Twin Mirror Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

DONTNOD Entertainment


Wydawca:

DONTNOD Entertainment


Data premiery:

1 grudzień 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, TPP, thriller, surrealizm, Epic Store exclusive, Find Your Next Game

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Russian, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9588 razy

Waga: 19.67GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Twin Mirror:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 / Radeon HD 7790
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i3-6100 3.7 GHz / AMD Athlon X4 845 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 / Radeon RX 560
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Twin Mirror to gra przygodowa, w której mroczny klimat i tajemnica są stale obecne. Bohaterem gry jest 33-letni Samuel, który po rozstaniu ze swoją dziewczyną przyjeżdża do rodzinnego miasta Basswood w Zachodniej Wirginii na pogrzeb swojego przyjaciela. Budzi się w pokoju hotelowym i odkrywa, że jest cały ubrudzony w ludzkiej krwi. Jeśli ta historia Cię zaciekawiła, a ponadto jesteś miłośnikiem przygodówek, koniecznie pobierz Twin Mirror Download i odkryj tajemnicę jaką kryje przeszłość głównego bohatera. Producentem gry jest DONTNOD Entertainment, a jej wydawcą Bandai Namco Entertainment.

Twin Mirror Download – Pełna Wersja PC

Twin Mirror pobierz Pobierz Grę!

Przygodówka detektywistyczna – podróż wgłąb umysłu głównego bohatera

To co w grach przygodowych typu detektywistycznego jest najciekawsze, to analiza psychologiczna głównego bohatera. Z początku poznajemy jego życie i wydaje nam się, że wiemy o nim wiele. Z każdą kolejna napotkaną postacią zagłębiamy się jednak coraz bardziej w jego umysł i wszystko nie jest już jednoznaczne. Nie inaczej jest w przypadku Twin Mirror, gdzie cały czas zastanawiamy się dlaczego Samuel nie pamięta nic z feralnej nocy, kiedy obudził się cały we krwi, a także czy zdolny byłby do zbrodni. Jeśli lubisz odkrywać zagadki mrocznych historii, a thrillery psychologiczne to gatunek, który jest Ci najbliższy, pobierz za darmo Twin Mirror PC Download i dowiedz się więcej na temat historii Samuela.

Kluczem jest podejmowanie odpowiednich decyzji

Jak w każdej historii wymagającej wyjaśnienia, podążamy z głównym bohaterem w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące feralnej nocy, która jest dla niego białą kartą. Kolejne napotkane postaci przybliżają nas do rozwiązania tej zagadki. Kluczem jest jednak podejmowanie odpowiednich decyzji. Za każdym razem mamy bowiem kilka możliwości wyboru i on determinuje dalszy rozwój fabuły gry. Zatem do rozwiązania zagadki nie prowadzi tylko jedna droga, co czyni rozgrywkę jeszcze bardziej ekscytującą. Udając się wgłąb umysłu bohatera poznajemy retrospektywne zdarzenia, w których również podejmujemy wyzwania eksploracyjne, a także rozmawiamy z postaciami z przeszłości. Podobna gra Sherlock Holmes The Devils Daughter pobierz.

Gra wykonana w pełnym 3D – gratka dla poszukujących najlepszych rozwiązań technologicznych

Jeśli jesteś fanem gier i technologii 3D koniecznie ściągnij Twin Mirror free Download, które jest w całości wykonane w tej technice. Doskonałe odwzorowanie postaci i otoczenia sprawia, że czujemy jakbyśmy byli we wnętrzu całej historii. Ten efekt potęguje dodatkowo ścieżka dźwiękowa. Zarówno scenki, które dzieją się w czasie rzeczywistym, jak i rozgrywające się w umyśle głównego bohatera charakteryzują się zatem doskonałą głębią i przestrzennością zarazem, a także dużą liczba szczegółów. Już dla tych efektów warto sięgnąć po ten tytuł i spróbować swoich sił w rozwiązaniu mrocznej historii, która rozegrała się w miasteczku Basswood. Dzięki rozbudowanej fabule możesz niejako sam reżyserować przebieg opowieści podejmując określone decyzje, którą drogą chcesz pójść. W końcu dotrzesz do samego sedna, czyli odkrycia co tak naprawdę przydarzyło się Samuelowi. Twin Mirror pozwoli Ci rozwinąć umiejętności logicznego myślenia i dedukcji.

Twin Mirror Pobierz grę na PC

Twin Mirror download Pobierz Grę!

 • Free Download Twin Mirror Crack Pebx
 • Pobierz Twin Mirror Torrent Chomikuj
 • CODEX Twin Mirror Free Download
 • RELOADED Twin Mirror Pobierz za darmo

crack Nemirtingas

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *