: Shogun. Pomimo niedużych rozmiarów, tytuł zawiera niemal wszystkie najbardziej charakterystyczne dla serii elementy. Zabawa podzielona została na dwa podstawowe etapy. Na mapie strategicznej ruchy przeprowadzane są turowo. Zadaniem gracza jest dbanie o stosunki dyplomatyczne, rozwijanie ekonomii podbitych terytoriów oraz zdobywanie nowych podległych obszarów. Natomiast wszystkie walki wymagają bezpośredniej kontroli nad armią i realizowane są w czasie rzeczywistym.

Strona techniczna gry Total War Saga: Thrones of Britannia

Pod względem kwestii technicznych, na szczególną uwagę w przypadku Total War Saga: Thrones of Britannia zasługuje efektowna oprawa graficzna. Wysoką jakością mogą się pochwalić wszystkie elementy otoczenia oraz poszczególne jednostki. Dotyczy to zwłaszcza mnóstwa detali i szczegółów, które uprzyjemniają całą zabawę. Jeżeli lubisz widowiskowe RTS-y, pobierz Total War Saga: Thrones of Britannia Download i weź udział w niejednej bitwie. Bardzo dobrze prezentuje się również mapa strategiczna, która w zależności od poczynań gracza może zmieniać swój standardowy wygląd. Poza efektowną oprawą wizualną, Total War Saga: Thrones of Britannia wyróżnia się również idealnie dobranym do klimatu produkcji soundtrackiem oraz doskonałym udźwiękowieniem.

Total War Saga Thrones of Britannia Pobierz grę na PC

Total War Saga Thrones of Britannia download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Total War Saga Thrones of Britannia Crack Pebx
  • Free Download Total War Saga Thrones of Britannia Torrent Exsite
  • Chomikuj Total War Saga Thrones of Britannia Free Download
  • SKIDROW Total War Saga Thrones of Britannia Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *