Transformers Devastation Download

Transformers: Devastation to gra, która została przygotowana dla pasjonatów konsoli PlayStation 3. Wydana w październiku 2015 roku gra oparta jest na serialu animowanym, który zdobył dużą popularność w 80-tych minionego wieku. Producentem Transformers: Devastation jest japońska firma Platinum Games, która ma już na swoim koncie kilka popularnych tytułów.

Transformers Devastation Download PC

Transformers Devastation pobierz gre Ściągnij Grę!

Osobom, które żyły w latach 80-tych z pewnością nie trzeba wyjaśniać, na jakim serialu oparta jest akcja tej gry. Oczywiście, chodzi o serial animowany The Transformers, który był emitowany w Ameryce w połowie tejże dekady. Twórcom gry bardzo zależało na odtworzeniu klimatu kultowego serialu, dlatego zdecydowali się na zastosowanie techniki celshadingu, co sprawia, że grając w Transformers: Devastation mamy wrażenie, jakbyśmy oglądali serial z lat 80-tych. Z tego powodu na grę czekały między innymi osoby, które mają sentyment do tamtych czasów. Nie jest to jedyny powód, dla którego fani serialu Transformers powinni już teraz poszukać napisu Transformers Devastation Download. W grze postaciom użyczyli głosu ci sami aktorzy, którzy grali w serialu. Podczas gry można zatem usłyszeć Petera Cullena, Dana Gilvezana oraz Franka Welkera. Nie oznacza to jednak, że gra nie może być znakomitą rozrywką dla osób, które nigdy nie oglądały tego serialu albo urodziły się później niż w latach 80-tych.

Na uwagę zasługuje bowiem ciekawa fabuła gry. Aby tego doświadczyć, wpisz w wyszukiwarce hasło: Transformers Devastation Pobierz . Gracz staje po stronie dobrych bohaterów, czyli Autobotów. Co bardzo ważne, twórcy gry pozostawili możliwość samodzielnego wyboru swojego bohatera. Gracz może zatem wcielić się w takie role jak: Optimus Prime, Wheeljack Bubblebee, Sideswipe, oraz Grimlock. Jak nie trudno się domyślić, każda z tych postaci jest wyjątkowa. Różnią się one między sobą przede wszystkim stosowanymi technikami ofensywnymi. Wybór postaci ma zatem istotny wpływ na to, jak potoczy się gra, chociaż nie można powiedzieć, aby któraś z nich dawała większe szanse na zwycięstwo niż pozostałe. Wiele zależy bowiem od tego, czy gracz będzie potrafił właściwie wykorzystać wyjątkowe cechy swojego bohatera.

Wrogami Autobotów są tutaj Decepticonami, na czele których stoi potężny Megatron. Głównym zagrożeniem z ich strony jest fakt, że Megatron może zamienić świat w cybernetyczną konstrukcję, ponieważ odkrył technologię energii plazmowej i chce wykorzystać ją w złych celach. Podobnie jak w przypadku innych gier Platinum Games, gracz ma zapewnione silne emocje, ze względu na bardzo dobrze zaplanowane systemy walki. Postacie w grze posiadają zdolność transformacji, co oznacza, że mogą przekształcić się na przykład w robota albo ciężarówkę. To właśnie ta umiejętność ma szczególne znaczenie podczas walk, dlatego gracz musi nauczyć się właściwie z niej skorzystać, aby zwycięsko wyjść ze zmagań. Twórcy gry przewidzieli także możliwość rozwoju umiejętności postaci, co oznacza, że z czasem można osiągać coraz lepsze efekty. Dla graczy jest to gwarancja, iż będą mogli grać w Transformers: Devastation przez naprawdę długi czas, nie odczuwając z tego powodu żadnego znudzenia. Warto zatem pobrać Transformers: Devastation, jeżeli poszukuje się rozrywki na dłuższy czas.

Pierwsze opinie na temat tej gry są bardzo pozytywne. Osoby, które dobrze znają gry Platinum Games twierdzą, że Transformers: Devastation nie sprawia graczom zawodu i jest kolejną świetną propozycją tego wydawnictwa. Z pewnością ta opinia powinna ostatecznie przekonać wszystkich ludzi, którzy do tej pory nie byli zdecydowani na przesterowanie tejże gry.

Transformers Devastation Pobierz – Pełna Wersja

Transformers Devastation download Pobierz Grę!

  • Pobierz Transformers Devastation Chomikuj
  • Exsite Transformers Devastation Free Download
  • Pebx Transformers Devastation Pobierz za darmo
  • Free Download Transformers Devastation Pełna Wersja
  • Reloaded Transformers Devastation Download Free
  • Transformers Devastation PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *