TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 Pobierz

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Kylotonn / KT Racing


Wydawca:

Nacon / Bigben Interactive


Data premiery:

19 marzec 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-8

Gatunek: Wyścigi, motocyklowe

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7488 razy

Waga: 11.91GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe TT Isle of Man: Ride on the Edge 2:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD Phenom II X6 1100T 3.3 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GT 630 / Radeon HD 5870
 • Miejsce na dysku: 18 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon R9 290X
 • Miejsce na dysku: 18 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Jesteś fanem adrenaliny i szybkiej jazdy? Pasjonują Cię motocykle? Twoje ulubione gry to wyścigi? A może miałeś okazję grać w TT Isle of Man: Ride on the Edge 2? Jeżeli tak, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że owa motocyklowa gra doczekała się kolejnej odsłony. W dalszej części tekstu postaram się przybliżyć ją bardziej i podzielić się własnymi doświadczeniami z gry. Zapraszam do lektury!

TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 Download Pełna Wersja PC

TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 pobierz Pobierz Grę!

Podstawowe informacje

Jak już wspomniałem we wstępie TT Isle of Man 2 to kolejna część słynnej gry wyścigowej z 2018 roku, która, jak sama nazwa zresztą wskazuje, w dużej mierze oparta jest na corocznie odbywających się na brytyjskiej wyspie Man wyścigach motocyklowych. Należą one do jednych z najbardziej prestiżowych i najniebezpieczniejszych imprez tego typu, a ich tradycja sięga aż 1907 roku. Gra została stworzona przez Kylotonn (KT Racing) i wydana przez Bigben Interactive. TT Isle of Man 2 dostępna jest w wersji na PC, PS4, Xbox One oraz na Nintendo Switch.

Fabuła gry

Fabuła gry to klasyczne wyścigi motocyklowe odbywające się na oryginalnym torze Snaefell Mountain, który został bezbłędnie odtworzony, w czym TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 zdecydowanie przewyższa swoją poprzedniczkę. Ta część ściganki powstała bez wątpienia z dużą dbałością o detal, o czym świadczą motocykle czy krajobrazy. Do wyboru mamy również prawdziwych zawodników oraz ich drużyny, w których możemy się wcielić. Zobacz także pierwszą odsłonę serii TT Isle of Man: Ride on the Edge za darmo.

Gra rozpoczyna się wybraniem zawodnika lub stworzeniem go. Następnie mamy do wyboru samodzielny start w zawodach lub dołączenie do istniejącej drużyny, co daje więcej możliwości, lecz jest również zdecydowanym ułatwienie. Początkowo nie mamy dostępu do bardziej prestiżowych wyścigów i możemy jedynie ścigać się o pomniejsze trofea, a także korzystać z miej wymagającego sprzętu. Z czasem, kiedy zyskamy uznanie poprzez wygrywanie poszczególnych zawodów będziemy mogli odblokowywać coraz bardziej zaawansowane trasy czy motocykle. Istnieje także możliwość skorzystania z dodatkowych atutów podczas poszczególnych wyścigów po uiszczeniu przed startem odpowiedniej kwoty. Oczywiście, każda wygrana pozwala nam na zdobywanie funduszy, które przydadzą się podczas dalszego rozwoju kariery.

Tryby gry

Gra posiada kilka wariantów, spośród których możemy dowolnie wybierać. Jednym z nich jest multiplayer, który pozwala na jednoczesne granie w grę nawet 8 osobom. Podstawową wersją są pojedyncze wyścigi, ale istnieje również możliwość zdecydowania się na tryb swobodny, w którym nie musimy się ścigać i możemy rekreacyjnie poruszać się po wybranych trasach. Gra może poszczycić się również doskonałymi efektami dźwiękowymi, które świetnie oddają klimat panujący na torze. Jest to jedna z lepszych gier dotyczących wyścigów motocyklowych, w jaką miałem okazję pograć w ostatnim czasie. Jest ona zdecydowanie lepsza od 1 części i daje naprawdę wiele możliwości. Zdecydowanie polecam.

TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 Pobierz za darmo

TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 download Zainstaluj Grę!

 • Free Download TT Isle of Man 2 Crack Exsite
 • Pobierz Ride on the Edge 2 Torrent Chomikuj
 • Pełna Wersja TT Isle of Man 2 do Pobrania

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.