Trackmania Nations Remake PC Download

Jesteś zagorzałym fanem wyścigów samochodowych? Kochasz rywalizację? Uwielbiasz gry – symulatory przeróżnych wyścigów samochodowych? Jesteś fanem rywalizacji online ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi? Nie wyobrażasz sobie udanego wieczoru bez grania na komputerze? Szukasz ciekawych i oryginalnych gier komputerowych? Jeżeli tak, to z pewnością zaciekawi Cię moja opinia o grze Trackmania Nations Remake. Serdecznie zapraszam do recenzji!

Trackmania Nations Remake Pobierz

Okladka Trackmania Nations Remake PC
Instaluj Grę! Gra Trackmania Nations Remake to kolejna odsłona bardo znanej i cenionej gry – symulatora wyścigów. Została wyprodukowana przez Nadeo, a wydana przez Ubisoft. Gra nie jest dostępna w polskiej wersji językowej, jest natomiast możliwość włączenia napisów w języku angielskim. Jest ona dedykowana tylko i wyłącznie dla PC z oprogramowaniem Microsoft Windows. Można, więc narzekać na bardzo wąskie dostosowanie gry. Wiele osób z pewnością jej nie wypróbuje, gdyż preferuje granie na innych platformach. Producent Nadeo informuje, że data premiery nastąpi 1 lipca 2020.

O co chodzi w tej grze?

Recenzowana gra to klasyczny przykład symulatora wyścigów. Jest to kolejna odświeżona wersja, na którą czekało naprawdę bardzo wielu graczy na całym świecie. Dla niewtajhemniczonych jest to ulepszona wersja Trackmania Turbo. Fabuła jest bardzo prosta, wszystko polega na tym, że gracz wciela się w kierowcę jednego z bolidów, Następnie ma on za zadanie branie udziału w wyścigach na przeróżnych torach.

Oczywiście wszystko sprowadza się do tego by zdobyć jak najwięcej możliwych punktów – tym samym wygrywając cały sezon. Jak widać fabuła gry jest naprawdę bardzo prosta, jednak gra jest naprawdę bardzo wciągająca i oryginalna. Ma na to wpływa wiele dostępnych dla gracza w czasie gry atrakcji.

Trackmania Nations Remake – co czeka na gracza?

Gra Trackmania Nations Remake jest klasyczną zręcznościową grą. Mechanizm, który został zastosowany przy produkcji tej gry umożliwia na bardzo odważne i często szalone zachowania podczas prowadzenia bolidu. Oznacza to, że gra jest nieco pozbawiona realizmu – doprowadzając do kolizji bolidu z bolidem nie ulega on żadnemu uszkodzeniu. Jedyne co grozi graczowi w związku z jego niefrasobliwą jazdą to utrata bardzo cennych sekund, które decydują o tym które miejsce zajmie w danym wyścigu.

Bardzo ważnym komponentem tej gry są oryginalne i ekscentryczne tory wyścigowe. Co, więcej gracze mają realny wpływ na ich wygląd – są oni uprawnieni do podejmowania różnych edycji w zakresie wyglądu danego toru wyścigowego. Trackmania Nations Remake to gra, która została stworzona z myślą o wszystkich fanach rywalizacji w trybach: wieloosobowym oraz online. Cały mechanizm gry polega na braniu udziału w cyklicznych wyścigach i na zbieraniu punktów do ogólnej klasyfikacji za dany sezon. Rywalizacja odbywa się w cyklach dziennych oraz tygodniowych. Taka możliwość współzawodnictwa z graczami z całego świata sprawia, że gra jest naprawdę bardzo mocno wciągająca oraz ekscytująca.

Komu polecam tę grę?

Gra Trackmania Nations Remake to bez wątpienia jedna z ciekawszych pozycji na rynku gier komputerowych. Jest ona idealną opcją dla każdego gracza, który uwielbia wciągającą i bardzo ekscytującą rywalizację online. Można jedynie narzekać na to, że gra jest nieco zbyt mało realistyczna.

Trackmania Nations Remake Download

Trackmania Nations Remake gra do pobrania
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz.
  • Pamięć: 512 MB RAM.
  • Grafika: 512 MB NVIDIA GeForce 9600 GT .
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD.
  • DirectX: DX11.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *