UBOOT Download

UBOAT / UBOOT to gra symulacyjna wydana na platformę PC Windows. Zadaniem gracza jest dowodzenie łodzią podwodną za czasów II wojny światowej. Co ciekawe łódź podwodna należy do niemieckiej załogi a deweloperem gry jest warszawska grupa Deep Water. Dowodzenie jednostką pływającą nie jest tak proste, jak z pozoru się wydaje, wiąże się z wykonywaniem zróżnicowanych misji i zadań. Jeśli Ty też chcesz wypłynąć na głębokie wody i zmagać się z falami, a także obmyślać strategie działania załogi, pobierz UBOOT download i zagraj już dzisiaj. Wydawca gry PlayWay.

UBOAT / UBOOT Download Pełna wersja PL

UBOOT pobierz grę Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła jest dosyć prosta i nieskomplikowana. Jako kapitan niemieckiej łodzi podwodnej, musimy wykonywać polecenia Kriegsmarine oraz utrzymywać w ryzach załogę. Wbrew temu, że misje są z góry narzucone, mamy pewien zakres swobody. To my podejmujemy decyzję, w jaki sposób podejdziemy do zadania. Mamy bowiem wpływ na to, który członek naszej drużyny spełnia określone funkcje w jednostce pływającej. Dbamy o zaspokojenie potrzeb członków załogi oraz o to, by ich działania były synchroniczne i przemyślane.

Naszym obowiązkiem jest także dbanie o morale załogi. Musimy mieć kontrolę nad tym, co dzieje się na pokładzie i zachować środki ostrożności, by np. ujawnić obecność szpiega. Chytrość, przebiegłość oraz przede wszystkim rozwinięty zmysł obserwacji, to cechy, które będą tu bardzo pomocne. Jesteśmy także odpowiedzialni za porządek na łodzi, jej manewry oraz kierunek kursu. Musimy też podejmować najistotniejsze decyzje- jeśli się pomylimy, poniesiemy konsekwencje własnych błędów. Ten zakres swobody gwarantuje nam charakter gry (to symulator typu sandbox, więc gracz obdarzony jest swego rodzaju wolną wolą- w wielu przypadkach to ogromny walor, który może być niestety jednocześnie przekleństwem, ponieważ jesteśmy zdani wyłącznie na siebie oraz własną, zdroworozsądkową ocenę sytuacji). Chcesz przekonać się, czy poprowadzisz swoją załogę ku powodzeniu w ważnej misji, czy też wyprowadzisz statek na zwodnicze mielizny? Pobierz za darmo UBOOT PC download i sprawdź to koniecznie.

Prawda historyczna

Twórcom gry zależało, by jak najbardziej trzymać się faktów. Próbowali zatem usilnie odtworzyć klimaty II wojny światowej oraz specyfikę potyczek na morzu. W dużej mierze im się to udało, ale jeśli chcesz to sprawdzić osobiście, ściągnij UBOAT free download i podążaj śladami trudnej przeszłości. Miłośnicy gier wojennych z pewnością nie będą się czuli rozczarowani. Realia drugiej wojny światowej to historia najnowsza, więc dla młodszych odbiorców gra może pełnić swoistą rolę edukacyjną, choć nie wszystko należy tu przyjmować za pewnik i rzetelną wartość. Zobacz także grę Subnautica do pobrania.

Zalety gry

Niewątpliwą zaletą jest dbałość o detale. Z taką drobiazgowością zostały np. przedstawione instalacje oraz mechanizmy łodzi podwodnej. Gra działa w trójwymiarze. Pozwala nam doskonalić zdolności przywódcze oraz popracować nad stroną logistyczną całego przedsięwzięcia. Uwzględnia także zdolność przewidywania konsekwencji niektórych zachowań. Gra przeznaczona jest dla osób lubiących przygodę i nutkę adrenaliny w codziennym życiu.

UBOOT Pobierz / zainstaluj na PC reloaded

UBOOT download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Core i3 3.1 GHz lub AMD Phenom II X3 2.8 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 560 lub Radeon HD6870 z 1GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP SP3/Vista/7/8

  • Skidrow UBOOT Free Download
  • Steam PC UBOAT Torrent
  • Cracked UBOOT 3DM do pobrania
  • Pełna wersja UBOAT Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *