Truck Driver PC Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Triangle Studios / Kokku


Wydawca:
 

Soedesco


Data premiery:
 

19 wrzesień 2019


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Symulacje, ekonomiczne, samochodowe, sandbox, ciężarówki, transport

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Arabski, Czeski, Duński, Holenderski, Fiński, Węgierski, Japoński, Koreański, Norweski, Portugalski brazylijski, Rumuński, Rosyjski, Chiński uproszczony, Szwedzki, Chiński tradycyjny, Turecki

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5899 razy

Waga: 2GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Truck Driver:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7970
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4570 3.2 GHz / AMD A10
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770 / Radeon R9 270X
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Truck Driver to gra samochodowa z elementami ekonomicznymi oraz strategicznymi. Jest to prawdziwa gratka dla osób, które pragną sprawdzić się, jako kierowca ciężarówki. Jest to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Producentem gry jest studio Triangle Studios / Kokku, a wydawcą Soedesco. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak PC, PS4, XONE. Data premiery zaplanowana jest na 2020.

Truck Driver pełna wersja

Download Truck Driver PC
Zainstaluj Grę!

Ciężarówka odziedziczona po ojcu

Masz ochotę założyć własną firmę transportową? Pobierz Truck Driver Download i stwórz od podstaw własne przedsiębiorstwo. Akcja gry rozpoczyna się w momencie, gdy główny bohater przejmuje po ojcu ciężarówkę. Potężny pojazd obudził w nim chęć do rozpoczęcia kariery w tej branży. Oczywiście początki nigdy nie są łatwe.

Ważne jest to, aby nasz bohater zabłysnął profesjonalizmem oraz rzetelnością. Musi fachowo realizować powierzone mu zadania. Tylko w ten sposób może on zdobyć przychylną opinię wśród lokalnej społeczności. Warto podkreślić, że renoma marki jest niezbędna do tego, aby pozyskiwać nowych odbiorców, a tym samym podpisywać kolejne kontrakty.

Opisywany symulator jazdy został stworzony z troską o detale. Z pewnością usatysfakcjonuje to nawet najbardziej wymagających. Podczas zabawy musimy wypełnić misje o różnym stopniu zaawansowania. Pamiętajmy, że nie każda trasa jest łatwa. Z pewnością napotkamy na przeszkody, które utrudnią nam sprawną realizację celów.

Otwarty świat

Darmowe gry komputerowe zapewniają nam wiele niezapomnianych emocji. W omawianej produkcji możemy zwiedzać rozmaite zakątki świata. Trzeba wspomnieć, że otoczenie ma charakter otwarty. Oznacza to, że możemy swobodnie się przemieszczać. To od nas zależy, jakie lokacje odwiedzimy. Pamiętajmy jednak, aby nie zbaczać z trasy.

W grze spotkamy wiele malowniczych lokacji, które są wyjątkowo przyjemne dla oka. Nie należy jednak zapominać o wątku ekonomicznym. Podczas planowania trasy warto jest uwzględnić koszt podróży. Liczy się również czas, a więc nie warto marnować go na bezsensowne przejażdżki. W ten sposób stworzona przez nas firma szybko zbankrutuje.

Realistyczne krajobrazy uprzyjemniają rozgrywkę. Przemierzając kolejne kilometry mamy pewność, że otoczenie nie będzie monotonne. Ponadto trzeba jest wziąć pod uwagę rozmaite zjawiska, nad którymi nie mamy kontroli. Ważne jest to, aby zachować zimną krew i opanowanie. Tylko wtedy ominiemy przeszkodę i dostarczymy towar w ustalonym terminie.

Wszelkie spóźnienia są niemile widziane. Właśnie dlatego należy poważnie podejść do warunków umowy. Ich naruszenie sprawi, że klient najprawdopodobniej nie skorzysta z naszych usług ponownie. Wieści szybko się roznoszą. Każda nasza porażka zostanie odnotowana wśród mieszkańców. Zmniejsza to nasze szansę na objęcie przewagi konkurencyjnej.

Szczeble kariery w Truck Driver

Opisywana produkcja kładzie duży nacisk na rozwój przedsiębiorstwa. Zaczynamy od zera, jednak sukcesywnie możemy budować pozycję na rynku. To od naszej pracy, czy też podjętych decyzji zależą dalsze losy firmy. Nie istnieje droga na skóry – musimy przejść przez wszystkie szczeble kariery w branży transportowej.

Ugruntowana pozycja wśród klientów sprawi, że nie będziemy mieć większych problemów z pozyskaniem nowych odbiorców. Sprawi to, że będziemy zarabiać coraz lepsze pieniądze. Gotówka jest niezbędna do tego, aby utrzymać przedsiębiorstwo. Nie zapominajmy, że przynosi ono nie tylko dochody, ale również wydatki. Utrzymanie floty samochodowej sporo kosztuje.

To od nas zależy, w jaki sposób zostanie wykorzystana gotówka. Ilość środków finansowych jest ograniczona, a więc kierujmy się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Pieniądze warto jest przeznaczyć na zakup nowych pojazdów. Ponadto powinniśmy modernizować posiadane ciężarówki, tak aby cechowały się one wysoką wydajnością.

Umiejętności praktyczne

Kierowanie samochodem ciężarowym wymaga nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również praktycznej. Musimy bezwzględnie stosować się do znaków drogowych. W innym przypadku nie uda nam się zrealizować trasy spokojnie i bezpieczne. Nie należy przekraczać prędkości, jechać pod prąd, czy też parkować w niedozwolonych miejscach.

Zupełnie, jak na prawdziwych drogach musimy zachować czujność i rozwagę. Pokonywane przez nas trasy są uzależnione od rodzaju zlecenia. Niektóre z nich są proste i przyjemne. Im poważniejsze kontrakty, tym trudniejsze zlecenia.

Musimy odnaleźć się w każdych warunkach, nawet tych najbardziej ekstremalny. Cel jest jeden – dostarczyć na czas towar. Bardzo ważne jest to, aby odpowiednio zabezpieczyć go przed potencjalnymi zniszczeniami. Wszelkie nieprawidłowości przekładają się na niezadowolenie klienta.

Truck Driver Download

do pobrania gra
Ściągnij Grę!

 • pebx Truck Driver torrent
 • chomikuj Truck Driver za darmo
 • codex Truck Driver PC Download

crack

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *