Total War Saga: Troy PC Download

Total War: Troy / Troy: A Total War Saga

Platformy:  PC
Producent:
 

Creative Assembly


Wydawca:
 

SEGA


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

13 sierpień 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-8

Gatunek:  Strategiczne, RTS, turowe, starożytność, kooperacja, mitologia grecka, Epic Store exclusive, starożytna Grecja, Find Your Next Game

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Czech, Russian, Turkish, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8963 razy

Waga: 10.82GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Total War Saga: Troy:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5770
 • Miejsce na dysku: 26 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6600 / AMD Ryzen 5 2600X
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / 2 GB Radeon R9 270X
 • Miejsce na dysku: 26 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Total War Saga: Troy to gra strategiczna z elementami RTS. Produkcja przenosi nas do czasów wojny trojańskiej. Możemy wziąć w niej udział, co z pewnością usatysfakcjonuje miłośników historii, ale nie tylko. Opisywany tytuł został wyprodukowany przez Creative Assembly. Wydawcą jest studio SEGA. Gra została udostępniona wyłącznie na platformę PC. Zabawa może toczyć się jedynie w trybie single player.

Porwanie Heleny

Masz ochotę wziąć udział w wojnie trojańskiej? Pobierz Total War Saga: Troy Download i zdecyduj, którą stronę konfliktu będziesz wspierać. Oznacza to, że grę można odkryć na dwa sposoby. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby produkcja była maksymalnie urozmaicona. Zostało tutaj poruszonych wiele ciekawych wątków historycznych.

Troy: A Total War Saga Pobierz pełna wersja

Total War Saga: Troy PC
Zainstaluj Grę! Wojna trojańska została zapoczątkowana próbą porwania Heleny, która była królową Sparty. Po drugie stronie konfliktu stał Parys. To właśnie on zaplanował, w jaki sposób będzie przebiegał atak. Wspomniany bohater był księciem Troi. Zaistniałe wydarzenia doprowadziły do starcia pomiędzy dwoma państwami.

Po wybraniu wojska (greckiego lub trojańskiego) musimy uczynić wszystko, aby doprowadzić do jego zwycięstwa. Pamiętajmy, że tylko w ten sposób przywrócimy jego chwałę. Oczywiście przebieg walki jest uzależniony od wielu różnych czynników. Z pewnością nie każdy pojedynek będzie przebiegał po naszej myśli. Darmowe gry wymagają opracowania właściwej strategi, która umożliwi osiągnięcie celu. Fani serii powinni zaglądnąć do poprzedniej części Total War: Three Kingdoms na PC.

Walki na dwóch płaszczyznach

Warto wiedzieć, że w opisywanej grze Troy: A Total War Saga walki toczą się na dwóch płaszczyznach. To właśnie dzięki temu jest to produkcja niezwykle angażująca, a także wymagająca sporej zręczności. Starcia odbywają się na mapie strategicznej. Należy wspomnieć, że mają one charakter turowy. Ważny jest nie tylko to, aby zarządzać armią, ale również dbać o imperium.

Nie możemy zapominać o ochronie naszego królestwa w recenzowanej grze Total War Saga: Troy. Niezwykle istotna jest również jego rozbudowa. Musimy również troszczyć się o naszych poddanych, gdyż w innym przypadku utracimy poparcie ludności. Drugą płaszczyzną są bitwy, które toczą się w czasie rzeczywistym. Ich przebieg ma charakter dynamiczny, a więc liczą się nawet najmniejsze detale.

W starciach toczonych w czasie rzeczywistym łatwiej o pomyłkę. Musimy zachować więc wzmożoną czujność, a jednocześnie sprawnie popychać akcję do przodu. Naszym zadaniem jest głównie wydawanie poleceń. Nie zapominajmy o tym, aby wziąć pod uwagę nie tylko potencjał bojowy armii, ale również wpływ czynników zewnętrznych. Z różnych powodów skuteczność wymierzonych ataków może być niższa.

Uwaga na warunki otoczenia

Twórcy zadbali o to, aby w opisywanej grze Total War Saga: Troy znalazły się również elementy realistyczne. Wielkie znaczenie mają warunki otoczenia, które mogą osłabić naszych wojowników. Właśnie dlatego nie należy ich lekceważyć. Dla przykładu – błoto sprawi, że żołnierze będą zapadać się gruncie. Oczywiście nie dzieje się tak w każdym przypadku. Waga ekwipunku odgrywa tutaj kluczową rolę. Im cięższe wyposażenie, tym gorzej.

Oczywiście warunki otoczenia mogą nam również sprzyjać. Warto więc korzystać ze wsparcia, jakie oferuje nam natura. Wysoka trawa sprawdzi się idealnie, jeśli chcemy zaatakować wroga z zaskoczenia. Możemy się skutecznie ukryć, dzięki czemu przemkniemy niezauważeni. Ważne jest jednak to, aby do skradania zostały oddelegowane wyłącznie wyspecjalizowane jednostki.

Trzeba wspomnieć, że twórcy bezpośrednio nawiązali do mitów. Nie znajdziemy tutaj jednak mitycznych postaci w “oryginalnym” wydaniu. W grze nie spotkamy Minotaura, czyli osobnika, który jest człowiekiem z głową byka. Natrafimy jednak na umięśnionego wojownika, który posiada hełm w kształcie byczej głowy. Takich smaczków jest o wiele więcej, więc warto bacznie obserwować otoczenie.

Wiara w bóstwa

Niezależnie od tego, którą stronę konfliktu popieramy powinniśmy pamiętać o ogromnej roli bóstw. Ich poparcie może nam ułatwić osiągnięcie zwycięstwa. To właśnie dzięki nim spływają na nas rozmaite bonusy. Dzięki nim zwiększymy potencjał bojowy armii, czy też wzmocnimy imperium.

Wiele zależy od tego, jaki bóg obdarzy nas przychylnością. Ares, czyli bóg wojny sprawi, że nasze wojsko stanie się potężniejsze, a tym samym mniej narażone na porażkę. Łaski zesłane przez Afrodytę wspomagają efektywne zarządzenie, a także rozbudowę imperium. Dzięki Posejdonowi starcia toczone na morzu staną się mniej niebezpieczne.

Niewątpliwym atutem jest wysokojakościowa grafika, która została stworzona z troską o najmniejsze detale. Z pewnością zadowoli to tych, którzy zwracają uwagę na szczegóły.

Total War Saga: Troy Download

Total War Saga: Troy pobierz
Ściągnij Grę!

 • pebx Total War Saga: Troy demo torrent
 • chomikuj Total War Saga: Troy za darmo
 • codex Troy: A Total War Saga PC Download

crack cpy

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *