Trine 2 Download

Trine 2 jest bardzo udaną kontynuacją popularnej gry platformowej. Przygotowany przez znane z serii Shadowgrounds studio Frozenbyte tytuł, łączy w sobie również elementy logiczne i zręcznościowe. Produkcja osadzona jest w baśniowym świecie fantasy i pozwala graczowi wcielić się w trójkę bohaterów, czyli maga, rycerza oraz złodziejkę. Celem gry jest pokonywanie kolejnych etapów, pełnych zagadek, pułapek i wyzwań zręcznościowych.

Trine 2 Download do pobrania na PC

Trine 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła i rozgrywka w grze Trine 2

Znani z poprzedniej odsłony cyklu bohaterowie, czyli rycerz Pontius, mag Amadeusz i złodziejka Zoya, ponownie krzyżują swoje losy i stają po jednej stronie. Tajemniczy artefakt o nazwie Trine sprawia, że trójka głównych bohaterów trafia do baśniowej krainy, która zdominowana jest przez wrogie gobliny. Wskazówką dla działań bohaterów są imiona Rosabel i Isabel, których historia może być poznana dopiero po pokonaniu kolejnych niebezpieczeństw. Jeżeli chcesz wcielić się w trójkę niezwykłych bohaterów, pobierz Trine 2 Download i sprawdź, jak ich indywidualne umiejętności przydają się w odmiennych sytuacjach. Podobnie jak w poprzedniej części, unikalne zdolności postaci są niezbędne do ukończenia Trine 2, dlatego twórcy tytułu dodali bohaterom kilka nowych możliwości i ruchów. Wojownik walczy przede wszystkim w zwarciu i blokuje ciosy wrogów przy pomocy tarczy, jednocześnie zadając duże obrażenia. Złodziejka jest najbardziej zwinną z wszystkich postaci i potrafi szybować przy pomocy liny z hakiem. ale wyposażona jest także w łuk. Mag natomiast jest teoretycznie najsłabszym z herosów, ale dysponuje możliwością przesuwania i materializowania przedmiotów. Podczas zabawy gracz może swobodnie przełączać się pomiędzy wybranymi bohaterami.

Mechanika i strona techniczna gry Trine 2

Cechą charakterystyczną gry jest osadzenie w dwóch wymiarach. Na graczy czekają elementy zręcznościowe, które wymagają skakania po platformach oraz walki, a także zagadki logiczne, polegające na rozwiązywaniu łamigłówek o różnym stopniu trudności. Zabawa jest również urozmaicona obecnością różnych przydatnych przedmiotów. Jeżeli chcesz odkrywać skarby, pełna wersja Trine 2 pobierz i zbieraj kule oraz butelki zwiększające poziom doświadczenia. Wśród nowości obecnych w produkcji, wyróżnia się możliwość gry wieloosobowej. W poprzedniej części serii była ona możliwa jedynie przy jednym komputerze. Obecnie gracze mogą uczestniczyć we wspólnej zabawie za pośrednictwem internetu. Jeżeli chcesz bawić się razem z innymi, pobierz Trine 2 Download i dołącz do prowadzonej już rozgrywki lub rozpocznij nową. Mimo, że gra przedstawiona jest na płaszczyźnie dwuwymiarowej, grafika produkcji jest przygotowana została w pełnym trójwymiarze.

Oprawa wizualna utrzymana jest w jasnej kolorystyce, a także posiada niezwykle baśniową atmosferę. W porównaniu do pierwszej części, w Trine 2 obecnych jest znacznie więcej lokacji, a animacja bohaterów charakteryzuje się znacznie lepszą płynnością. Zarówno postaci, jak i wszystkie tła oraz inne elementy obecne w grze, zwracają natychmiastową uwagę ogromną różnorodnością i dbałością o szczegóły oraz detale. Na pozytywny odbiór gry wpływa również niezwykle dopracowana, piękna ścieżka dźwiękowa. Podobnie jak strona wizualna, soundtrack Trine 2 również osadzony jest w baśniowych klimatach fantasy.

Trine 2 Pobierz / zainstaluj Cracked

Trine 2 download

Pobierz za Darmo!

  • Steam Trine 2 Download PC
  • Pobierz Trine 2 Steam Cracked
  • Chomikuj Trine 2 Free Download
  • Exsite Trine 2 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *