Transport Fever 2 do pobrania

Transport Fever 2 to gra strategiczna o charakterze ekonomicznym. Warto wspomnieć, że jest to kontynuacja produkcji Transport Fever z 2016 roku. Została ona wyprodukowana przez Urban Games. Wydawcą jest studio Good Shepherd Entertainment / Gambitious. Gra została wydana wyłącznie na platformę Microsoft Windows PC. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla miłośników nowoczesnych środków transportu. Możemy tutaj wykazać się wiedzą i kreatywnością. Recenzowana gra będzie miała swoją premierę na platformie steam w tym roku.

Transport Fever 2 Pobierz grę w pełnej wersji

Transport Fever 2 Download
Pobierz Grę!

Budowa infrastruktury transportowej

Masz ochotę stworzyć własną infrastrukturę transportową? Pobierz Transport Fever 2 Download i połącz ze sobą rozmaite lokacje. To od nas zależy, w jaki sposób zostaną połączone dane miejscowości. W tym temacie mamy pełną dowolność. Oczywiście musimy pamiętać, że jest to strategia ekonomiczna, a więc duże znaczenie ma ilość posiadanych środków finansowych.

W poprzedniej odsłonie gry skupialiśmy się głównie na infrastrukturze drogowej oraz kolejowej. W tym przypadku mamy do dyspozycji o wiele więcej opcji. Mowa tutaj o statkach i samolotach. Projektujemy infrastrukturę od podstaw, co dla wielu osób będzie świetnym sposobem na obudzenie kreatywności. Musimy zagwarantować społeczeństwu sprawne i niezawodne połączenie.

Posiadany budżet jest ograniczony, a więc każda nasza decyzja powinna zostać dokładnie przemyślana. Z całą pewnością nie należy podejmować decyzji zbyt pochopnie. Źle zainwestowana gotówka nie przyniesie żadnych korzyści. Nie będziemy mogli się rozwijać, a gra Transport Fever 2 utnie w martwym punkcie. Pieniądze możemy zarobić na wiele różnych sposobów. Gry darmowe zapewniają nie tylko wielką frajdę, ale również uczą przedsiębiorczości.

Zaprojektowana przez nas infrastruktura powinna umożliwić swobodne przemieszczanie się ludzi oraz towarów. W pierwszej kolejności powinniśmy zaplanować trasy. Dobrze jest wybrać miejsca, gdzie w przyszłości wybudujemy drogi, czy też położymy szyny. Strategiczne myślenie pozwoli nam uniknąć kłopotów finansowych. Zmniejsza to również ryzyko bankructwa. Ważne jest to, aby nauczyć się przewidywać wydatki, gdyż tylko wtedy osiągniemy zamierzone cele.

Zaawansowany edytor tras

Do dyspozycji w grze Transport Fever 2 na PC mamy zaawansowany edytor tras. To właśnie dzięki niemu stworzenie infrastruktury pomiędzy lokacjami stanie się o wiele łatwiejsze. Warto wspomnieć, że jego obsługa jest intuicyjna. Nie musimy posiadać specjalnych umiejętności. Szybko przyswoimy, w jaki sposób projektuje się połączenia drogowe, morskie, czy też lotnicze.

Nie zapominajmy również o budynkach, dzięki którym możliwa jest obsługa danej stacji. Oczywiście ważne jest to, aby stworzoną infrastrukturę cały czas ulepszać. Tylko wtedy spełni ona oczekiwania mieszkańców. Pamiętajmy, że zadowolenie społeczeństwa również się liczy. W dużej mierze to ono generuje nasze zyski. Bez środków finansowych rozgrywka traci swój sens. Musimy więc stale dążyć do zwiększania budżetu.

Trailer

Naszym zadaniem jest również zarządzanie pasażerami oraz załadunkiem. Powinniśmy zrobić wszystko, aby trasa przebiegła sprawnie i bezproblemowo. W dużej mierze to od nas zależy bezpieczeństwo przewożonych osób, czy też towarów. Właśnie dlatego powinniśmy wykazać się troską nawet o najmniejsze detale.

Grać możemy wyłącznie w pojedynkę. Warto również wspomnieć o specjalnym trybie rozgrywki, gdzie nie obowiązują ograniczenia czasowe. Akcja toczy się więc bez presji czasu. Możemy samodzielnie kształtować historię światowego transportu, dzięki dodatkowej kampanii. Plusem jest doskonała oprawa graficzna, która uprzyjemnia zabawę. Miasta wzbogacone zostały o wiele detali.

Transport Fever 2 Download

Transport Fever 2 pobierz
Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel Core i5-3470T 2.8GHz.
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 950 lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Gra Transport Fever 2 na PC torrent pebx
  • Free Download Transport Fever 2 crack chomikuj
  • Za darmo Transport Fever 2 Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *